Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Wrzesień 29, 2022, 12:19:25
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: FAQ i REGULAMIN by Brein  (Przeczytany 11199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Brein

  • Gość
FAQ i REGULAMIN by Brein
« dnia: Styczeń 26, 2009, 21:14:20 »

OD DNIA DZISIEJSZEGO:

Zanim założysz nowy temat w którymś dziale, zapoznaj się poniższym regulaminem.

Akceptacja ogólnych zasad dyskusji pozwoli na uniknięcie problemów z niewłaściwym dostosowaniem wyboru działu oraz treści wątku oraz oszczędzi pracy moderatorom.

Staraj się pisać zgodnie z zasadami języka polskiego, poprawnie formułując nazwy tematów.

Na forum obowiązuje zakaz stosowania znaków graficznych (Avatarów) zawierających treści pornograficzne, religijne lub prawnie uznane za zabronione w komunikacji masowej (oraz irytujących większą ilość użytkowników jak na przykład związane z budyniem).

Na forum nie używamy słów powszechnie uznawanych za wulgarne

Pamiętaj, by swoje poglądy wygłaszać w kulturalny sposób, a w razie pytañ i problemów staraj się wyjaśnić je prywatnie z którymś z Moderatorów.

Gdyby Twój temat zniknął, zerknij do Kosza - prawdopodobnie nie spełniał on wymogów Regulaminu danego działu i Moderator zadecydował o jego przeniesieniu.

Pamiętaj, aby nie dopisywać nowych postów jeden po drugim - skorzystaj z opcji 'edytuj'.

Upowszechnianie danych chronionych prawem autorskim: kategorycznie zabrania się poruszania tematów związanych z powielaniem danych objętych prawami autorskimi. Wszelkie dywagacje dotyczące kopiowania płyt CD, instrukcji obsługi itp. będą natychmiast usuwane, a autor postu ukarany ostrzeżeniem, bąd¼ w skrajnym przypadku nałożony zostanie na niego tzw. "ban" przez Administratora.

Regulamin pisania na forum

1. Porządek na forum: nad utrzymaniem porządku na forum czuwają Moderatorzy, których praca wbrew pozorom jest bardzo ciężka. Jeśli nie zgadzasz się z ich decyzją, wyjaśnij jej powody prywatnie, w możliwe kulturalny sposób.

2. Pisanie na forum: zawsze trzymaj się tematu dyskusji. Wypowiedzi nic nie wnoszące do tematu będą kasowane. Za słowa obra¼liwe i powszechnie uznawane za przekleñstwa grozi wykluczenie z forum na 24 godziny. Swoje uwagi staraj się wygłaszać bez błędów ortograficznych, jeśli nie jest to konieczne unikaj dużych liter, powtarzających się znaków wykrzyknięcia i zapytania oraz ikon emocji.

3. Zakładanie nowych wątków: zakładając nowy wątek, sprawd¼ czy podobny już istnieje za pomocą wyszukiwarki forum. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadaj je w już istniejącym wątku. Jeśli po dłuższej przerwie chcesz powrócić do wcześniej zaczętej dyskusji, nie zakładaj nowego wątku.

4. Tytuły nowych wątków powinny być formułowane w precyzyjny i zrozumiały sposób. Staraj się w tytule zawrzeć wyrazy, które najlepiej oddadzą temat wypowiedzi i w pó¼niejszym czasie ułatwią odszukanie wątku, zacznij go z wielkiej litery. Nie dopuszczalne są nieprecyzyjne tematy w rodzaju: „Mam problem!”, „Co to może być?”.


Pamiętaj! Twój problem w 99,9% przypadków nie jest niczym nowym na tym forum - nie jesteś wybrañcem (ktoś miał podobny problem). Nie zakładaj niepotrzebnie nowych tematów - używaj "szukajki" zanim się na to zdecydujesz.
Zapisane
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
FAQ i REGULAMIN by Brein

Zaczęty przez Brein Eksploatacja

6 Odpowiedzi
10503 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 27, 2009, 21:37:20
wysłana przez Brein