Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marca 29, 2024, 08:37:20
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Terminarz zlotów 2021- dyskusja  (Przeczytany 20669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jerry

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 604
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 15, 2021, 23:24:50 »

 ;D

Widzę, że lata lecą a ludziki nadal te same problemy mają.
Jak sobie przypomnę 2007 rok i pierwszy zlot tego forum w Piotrawinie (brawo @Andrews) to też ze skromnej liczby uczestników i tak odpadło parę osób ze względu na warunki, które zlot oferował.
A był to jeden z lepszych zlotów na jakim byłem, były:
- nocne Polaków rozmowy przy ognisku,
- bardzo fajna wycieczka,
- były remonty naszych motocykli, a muszę napisać, że dwa dni przed zlotem ukruszyłem szczotkę i miałem ranione ładowanie (na filmiku non stop latam na postojowych bo mi prądu brakowało)  a zrobiłem w ten weekend ponad 1300 km - młody człowiek i głupi.
Za to nocleg w kamieniołomie nad Wisłą i brak toalet pokonał kilka osób - cóż wiedzieli wcześniej czego nie będzie i taką podjęli decyzję.
Zebrało mi się na wspominki...


Wracając do tematu, moim skromnym zdaniem w pierwszym poście powinny być jasno określone zasady dla uczestników co i jak, kto gdzie i co, co wolno i czego nie wolno - no i nie należy tych zasad zmieniać już w trakcie gry.
Wtedy każdy zdecyduje czy zabiera śwagra czy nie, jedzie rowerem czy PKS-em, śpi w namiocie czy ogarnia "na mieście"...

Pozdro
Jerry


Kurde jeden z moich dłuższych postów  ;D @Maliniasty w Antoninie też było super  ;D
Zapisane
JAWA TS 350 89r
YAMAHA FJ 1200 89r
BMW K 1200 GT 03r

DZIUK

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 265
  • Jawa 638-X, Jawa 638-7
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #76 dnia: Marca 15, 2021, 23:35:46 »

Ja też popieram zlot ortodoksyjny. Fajnie jak ktoś w ogóle zrobi zlot i określi jasno zasady. Atakować jest łatwo a zrobić zlot to już gorzej... Ja jeżdżę na zloty 10 lat i widzę złą tendencję która się dzieje na nich. Niech starsi się wypowiedzą jak było kiedyś a jak teraz. Kiedyś przyjeżdżało 30-40 motocykli co nam daje 40-stu uczestników którzy bawili się razem przy ognisku lub grilu. Teraz przyjeżdża 140 osób a przy ognisku jest 15 osób... Reszta pozamykana w pokojach integruje się w swoich kółeczkach. Po kiego grzyba ktoś się produkuje z organizacją zlotu kiedy nie ma się z kim integrować? Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad sensem takich zlotów. W dawniejszych czasach były zawsze szykany wobec uczestników na innych maszynach co zmuszało ich do jak najszybszego ogarnięcia jawy. Efektem tego są zloty na których jest po sto a nie trzydzieści jaw. Ja też nie zawsze bywałem jawą ale tylko gdy coś się zesr....o. O zgodę na przyjazd na zlot nie jawą zawsze pytałem organizatora. Raz nawet zabrałem całą rodzinkę ale ja i tak przyjechałem jawą. Kiedyś modnym było wyśmiewanie się z MZ klubu bo u nich na zlotach było więcej japonii niż mz a teraz większość wyśmiewających sama przesiadła się na japończyki i przyjeżdża na zloty Jawacz... Piknik rodzinny jawerów byłby super sprawą i jeśli ktoś zorganizuje to z chęcią przyjedziemy, bo trzeba zarażać nowe osoby aby to wszystko dalej się rozwijało. Nie piję do nikogo personalnie bo każdy ma inne problemy i sytuację rodzinną. Elroj nie pękaj i działaj dalej!
Zapisane

Bzyko

  • Młodszy Jawer
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 51
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 16, 2021, 00:08:01 »

Przekonujecie z uporem maniaka siebie nawzajem o wyższości jednej formuły nad drugą, a w czym problem by i jedno i drugie mogło się odbywać. Pan X chce ścisłe knedlowe towarzystwo, a reszta won, to niech taki zlot organizuje. Pan Y woli formułę piknikowo rodzinną, to niech ustala swoje zasady i robi po swojemu. I jak widać i na jedno i na drugie chętni się znajdą.

