Czeron nie jest z tym tak źle, ja mam 188 cm wzrostu i jakoś bez problemu tym jeździłem. Nie wiem tylko po co ta sztuka oprócz korozji wału/dyfra i wielowypustu od piasty do mnie trafiła. Niby problemy stuki itd. Jak ktoś nie wie co to jest międzygaz i nie umie przerzucać biegów, nie wie że dźwignia na pivotach wymaga preloadingu żeby bieg wskoczył i nic nie stukało no to... Smuteczek dla właściciela.
W sumie teraz się cieszę, że tej osoby nie zdążyłem niczego nauczyć(już w detale się nie wdaję, nie zamierzam dalej tej osoby znać), niech zarzyna skrzynię dalej

Aha jeszcze z informacji, bo to nie była pierwsza 535 którą jeździłem. Nie wiem czemu ale ten model ma syndrom "nie da się wbić luzu z 2, od razu wpada 1".