Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marzec 29, 2024, 11:29:46
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Terminarz zlotów 2021- dyskusja  (Przeczytany 20672 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Bison

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 926
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 15, 2021, 16:26:33 »

Kemping u Kraka ?
Zapisane
CZ 350 typ 472.5 - 1985
Ford Orion 1,6 D - 1985
IŻ 350  Planeta 5 - 1991
VW Golf 1,3 CL - 1991
Peugeot 405 1,6 GL - 1993
Hyundai Accent  1,5 GL - 1995
Honda ST 1100 - 2001
Royal Enfield Bullet 500 - 2007

czeron

  • Potrzymaj no mi te piwo
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1716
  • CEZET 472.6 1986r.
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 15, 2021, 17:59:30 »

jestem jak najbardziej za ortodoksyjnymi zlotami, ale wygląda na to w tym roku na żadnym nie będę, bo niestety gonić knedla przez Polskę na wskroś po raz któryś już nie zamierzam, a niemca czy japończyka za płotem też nie zostawię.
Zapisane
CEZET 472.6
Jawa 638,5
Jawa 638,5
Jawa Choppre 125
Jawa Chopper 125
Romet komar 50
Polonez Caro Plus

elroj

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 341
  • JAWA 350/640 Sport White Style
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 15, 2021, 18:50:49 »

Kolego czeronie nie wiem co mam Ci odpisać gdyż nie ma złotego środka na rozwiązanie niektórych problemów a i jeszcze się taki nie urodził który by wszystkim dogodził, rozumiem że masz daleko ale z drugiej strony nieraz tyle miałeś i dawałeś radę, pamiętam na moim pierwszym zlocie u Roztocza w Krasnobrodzie, popraw mnie jeśli się mylę przyjechałeś  najpierw w Bieszczady a potem na zlot dopiero to wtedy ile ci km pyklo? Oczywiście szacun za to, rozważ to jeszcze do mnie jest bliżej niż do roztocza ze 130 km, na wiosenny masz znacznie bliżej , zawsze możesz też cesie zapakować na przyczepke żadna to ujma, lepiej tak niż Japonia, lubię cię i szanuje, dla mnie jesteś swego rodzaju legenda tego forum i wielka szkoda gdyby cię zabrakło, pozostał mi już tylko jeden knedel w garażu, zostawisz Hondę w moim garażu pojedziesz moją jawą ja mogę skosem pojechać niech stoi przed ośrodkiem, najlepiej żeby zloty były w centralnej polsce, każdy miałby równe szanse, pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2021, 19:01:35 wysłana przez elroj »
Zapisane
bo jazda na CEZECIE to najlepsza jazda na świecie a jazda na JAWIE to spełnienie marzeń !!! :-)

barti

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 134
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 15, 2021, 19:05:10 »

... zawsze możesz też cesie zapakować na przyczepke żadna to ujma, lepiej tak niż Japonia, lubię cię i szanuje, dla mnie jesteś swego rodzaju legenda tego forum i wielka szkoda gdyby cię zabrakło, pozostał mi już tylko jeden knedel w garażu, zostawisz Hondę w moim garażu pojedziesz moją jawą ja mogę skosem pojechać niech stoi przed ośrodkiem, ...
Ufff, jak dobrze, że mam przyczepkę bo już na żaden zlot bym nie wjechał "puszką"  ;)
Czyżby nadchodziły czasy dla "laweciarzy" ?
Zapisane
Kiedyś jeździłem motocyklem ...

xepher

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 646
  • Motór nie umiera nigdy
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 15, 2021, 19:34:24 »

... zawsze możesz też cesie zapakować na przyczepke żadna to ujma, lepiej tak niż Japonia, lubię cię i szanuje, dla mnie jesteś swego rodzaju legenda tego forum i wielka szkoda gdyby cię zabrakło, pozostał mi już tylko jeden knedel w garażu, zostawisz Hondę w moim garażu pojedziesz moją jawą ja mogę skosem pojechać niech stoi przed ośrodkiem, ...
Ufff, jak dobrze, że mam przyczepkę bo już na żaden zlot bym nie wjechał "puszką"  ;)
Czyżby nadchodziły czasy dla "laweciarzy" ?