To organizator spina nad wszystkim poślady, nie śpi po nocach może czasem i to jego impreza,więc ma prawo ustalać zasady jakie chce. A jak okaże się, że jednak bryndza się robi bo mało chętnych czy coś, to szybko pójdzie po rozum do głowy.

Miejsca noclegowe z prawdziwego zdarzenia powinny być dla wszystkich. Chyba oczywiste.. Tu wyszło jak wyszło.. my cały czas myślimy, ale raczej chyba pojedziemy.

Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził...

 
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2021, 05:28:29 wysłana przez Bzyko »
Zapisane
Jawa 634,7 rocznik 83
Kawasaki GPZ 1100 rocznik 96
Romet Duet Tandem rocznik 81
Mitsubishi Galant 2,5 V6 rocznik 02
Seicento 0,9 rocznik 98

sebaxll

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 323
  • Cz 350 12V, Jawa 638,1, Jawa 300CL
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #78 dnia: Marca 16, 2021, 07:10:11 »

Elroj nie wymiękaj- działaj. Ustal na początku zasady- pewnie podobne jak na wstępie pisałeś a kto ma przyjechać to przyjedzie.
Jedni  się pisząca na piknik rodzinny a drudzy na zlot ortodoksyjny. I tu i tu będą chętni z tym że na drugi będzie ich znacznie mniej.
Ale tak jak pisał Dziuk po się się spinać i robić coś na 150 osób jak i tak porobią się grupki ludzi i każdy siedzi we własnym gronie.
Pamiętam pierwsze zloty na których były rozstawione namioty dookoła pola namiotowego a pośrodku odbywało się całe życie, na jednym końcu scena na drugim toalety i  umywalki z zimną wodą do ogarnięcia się z rana - ehh....
Zapisane

elroj

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 341
  • JAWA 350/640 Sport White Style
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #79 dnia: Marca 16, 2021, 07:18:18 »

Spokojnie nie wymiękam nie chce tylko skłócić forum ale chyba jesteśmy dorosłymi facetami i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie a i fochów strzelać też nie ma o co, zasady będą jasno określone i przejrzyste,swoją drogą ciekawa dyskusja się rozwinęła która na pewno skłoni wiele osób do przemyśleń, lwg.
Zapisane
bo jazda na CEZECIE to najlepsza jazda na świecie a jazda na JAWIE to spełnienie marzeń !!! :-)

killler

  • Klubowicz
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 947
  • :)
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #80 dnia: Marca 16, 2021, 19:58:36 »

Dobrze, że dawniej nie było takich zasad, bo jakby jeszcze ok. 3 lata temu nie można było przyjechać z rodziną ani czymś innym niż Jawą to pewnie by mnie tu teraz nie było  ;)
Ja nie bronię nikomu wizyt z rodziną :) tylko czasami trzeba połączyć kropki, zostawić rodzinę, znajomych w domu by inni mogli przyjechać i się spotkać. Jeden zlot można odpuścić .
Proste :)


Maliniak dobrze mówi :) czasem warto pomyśleć o innych uczestnikach, o dobrze ogółu, że zlot jest często miejscem spotkania znajomych czy przyjaciół z różnych zakątków kraju, a nie tylko widzieć czubek własnego nosa ;)


Swoją drogą myślę, ze bedzie coraz mniej chętnych do organizacji zlotów w tej formule, bo jednak zorganizowac cos na +-150 osób to cięzki kawałek chleba, a i wielka odpowiedzialność :) 
Zapisane
    Status GG
Jawa TS 350 638.0 89r.:)
Jawa 350 634.7 Tęczówka :)
Cz 350 472.6 86r.:)

Bison

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 926
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #81 dnia: Marca 16, 2021, 20:21:58 »

Dajcie już na luz,  oby tylko zloty mogły się odbywać a w jakiej formie i jak duże będą to już mniej istotne, komu będzie pasować, ten przyjedzie.
Zapisane
CZ 350 typ 472.5 - 1985
Ford Orion 1,6 D - 1985
IŻ 350  Planeta 5 - 1991
VW Golf 1,3 CL - 1991
Peugeot 405 1,6 GL - 1993
Hyundai Accent  1,5 GL - 1995
Honda ST 1100 - 2001
Royal Enfield Bullet 500 - 2007

barti

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 134
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #82 dnia: Marca 16, 2021, 20:51:35 »

Dajcie już na luz,  oby tylko zloty mogły się odbywać a w jakiej formie i jak duże będą to już mniej istotne, komu będzie pasować, ten przyjedzie.
Kolego, niestety nie zgodzę się. Dyskusja, która tutaj się toczy pozwoli poznać różne opinie na ten temat a w przyszłości wyciągnąć wnioski.

