Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marzec 29, 2024, 01:06:33
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: Terminarz zlotów 2021- dyskusja  (Przeczytany 20663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elkinio

  • President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2942
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 17, 2021, 14:42:40 »

Kto chce niech przyjeżdża, kto nie chce niech nie przyjeżdża. Organizator określa zasady. Zloty forumowe są z zasady również "piknikiem rodzinnym". Kto chce zrobić zlot ortodoksyjny - to niech zrobi. Tak patrzę na dyskusję i powiem bardzo delikatnie  - w dupach się poprzewracało co niektórym. Zloty mają łączyć a nie dzielić. Jadę się spotkać - nie muszę mieć noclegu na zlocie bo znajdę sobie poza zlotem a że ostatnio prawie nie piję (0,7 w ostatni piątek z Xaff  się nie liczy  :P ) to oddaję swoje miejsce do puli do gestii Renegade.
"ZA MAŁO JEŻDŻENIA ZA DUŻO PIER....NIA"
 
Zapisane
Jawa 559 z Velorex 560, Jawa 634 i kilka innych

arajs

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 106
  • Jawa 350 634 '81 | BMW K1100RS '95
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 17, 2021, 15:02:57 »

Nie jestem członkiem Klubu, ani zbyt aktywnym forumowiczem.
I mimo że nie mam w CV wszystkich zlotów jakie sie odbyły dołączę się do dyskusji.



Forum JawaCZ jest powiązane z Klubem.
Z tego co obserwuję Klub niejako "sponsoruje" te zloty, np. ostatni w Zajączkowie (baner).


Forum gromadzi członków Klubu oraz sympatyków motocykli Jawa CZ (obecnych posiadaczy i byłych również). I jak pokazuje ta dyskusja zapotrzebowanie jest na obie formy.
Konserwatywne zamykanie się na zlot "otwarty" może zniechęcać do brania udziału w życiu forum (które jest czymś więcej niż kopalnią wiedzy z kategorii jak ustawić zapłon w żeliwie), gdyż zawiązały się tutaj wieloletnie przyjaźnie a może nawet rodziny. I stawianie sprawy na ostrzu może prowadzić do odejścia zasłużonych osób, jak również zatrzymanie przypływu nowych.
Osobiście nie wyobrażam sobie takiej sytuacji gdy wieloletni aktywny działacz jest traktowany jako ten gorszy sort dlatego że mając subiektywne powody nie przyjechał na Jawie.
W ten sposób za 10 lat na zlotach będą tylko młodzi 20/30 latkowie, bo dzisiejszy 50+ nie przyjedzie mimo że o tych motocyklach wie wszystko i przejechał na nich kulę ziemską 3 x dookoła.


Utarło się że w sezonie są 3 zloty.
Może Moderatorzy forum wraz z Klubem (częściowo Ci sami ludzie) powinni ustalić, że np są to stałe punkty programu w konfirguracji 2+1 (2 zloty otwarte / 1 zamknięty), lub 1+2 (1 zlot otwarty/ 2 zamknięte) i doprecyzować zasady organizacji wraz z regułami meldunku w pokojach.
Żeby było łatwiej i trochę demokratycznie (wiem że to nie jest idealne rozwiązanie) można zrobić ankietę która pokaże jakie jest zainteresowanie takim podziałem.
Zlot otwarty - forumowicze obecni i byli posiadacze knedli z rodzinami psami teściami etc...
Zlot zamknięty - Klub + forumowicze na knedlach


Może się okaże że ortodoksyjne podejście przegra. Wtedy zawsze jest opcja 3+1 :)


Dla mnie jest jasne że na zlot JawaCZ jadę na Jawie.
 
Zapisane

Piotrex

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1141
  • Mustang EBE
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 17, 2021, 15:26:21 »

Kiedyś robiłem ( nie sam) ortodoksyjne zloty ( z drobnymi wyjątkami) ale z czasem jawerska brać się zmieniła i jeśli kolego Elroj chcesz powrotu do takiej formy to mocno kibicuję i chętnie się na taki wybiorę bez względu gdzie się odbedzię.  Mogę coś doradzić, jeśli chcecie zlot ortodoksyjny to potrzebny  Wam ortodoksyjny organizator ;) Powiedzenia.

chociaż nie jestem az tak za tymi ortodoksyjnymi zlotami ale jeśli taki będzie i Ty się pojawisz to pojadę na ta flaszkę za danie namiarów i tak dalej na tego Twojego chopperka  :P :P


Ty wiesz że ja  o tym zapomniałem? (stary już jestem) toż to już dziewięć lat minęło a czoperka nie mam od prawie sześciu lat. Ale słowo się rzekło, więc jak się wreszcie spotkamy to dotrzymam obietnicy ;)
Zapisane

sibert

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 324
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 17, 2021, 20:29:53 »


"ZA MAŁO JEŻDŻENIA ZA DUŻO PIER....NIA"
W punkt  :)
Zapisane
    Status GG
Ogień z rurów i farfocle z gumów:D
JAWA 350(638=>640)Black Style - było
JAWA 640-1 Black Style
ROMET 50-T1
BMW R1100RT
Kiedy patrze tak na Ciebie jesteś fajna ajjjjj... Ja mam Black Stajla ;)

AndrewS

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1577
  • Jawa 350 88r
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 28, 2021, 00:28:52 »

;D

Widzę, że lata lecą a ludziki nadal te same problemy mają.
Jak sobie przypomnę 2007 rok i pierwszy zlot tego forum w Piotrawinie (brawo @Andrews)


Dziekuje bardzo :-)


Moze tak Piotrawin 2, ale zaraz teraz to sie mowi sezon drugi :-)
Troche sie pozmienialo, promu juz nie ma, ale za to jest most w Kamieniu :-D

Zapisane
Pozdrawiam Andrzej
Jawa 350
FSO 125p 1.4 16V MPI
Rover 800
Puławy

Orzeszek

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 831
  • CZ 350 1982 ,CZ 350 1984
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 14, 2022, 22:24:47 »

Panowie ja już raz pisałem 25 lat w delegacjach .kocham motocykle i was .ale rodzina jest pierwszą. Skoro nie ma mnie przez pięć dni w tygodniu w domu sory sam na zlot nie przyjadę. Jak komu coś nie pasuje proszę pisać pw.
Zapisane
    Status GG
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
99 Odpowiedzi
36400 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Luty 11, 2016, 22:18:26
wysłana przez kielek
81 Odpowiedzi
19148 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maj 29, 2020, 20:14:06
wysłana przez Zysiu
116 Odpowiedzi
16076 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipiec 26, 2022, 21:07:29
wysłana przez boross-1-6
36 Odpowiedzi
3876 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 19, 2023, 18:42:19
wysłana przez Dragon on the Blue Sky
66 Odpowiedzi
5656 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 22, 2024, 13:21:00
wysłana przez xepher