Hotele, lawety, masaże, droga whisky. Jak zlot harleyowców w Suscu chyba
Zapisane
"Jak dwumetrowy, stu kilowy facet może jechać na motorynce?!"
CZ 350 472.4 i inne.
Nowy Sącz 793621301

elroj

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 341
  • JAWA 350/640 Sport White Style
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 15, 2021, 19:40:35 »

Jestem jak najbardziej za masażem byle masująca była w odpowiednim wieku a drogą whiskey zamienię na nasz polski dobry i tani swojaczek :P
Zapisane
bo jazda na CEZECIE to najlepsza jazda na świecie a jazda na JAWIE to spełnienie marzeń !!! :-)

pawelooo2

  • Gość
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 15, 2021, 19:49:21 »

Jestem jak najbardziej za masażem byle masująca była w odpowiednim wieku a drogą whiskey zamienię na nasz polski dobry i tani swojaczek :P
zarówno masażystka jak i whiskey winna mieć max 18 lat :P :P
Zapisane

Bison

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 926
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 15, 2021, 19:54:20 »

Ja to się nie znam i pewnie guzik mam do gadania ale tak na mój rozum, nie trzeba wprowadzać żadnych podziałów: jawer czy nie jawer, skos czy knedel, na kołach czy na lawecie, czy to ważne ? Na zloty czy spoty, to tak naprawdę się jedzie by znajome mordki zobaczyć i przynajmniej dla mnie, jest bez znaczenia, czym i jak kto przyjechał. Jedynym i sensownym rozwiązaniem na przyszłość, jest szukanie takich miejsc, by zwyczajnie wszyscy uczestnicy spotkania mogli się pomieścić.
To że jeździ coraz więcej ludzi, to chyba dobrze, znaczy to że u Jawerów są fajne imprezy. To nie jest problem, moim zdaniem problemem jest wybór nie odpowiednich miejsc, w sensie takim że mających zbyt mało miejsc noclegowych.
Zapisane
CZ 350 typ 472.5 - 1985
Ford Orion 1,6 D - 1985
IŻ 350  Planeta 5 - 1991
VW Golf 1,3 CL - 1991
Peugeot 405 1,6 GL - 1993
Hyundai Accent  1,5 GL - 1995
Honda ST 1100 - 2001
Royal Enfield Bullet 500 - 2007

elroj

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 341
  • JAWA 350/640 Sport White Style
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 15, 2021, 20:02:15 »

Szukaj organizuj chętnie przyjadę z moją 4 osobowa rodzina, trzema kolegami, teściem ojcem i szwagrem, tesc ma psa to żeby jeszcze warunki dla niego były a moje dzieci lubią dmuchane zamki i gofry z bitą śmietaną jakby co
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2021, 20:10:03 wysłana przez elroj »
Zapisane
bo jazda na CEZECIE to najlepsza jazda na świecie a jazda na JAWIE to spełnienie marzeń !!! :-)

darol73

  • Treasurer JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 736
  • jawa 350 TS
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 15, 2021, 20:40:47 »

Widzę że niektórym pasowałoby żeby Zloty Jawy wyglądały  jak np. jak zloty w Bałtowie. Wódka sex i narkotyki i striptiz.
Tak dla porównania miałem okazję być na dwóch zlotach Jawy na Łotwie, co prawda tylko Jawy miały prawo wjazdu, ale uwierz mi że były tam żony, kochanki, dzieci i psy. I nic w tym dziwnego nie było, bo na tym rzecz polega żeby sie spotkać potańczyć a przede wszystkim dzieci motoryzacją zarazić i znajomości zdobywać, Bardzo chętnie zapoznam się Elroj z twoją rodziną kolegami , szwagrem i psem. :P