To, że do naszych zlotów należałoby wprowadzić kilka nowych zasad nie ulega wątpliwości, natomiast na pewno nie należy tego robić radykalnie, a takie głosy się pojawiają. Popieram przedpiszców, że należy te zasady jasno sformułować PRZED ZLOTEM.

Może na początek wprowadzić zasadę, że jeden zlot w roku ma być ortodoksyjny? Nie wiem...
Zapisane
Kiedyś jeździłem motocyklem ...

czeron

  • Potrzymaj no mi te piwo
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1716
  • CEZET 472.6 1986r.
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #83 dnia: Marca 16, 2021, 21:06:58 »

Elroj bardzo dziękuję za uznanie, bardzo mi miło.
Tak sobie przeczytałem co napisałem i mogo to zabrzmieć jak jakieś marudzenie. Przepraszam ale nie chodziło mi o narzekanie. Reasumując już swoje na knedlu przejechałem, swoje na knedlu przeżyłem, swoje na knedlu wymodliłem i swoje na knedlu przekląłem. Nikt mi nie powie że jest to bezpieczny motocykl do robienia 1000 kilometrów dziennie w dwie osoby. Mi osobiście mimo nienagannego stanu i dużej dbałości o stan techniczny 5 razy zablokowało tylne przeważnie przy prędkościach okolo 90, 100 na godzinę i tylko cudem nic ani mi ani Gosi nic się nie stało. I tylko z tego powodu postanowiłem nie ganiać silnika dwusuwowego na przełaj kraju. Może jakaś bliższa przejażdżka na zlot, bez wyjazdy na komunię chrześniaka w międzyczasie i powrót na zlot była by możliwa knedlem, ale nie mam zamiaru ani siebie ani Gosi narażać tylko po to, aby komuś pokazać że się da.
Zapisane
CEZET 472.6
Jawa 638,5
Jawa 638,5
Jawa Choppre 125
Jawa Chopper 125
Romet komar 50
Polonez Caro Plus

muczacz

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1466
  • gazu gazu na wirazu
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #84 dnia: Marca 16, 2021, 21:32:53 »

jak przedmówcy pisali , niech najlepiej każdy z organizatorów danego zlotu w sposób wyraźny i przejrzysty określa warunki przyjazdu na taki zlot i będzie po problemie , jak czasy będą nam bardziej sprzyjać to chyba machniemy u nas jeszcze jeden zlocik ale to bardziej przyszły rok  :D
Zapisane
Jawa TS 350 638-1 z wozem
traktorek Sam z silnikiem cz 175 rok budowy nieznany
cz 175 typ 450 rok budowy 1961 kolor wiśniowy stan zabytkowy

suchy

  • forumowicz
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 669
  • Czyżbym nie posiadał motocykla?Tak,jeżdżę motorem.
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #85 dnia: Marca 16, 2021, 21:50:00 »

Bardzo chętnie jeździłbym na zloty Cześką ale nie mogę, i to przez Was.
Już wyjaśniam,
w 14 roku zabrałem Iwonę do Turawy jako pomoc do opieki nad Polą,
a ponieważ byliście fajni i mili to teraz ładuje mi się na każdy zlot,
chociaż opieki dla Poli już nie potrzeba bo sama sobie radzi.
Tak tak, jak byście byli niemili, nie uprzejmi a najlepiej wredni
to by siedziała w domu a ja z Polą brykał bym po zlotach Cześką.
Los człowieczy.
Zapisane
Mniej teorii więcej praktyki.
CZ 350 472.5 83'  Garwolin  tel.602 792 446

pawelooo2

  • Gość
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #86 dnia: Marca 16, 2021, 22:01:00 »