Zapisane

Maliniasty

  • Murarz, piekarz, akrobata, z zamiłowania mechanik.
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3258
  • Panie... a kto to poskłada...
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 15, 2021, 20:55:26 »

Szukaj organizuj chętnie przyjadę z moją 4 osobowa rodzina, trzema kolegami, teściem ojcem i szwagrem, tesc ma psa to żeby jeszcze warunki dla niego były a moje dzieci lubią dmuchane zamki i gofry z bitą śmietaną jakby co
Miałem siedzieć cicho bo z różnych względów ostatnio byłem albo autem, albo VFR.
Ale że trochę to idzie w złą stornę :D dorzucę i ja od Siebie.
Totalnie nie jestem za działaniem w stylu ten za płotem a ten na zlocie jeśli przyjechał jawą. z jaw w większości zeszli ludzie którzy nią przejechali nasz kraj wzdłuż i wszerz, po prostu dorastając do takiej decyzji że można ciut szybciej i ciut wygodniej. Już na pierwszym zlocie na którym byłem w 2011 roku były japończyki, były beemki i nikt nikogo nie wygonił. Przejechanie Polski na jawie na zlot to mega wyczyn, ale zrobienie tego samego na innym motocyklu również jest sporym wyzwaniem.
Dla mnie motocyklista to motocyklista i takich ludzi powinno się nobilitować.
Co mnie dziwi to osoby które czytają temat zlotowy, jeden drugi i widząc że motocykliści a w głównej mierze Jawerzy/cezeciarze rezygnują ze zlotu bo nie mają gdzie spać dalej pchają się z całymi rodzinami, znajomymi itp W takich sytuacjach moim zdaniem powinno zadziałać coś takiego jak zdroworozsądkowe myślenie.
"Dzieci, żono która nie plecakujesz, koledzy, teściowie nie jedziecie bo nie ma miejsca i inni muszą spać na podłodze, lub w namiocie" Ale ja jak mówię... nie znam się, nie mam rodziny itp Zastanówmy się tylko, czy przez to że tak jest na zlocie widzimy rodzinę którą mamy cały rok dla siebie, a nie zobaczymy znajomego/przyjaciela którego widujemy czasami 3 razy w roku ma rację bytu.


Organizacja zlotu w ośrodku z kilkoma miejscami noclegowymi też mija się z celem, jeśli nie mam ośrodka na minimum 50-60 osób to nawet się za to nie biorę, może i przyjadą same jawy i cezety ale na pewno będzie ich zdecydowanie mniej.


Kwestia organizacji, zrobienie spota, spędu, walentynek dla 40-50 osób nie jest problemem ale przy organizacji zlotu dla ponad 100 osób jest co robić. Robiąc spotkania w Świebodzinie dla +/- 150 osób jest nas dwóch i kilku pomiatanych do pomocy, podejrzewam że na Łotwie też nie robi tego jedna osoba, u nas ze względu na specyfikę naszej "znajomości" jesteśmy rozrzuceni po całej Polsce, co utrudnia wzajemną pomoc i wsparcie w organizacji, niewiele jest osób, które mogą się zebrać o kupy i razem coś podziałać.


Ja zloty forumowe odpuściłem, za dużo tam dla mnie przedszkola, pikników, ludzi gwaru i szumu.


Tutaj nie potrzeba podziałów, nie musimy dzielić się na kasty, tu potrzebne jest myślenie i w wielu przypadkach kompromis.


Zabrzmi to źle... ale wydaje się mi że covid wszystkich pogodzi.