Bardzo chętnie jeździłbym na zloty Cześką ale nie mogę, i to przez Was.
Już wyjaśniam,
w 14 roku zabrałem Iwonę do Turawy jako pomoc do opieki nad Polą,
a ponieważ byliście fajni i mili to teraz ładuje mi się na każdy zlot,
chociaż opieki dla Poli już nie potrzeba bo sama sobie radzi.
Tak tak, jak byście byli niemili, nie uprzejmi a najlepiej wredni
to by siedziała w domu a ja z Polą brykał bym po zlotach Cześką.
Los człowieczy.
w punkt. mam to samo w domu od czasu borowskich wypychów. choć obecna dyskusja jest mi na rękę - Zona Żetona przestała myślec o zlotach....
Zapisane

suchy

  • forumowicz
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 669
  • Czyżbym nie posiadał motocykla?Tak,jeżdżę motorem.
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #87 dnia: Marca 16, 2021, 22:14:57 »

Ty to możesz na lato dziecko na zimę trampki i Żona Żetona siedzi w domu,
 a ja co, trampki na zimę mogę kupić ale na lato już nic nie wymyślę.
Zapisane
Mniej teorii więcej praktyki.
CZ 350 472.5 83'  Garwolin  tel.602 792 446

pawelooo2

  • Gość
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #88 dnia: Marca 16, 2021, 22:28:00 »

Ty to możesz na lato dziecko na zimę trampki i Żona Żetona siedzi w domu,
 a ja co, trampki na zimę mogę kupić ale na lato już nic nie wymyślę.
mówię ci organizatorzy zmięknął jak Iwona pasztetu przywiezie........
Zapisane

Piotrex

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1141
  • Mustang EBE
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #89 dnia: Marca 16, 2021, 23:13:48 »

Kiedyś robiłem ( nie sam) ortodoksyjne zloty ( z drobnymi wyjątkami) ale z czasem jawerska brać się zmieniła i jeśli kolego Elroj chcesz powrotu do takiej formy to mocno kibicuję i chętnie się na taki wybiorę bez względu gdzie się odbedzię.  Mogę coś doradzić, jeśli chcecie zlot ortodoksyjny to potrzebny  Wam ortodoksyjny organizator ;) Powiedzenia.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2021, 23:16:25 wysłana przez Piotrex »
Zapisane

grześ350

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 116
  • jawa 638-1 639 640 Tramp 640 Sport
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #90 dnia: Marca 16, 2021, 23:21:16 »

Kiedyś robiłem ( nie sam) ortodoksyjne zloty ( z drobnymi wyjątkami) ale z czasem jawerska brać się zmieniła i jeśli kolego Elroj chcesz powrotu do takiej formy to mocno kibicuję i chętnie się na taki wybiorę bez względu gdzie się odbedzię.  Mogę coś doradzić, jeśli chcecie zlot ortodoksyjny to potrzebny  Wam ortodoksyjny organizator ;) Powiedzenia.

chociaż nie jestem az tak za tymi ortodoksyjnymi zlotami ale jeśli taki będzie i Ty się pojawisz to pojadę na ta flaszkę za danie namiarów i tak dalej na tego Twojego chopperka  :P :P
Zapisane

Zysiu

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2317
    • JAWA-CZ KLUB POLSKA
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #91 dnia: Marca 16, 2021, 23:49:37 »

Czas płynie i wygląda że mój już na tym forum się kończy . Miłośnikiem i właścicielem jawy byłem i jestem .
Na Zloty jeździłem od zawsze z Renią . Ona miała swoje towarzystwo ja swoje. Na zlot lawetą nie przyjadę bo przyjemność z jazdy żadna. Do tego brak haku brak przyczepy . Jak mam to dokupić to dziękuję odpadam . Z szacunku dla Małżonki na Robby lub Dandy nie będę ją woził na drugi koniec polski Tak się składa że większej pojemności nie posiadam i nie przewiduję to zmienić . Swoje lata już mam i kości szanuję . Jeżeli to mają być zloty samców Alfa i demonstracja jacy my jesteśmy Zajebiści to ja się na to nie piszę . Nasze zloty stały się WYJĄTKOWE ale to za naszą sprawą . Wielu z nas pewnie łatwiej przeforsować wyjazd jak jedzie Zona Syn córka i Pies (bo o nim też trzeba pamiętać jak jest członkiem rodziny) niż Wy siedźcie w domu a tatuś/mąż po całym tygodniu nieobecności na sobotę niedzielę też wyparuje . Jeździłem wszędzie gdzie tylko było można . Nie muszę już sobie nic udowadniać . Czas się zmienia nasze kochane sprzęty coraz bardziej odstają od współczesnych realiów a i moich wiosen coraz więcej . Szanuję Decyzję organizatora .Jego podwórko i jego zasady . Z wieloma chętnie się spotkam a jak nie to zadzwonię . Pozostałym życzę miłej zabawy .
Zapisane
Member  JAWA-CZ KLUB POLSKA
http://www.youtube.com/watch?v=OZH4UPxW2zE

Pawand

  • v-ce President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 863
  • Jawa 350 TS 638,
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #92 dnia: Marca 17, 2021, 00:33:58 »

Starzejemy się... ;)
Jawa/Czesia jest super, ale nie przyjedziemy na nich bo..... i tu każdy wstawia co mu akurat najbardziej pasuje do wymówki żeby, poza usprawiedliwionymi wyjątkami, móc wieźć cztery litery wygodnie.
Jeśli mówimy o  zlocie, to na zlot przyjeżdża się motocyklem, a jeśli Jawerów, to knedlem. Tak to rozumiem. Jeśli musisz wziąć, żonę, bliskich i psa, to albo kup im motocykl, albo zapakuj na swój, albo grzecznie przeproś i przyjedź sam.
Jeśli chcesz się spotkać w rodzinnej atmosferze  i każdy będzie miał prawo przyjechać czym chce to zorganizuj spot. Będzie wiadomo, o co chodzi.
Całe to gadanie czy 200km jest bezpieczne do przejechania knedlem, a 500km już nie to ściema. Chcesz przyjechać to przyjedziesz Jawą, albo Cezetą, nie chcesz, to znajdziesz wymówkę.



Zapisane

elroj

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 341
  • JAWA 350/640 Sport White Style
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #93 dnia: Marca 17, 2021, 05:04:43 »

Pawand piękne podsumowanie prezydenta, właśnie na taki post czekałem, ktoś tu kiedyś rzucał takie hasło, kto chce znajdzie sposób kto nie chce znajdzie powód.
Zapisane
bo jazda na CEZECIE to najlepsza jazda na świecie a jazda na JAWIE to spełnienie marzeń !!! :-)

azbescik2

  • Klubowicz
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1158
  • w moich rękach od 99 r
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #94 dnia: Marca 17, 2021, 05:12:31 »

Starzejemy się... ;)
Jawa/Czesia jest super, ale nie przyjedziemy na nich bo..... i tu każdy wstawia co mu akurat najbardziej pasuje do wymówki żeby, poza usprawiedliwionymi wyjątkami, móc wieźć cztery litery wygodnie.
Jeśli mówimy o  zlocie, to na zlot przyjeżdża się motocyklem, a jeśli Jawerów, to knedlem. Tak to rozumiem. Jeśli musisz wziąć, żonę, bliskich i psa, to albo kup im motocykl, albo zapakuj na swój, albo grzecznie przeproś i przyjedź sam.
Jeśli chcesz się spotkać w rodzinnej atmosferze  i każdy będzie miał prawo przyjechać czym chce to zorganizuj spot. Będzie wiadomo, o co chodzi.
Całe to gadanie czy 200km jest bezpieczne do przejechania knedlem, a 500km już nie to ściema. Chcesz przyjechać to przyjedziesz Jawą, albo Cezetą, nie chcesz, to znajdziesz wymówkę.
Amen !!!
Zapisane
    Status GG

patryk sagan

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Online Online
  • Wiadomości: 408
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #95 dnia: Marca 17, 2021, 07:19:57 »

A ja zgodzę się z Zysiem. Po 2 tygodniach w robocie żona i synowie nie puszczą mnie na weekend na Zlot, żebym potem w poniedziałek znowu wyjechał na 2 tygodnie. Z noclegami wyszło jak wyszło, żaden z nas nie miał na to wpływu, ale żeby pogodzić rodzinę i " brać"  motocyklową , postanowiliśmy przenocować poza złotem.  Nie samą pracą człowiek żyje i każdemu należy się jakaś odskocznia od normalności, a za taką uważam nasze zloty. Spotkać się z Wami i pogadać na tematy inne niż w domu to dla mnie odskocznia.
Zapisane
Nieważne czym jeździsz, ważne jest to co masz w głowie.