Dzięki i do zobaczenia na mniejszych spotkaniach.
Zapisane
Motocykle wciągają jak woźny flaszkę :)

Bison

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 926
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 15, 2021, 21:07:26 »

To samo co Bartek, chciałem w swoim poście wyrazić, nic dodać nic ująć.
Malina oby tak dalej, na Twoje spoty zawsze przyjadę, nawet Zgredka czasami zabiorę  ;)
Zapisane
CZ 350 typ 472.5 - 1985
Ford Orion 1,6 D - 1985
IŻ 350  Planeta 5 - 1991
VW Golf 1,3 CL - 1991
Peugeot 405 1,6 GL - 1993
Hyundai Accent  1,5 GL - 1995
Honda ST 1100 - 2001
Royal Enfield Bullet 500 - 2007

pawelooo2

  • Gość
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 15, 2021, 21:15:43 »


elroy nie bądz zgryźliwy..... bądz co bądz Biosn ma rację. Pisząc ten post widze wypowiedz darola i jemu równiez przyznaję rację. Widzę to po sobie...poznałem was w Gajewnikach -przyjechałem jawa z 57 r. ponad 400km 12h z przygodami. Na nastepny zlot wziąlem ŻonęŻetona i sie zaczęło..... jeden sezon na moto dwa zloty każdy po 700km w jedna strone. Potem ona w ciazy. Ja chce na kołach a w domu afera, ze nie chce jej wziąc wiec kolejny sezon samochodem z przyczepka lub bez. Ktos mi iedyś napisał w jednym z moich wątków że skoro nie będe zabirał żony to narażę się piękniejszej częsci tego forum....Reasumując, nasze zloty stały się rodzinne i albo się do tego dostosujemy z organizacją albo oragnizujmy zloty ortodoksyjne ale już bez niektórych z nas (znowu ktos dopisał post)
Moze ta wypowiedz nie jest klarowna ale cezdzę słowa...... bo mnie wkurw ogarnia.
malina w punkt...twoje słowa przed moim wiosennym- znajdz ośrodek na 100 luda bo to wiosna ludzie spragnieni wyjazdów...... no i mamy przykład......teraz.....
dobra cedziłem słowa....ale cała sobote nie mogłem przeżyć jak zobaczyłem ze bizona czy czerona nie nie będzie (kij czeron - goisi nie zobacze) a ktos kto ma 89 km 12 postów na forum leżakuje w pokoju......no ku......a. sory nie wytrzymałem
Zapisane

elroj

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 341
  • JAWA 350/640 Sport White Style
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 15, 2021, 21:56:05 »

Widzę że moje intencje nie zostały dobrze zrozumiane i odebrane przez niektórych a głównym ich celem było to żeby wyeliminować to co dzieje się teraz w Gajewnikach czyli rezygnacje i szukanie innych noclegów, jak to się mówi chciałem dobrze wyszło jak zwykle, ten ośrodek i domek obok ma razem 38 miejsc, idąc tropem rozumowania co poniektórych to 8 czy 9 użytkowników z rodzinami może te wszystkie miejsca zgarnąć i będzie znowu dylemat że nie miejsca , w takim razie po co ja się mam narażać i kombinować a i tak będzie źle, zaliczki jeszcze nie wpłaciłem może ktoś przejmie inicjatywę, znajdzie lepszy ośrodek, ma lepszą wizję , szkoda tylko że dostałem kilka wiadomości od  użytkowników na priv że popierają a na forum nikt nie napisze, to co chetny ktoś na organizację zlotu letniego?
Zapisane
bo jazda na CEZECIE to najlepsza jazda na świecie a jazda na JAWIE to spełnienie marzeń !!! :-)

pawelooo2

  • Gość
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 15, 2021, 22:08:55 »