Roman

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 143
  • Jawa 638-5 HondaAT 750
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #96 dnia: Marca 17, 2021, 09:40:34 »

Mam podobnie jak patryk sagan. I właściwie zastanawia mnie co to komu przeszkadza że przyjadę z żoną dzieckiem przenocuje POZA OŚRODKIEM (bo rozumiem sytuację noclegową) i podjadę przywitać się, pospacerować po terenie zlotu, obejrzę sobie maszyny posiędzę przy ognisku i napiję się piwka. Czy to jest dla kogoś nie do zaakceptowania?
Zapisane
Szczęście sprzyja śmiałym

azbescik2

  • Klubowicz
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1158
  • w moich rękach od 99 r
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #97 dnia: Marca 17, 2021, 10:07:11 »

Dobra mogę spróbować raz jeszcze, lubelskie okolice naleczowa , właśnie dzwoniłem do ośrodka jest tylko jeden wolny termin 25 do 27 czerwiec, miejsc w pensjonacie 32 plus w pobliskim domku do wynajęcia ewentualnie jeszcze 6 reszta na polu namiotowym bo to kemping z dostępem do toalet kuchni prądu, biorąc pod uwagę  rozpętana przeze mnie dyskusje wjazd na ośrodek Jawa lub Cz, mile widziane inne demoludy wsk, shl mz itp itd, Japończyki chińczyki Wietnamczyki i inne parkują za płotem,pierwszeństwo noclegu w pensjonacie to klubowicze i aktywni użytkownicy forum oczywiście na odpowiednim motocyklu, jak pasuje to się za to biorę, jak pisiory nas znowu nie zamkną może się uda
a gdzie tu jest mowa że nie można z rodziną wpaść ??? I nie na knedlu ??? Nikt nic nie powiedział że nie można i ktoś nie zostanie wpuszczony chodzi o nocleg a zaparkować chmm to nie jest wielki problem chyba sam jak by mi zdrowie nie pozwalało to bym pojechał autem ewentualnie z knedlem na przyczepce
Zapisane
    Status GG

Maliniasty

  • Murarz, piekarz, akrobata, z zamiłowania mechanik.
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3258
  • Panie... a kto to poskłada...
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #98 dnia: Marca 17, 2021, 10:31:17 »

Mam podobnie jak patryk sagan. I właściwie zastanawia mnie co to komu przeszkadza że przyjadę z żoną dzieckiem przenocuje POZA OŚRODKIEM (bo rozumiem sytuację noclegową) i podjadę przywitać się, pospacerować po terenie zlotu, obejrzę sobie maszyny posiędzę przy ognisku i napiję się piwka. Czy to jest dla kogoś nie do zaakceptowania?
Palcem pokaż mi gdzie tak jest napisane :)
Zapisane
Motocykle wciągają jak woźny flaszkę :)

DZIUK

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 265
  • Jawa 638-X, Jawa 638-7
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #99 dnia: Marca 17, 2021, 11:09:33 »

Pawand mądrze prawi! Kto nie chce przyjechać, to każda wymówka jest dobra. Jeszcze nie znamy zasad jakie będzie miał organizator a już marudzenie. Jak jakiś zlot mi nie pasuje, to nie jadę. Jestem za tym by część zlotów była ortodoksyjna a nigdy nie pojechałem do Piotrexa, bo kijowy termin i warunki na mój reomatyzm. Nie wierzę że ktoś kogoś wygoni ze zlotu a tym bardziej jeśli wczesniej dogada się z organizatorem. Dyskusja fajna bo widać jakie jest zapotrzebowanie na różne zloty. Niech przyszli organizatorzy wyciągną wnioski...
Właściwie to zastanawiałem się nad tym czy nie powinno być tak, aby ortodoksyjne zloty oficjalnie organizowł Jawacz Klub Polska a pozostałe jak kto chce?
Zapisane
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
99 Odpowiedzi
36403 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lutego 11, 2016, 22:18:26
wysłana przez kielek
81 Odpowiedzi
19152 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maja 29, 2020, 20:14:06
wysłana przez Zysiu
116 Odpowiedzi
16083 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipca 26, 2022, 21:07:29
wysłana przez boross-1-6
36 Odpowiedzi
3879 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwca 19, 2023, 18:42:19
wysłana przez Dragon on the Blue Sky
66 Odpowiedzi
5656 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Stycznia 22, 2024, 13:21:00
wysłana przez xepher