Widzę że moje intencje nie zostały dobrze zrozumiane i odebrane przez niektórych a głównym ich celem było to żeby wyeliminować to co dzieje się teraz w Gajewnikach czyli rezygnacje i szukanie innych noclegów, jak to się mówi chciałem dobrze wyszło jak zwykle, ten ośrodek i domek obok ma razem 38 miejsc, idąc tropem rozumowania co poniektórych to 8 czy 9 użytkowników z rodzinami może te wszystkie miejsca zgarnąć i będzie znowu dylemat że nie miejsca , w takim razie po co ja się mam narażać i kombinować a i tak będzie źle, zaliczki jeszcze nie wpłaciłem może ktoś przejmie inicjatywę, znajdzie lepszy ośrodek, ma lepszą wizję , szkoda tylko że dostałem kilka wiadomości od  użytkowników na priv że popierają a na forum nikt nie napisze, to co chetny ktoś na organizację zlotu letniego?
Dlaczego uważasz ze zle zostały odebrane.....robisz ortodoksyjny zlot - przedstawiasz zasady i lecimy wg nich. Znalazłeś osrodek na 38 osob to na pewno wyelimonowałeś problem "gajewniokowski"....w dobie głodu imprez na twój letni tez się sporo osób zapisze. czeron zrezygnował bo ma od chu...a km na knedlu (choc udowodnił że sie da) Idąc tym tokiem zrobisz zlot ortodoksyjny na 38 miejsc kolejnosc wg listy a potem zmienisz zę wg peselu będziesz przydzielał a na koniec połozysz 50latka w namiocie z który ma 400km na zlot?? Sory blondyn jestm nie ogarniam...... a i ten co będzie miał 80km to go w pokoju połóz..... nie no kur...a nie ogarniam.....
Zapisane

elroj

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 341
  • JAWA 350/640 Sport White Style
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 15, 2021, 22:11:53 »

 :) :o
Widzę że moje intencje nie zostały dobrze zrozumiane i odebrane przez niektórych a głównym ich celem było to żeby wyeliminować to co dzieje się teraz w Gajewnikach czyli rezygnacje i szukanie innych noclegów, jak to się mówi chciałem dobrze wyszło jak zwykle, ten ośrodek i domek obok ma razem 38 miejsc, idąc tropem rozumowania co poniektórych to 8 czy 9 użytkowników z rodzinami może te wszystkie miejsca zgarnąć i będzie znowu dylemat że nie miejsca , w takim razie po co ja się mam narażać i kombinować a i tak będzie źle, zaliczki jeszcze nie wpłaciłem może ktoś przejmie inicjatywę, znajdzie lepszy ośrodek, ma lepszą wizję , szkoda tylko że dostałem kilka wiadomości od  użytkowników na priv że popierają a na forum nikt nie napisze, to co chetny ktoś na organizację zlotu letniego?
Dlaczego uważasz ze zle zostały odebrane.....robisz ortodoksyjny zlot - przedstawiasz zasady i lecimy wg nich. Znalazłeś osrodek na 38 osob to na pewno wyelimonowałeś problem "gajewniokowski"....w dobie głodu imprez na twój letni tez się sporo osób zapisze. czeron zrezygnował bo ma od chu...a km na knedlu (choc udowodnił że sie da) Idąc tym tokiem zrobisz zlot ortodoksyjny na 38 miejsc kolejnosc wg listy a potem zmienisz zę wg peselu będziesz przydzielał a na koniec połozysz 50latka w namiocie z który ma 400km na zlot?? Sory blondyn jestm nie ogarniam...... a i ten co będzie miał 80km to go w pokoju połóz..... nie no kur...a nie ogarniam.....
Nie wiem co pijesz ale pij połowę  :) :o
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2021, 22:15:27 wysłana przez elroj »
Zapisane
bo jazda na CEZECIE to najlepsza jazda na świecie a jazda na JAWIE to spełnienie marzeń !!! :-)

pawelooo2

  • Gość
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 15, 2021, 22:26:20 »

trunek jest w sam raz ale...... chiałeś wyeliminowac problem Gajewnik.....Świat zapierd...a tworzymy duża społeczności i chcemuy sie zobaczyć i po ileś tam set km warto stare kosci wyłozyć na tapaczanie a nie podłodze...knedel to nie japonia ze załadujesz ja jak wielbłąda na saharze. No dobra wygodny jestem ale jak powiedziałem swiat zapie...a trzeba się dostosować. Moim zdaniem trzeba pójsc o ktok do przodu a nie żyć kamieńskiem z przed 10..... w tym miejscu kończę wypowiedzi w tym temacie, ponieważ, byc moze się nie zrozumieliśmy, warto jednak było by porozmawiać o tym większym gronie w miarę przyzwoitych warunkach.......
BTW jerśli ktos nei ma odwagi na forum wypowiedzieć swojego zdania tylko pisze PW lub sms z aprobatą to co o tym sądzić?? (pytanie retoryczne)
Zapisane

Antalia

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 39
  • Jawa 50 Mustang 79'
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 15, 2021, 22:30:05 »

Dobrze, że dawniej nie było takich zasad, bo jakby jeszcze ok. 3 lata temu nie można było przyjechać z rodziną ani czymś innym niż Jawą to pewnie by mnie tu teraz nie było  ;)

Zapisane
... a mówią, że nie kupisz miłości

Maliniasty

  • Murarz, piekarz, akrobata, z zamiłowania mechanik.
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3258
  • Panie... a kto to poskłada...
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 15, 2021, 22:33:27 »

Dobrze, że dawniej nie było takich zasad, bo jakby jeszcze ok. 3 lata temu nie można było przyjechać z rodziną ani czymś innym niż Jawą to pewnie by mnie tu teraz nie było  ;)
Ja nie bronię nikomu wizyt z rodziną :) tylko czasami trzeba połączyć kropki, zostawić rodzinę, znajomych w domu by inni mogli przyjechać i się spotkać. Jeden zlot można odpuścić .
Proste :)
Zapisane
Motocykle wciągają jak woźny flaszkę :)

Bimberpołudnie

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 778
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 15, 2021, 22:41:43 »

Starym już jest. Pamiętam czasy na tym forum, kiedy na zlot nie została wpuszczona żona użytkownika Mazi, ponieważ jej jawa dandy 125 była za mało czeska....
A teraz....
Świat zapierdala - faceci w rurkach z makijażem, kobity na przodku w kopalniach.
Warto zapierdalać za światem zmierzającym w tym kierunku??
Poparłem i ja Elroja w prywatnej wiadomości - dla czego?
Bo jak zlot forum jawa-cz to zlot forum jawa-cz a nie zlot ogólny/piknik rodzinny. I wychodząc z takiego założenia jeszcze mnie nie było x bo jak skrzynia się wysrała dwa dni przed wyjazdem, mogłem wziąć którąś z japonii i przylecieć - wygodnie szybko, nowocześnie.
Elroy - masz u mnie flaszeczkę najlelszego sortu domowej okowity, trzymanej dla szczególnych gości
Zapisane

Bison

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 926
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 15, 2021, 22:48:34 »

Bimber, tą flaszkę to wyślij przez paczkomat albo jakim DHL -em bo sam to raczej nigdy nie dowieziesz, zawsze coś Ci wypada  :P
Zapisane
CZ 350 typ 472.5 - 1985
Ford Orion 1,6 D - 1985
IŻ 350  Planeta 5 - 1991
VW Golf 1,3 CL - 1991
Peugeot 405 1,6 GL - 1993
Hyundai Accent  1,5 GL - 1995
Honda ST 1100 - 2001
Royal Enfield Bullet 500 - 2007

Pietras

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 644
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 15, 2021, 22:49:33 »

Jest pewnie część osób tak jak np moja skromną osoba, którym właśnie taka rodzinna atmosfera bardzo odpowiada mimo że na zlot jadę sam i nie szybko się to zmieni.
Jak już zabieram głos to chciałbym tylko zasugerować organizatorom i tu jak zawsze z czacunkiem dla nich bo to nie lada wyczyn,  aby na wstępie jasno określali kryteria przyznawania miejsc noclegowych i ich nie zmieniali. Tak wiem że określają ale powinny być bardziej przemyślane, np uwzględniające odległość przebytą na motocyklu, wiek uczestników i inne sprawiedliwe zasługi.  Jak ktoś się z nimi nie zgadza to ma wybór. A jeśli nie ma dla kogoś miejsca to nie powinien płakać. Bo w dalszym ciagu może uczestniczyć w zajebistym spotkaniu.
Zapisane
Jawa to świetny motocykl pod warunkiem że wymieni się z tuzin części na inne, lepsze.
Niektóre oryginalne rozwiązania są śmieszne i należy je poprawic.

sebatoja

  • fizykkk
  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 152
  • Jawa 250 353 1958r
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 15, 2021, 22:54:02 »

Starym już jest. Pamiętam czasy na tym forum, kiedy na zlot nie została wpuszczona żona użytkownika Mazi, ponieważ jej jawa dandy 125 była za mało czeska....
A teraz....
Świat zapierdala - faceci w rurkach z makijażem, kobity na przodku w kopalniach.
Warto zapierdalać za światem zmierzającym w tym kierunku??
Poparłem i ja Elroja w prywatnej wiadomości - dla czego?
Bo jak zlot forum jawa-cz to zlot forum jawa-cz a nie zlot ogólny/piknik rodzinny. I wychodząc z takiego założenia jeszcze mnie nie było x bo jak skrzynia się wysrała dwa dni przed wyjazdem, mogłem wziąć którąś z japonii i przylecieć - wygodnie szybko, nowocześnie.
Elroy - masz u mnie flaszeczkę najlelszego sortu domowej okowity, trzymanej dla szczególnych gości


Wygodnie szybko i nowocześnie to ja mogę polecieć z rodziną na urlop do spa. Na zlot jestem gotowy turlać się 250km jawą rocznik 58, załadowany 20kg części, to mogę dać od siebie. Jedyna rzecz której oczekuje od organizatora to łóżko żeby móc się wyspać. Spanie w namiocie w kwietniu albo ryzykowanie tego że ktoś pijany nadepnie mi na głowę jak będę spał na sali nie wpisuje się w moje poświecenie.
Zapisane
Pozdrawiam. Seba
Jawa&Kawa
Moja Jadwiga rocznik 1958
Kawasaki Zephyr 750 2000r
Jawa 250 60r "Złomek"
Jawa 354 56r

Maliniasty

  • Murarz, piekarz, akrobata, z zamiłowania mechanik.
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3258
  • Panie... a kto to poskłada...
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 15, 2021, 23:08:44 »

Starym już jest. Pamiętam czasy na tym forum, kiedy na zlot nie została wpuszczona żona użytkownika Mazi, ponieważ jej jawa dandy 125 była za mało czeska....
A teraz....
Świat zapierdala - faceci w rurkach z makijażem, kobity na przodku w kopalniach.
Warto zapierdalać za światem zmierzającym w tym kierunku??
Poparłem i ja Elroja w prywatnej wiadomości - dla czego?
Bo jak zlot forum jawa-cz to zlot forum jawa-cz a nie zlot ogólny/piknik rodzinny. I wychodząc z takiego założenia jeszcze mnie nie było x bo jak skrzynia się wysrała dwa dni przed wyjazdem, mogłem wziąć którąś z japonii i przylecieć - wygodnie szybko, nowocześnie.
Elroy - masz u mnie flaszeczkę najlelszego sortu domowej okowity, trzymanej dla szczególnych gości
Na tą wiadomość czekałem .
Zapisane
Motocykle wciągają jak woźny flaszkę :)

darol73

  • Treasurer JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 736
  • jawa 350 TS
Odp: Terminarz zlotów 2021- dyskusja
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 15, 2021, 23:12:39 »

Przerąbane ma  albo będzie miał taki potencjalny organizator Zlotu
Zapisane
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
99 Odpowiedzi
36405 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Luty 11, 2016, 22:18:26
wysłana przez kielek
81 Odpowiedzi
19152 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maj 29, 2020, 20:14:06
wysłana przez Zysiu
116 Odpowiedzi
16086 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipiec 26, 2022, 21:07:29
wysłana przez boross-1-6
36 Odpowiedzi
3881 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 19, 2023, 18:42:19
wysłana przez Dragon on the Blue Sky
66 Odpowiedzi
5656 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 22, 2024, 13:21:00
wysłana przez xepher