Dziś testowałem możliwości łączenia interkomu T-MAX, jednocześnie z navi i telefonem.
Ostatnio zakupiłem nawigację motocyklową Navitel G550, która bez problemu daje się połączyć bezprzewodowo z interkomem ale chciałem by i telefon był jednocześnie tak połączony.
Interkom łączy się z obydwoma urządzeniami ale w przypadku jednoczesnego nawigowania, słychać tylko komunikaty z nawigacji, te z telefonu są wyciszone, tak więc używanie jednocześnie dwu map nie jest możliwe. W sumie to spoko, bo i po co jechać na dwu mapach na raz ?
Zrobiłem test połączenia telefonicznego podczas, włączonej nawigacją - działa, przy dzwoniącym telefonie, komunikaty z nawigacji są wyciszane i słychać telefon.
Tak więc interkom bez problemu może pracować z nawigacją i jednocześnie łączyć rozmowy telefoniczne, działa to podobnie jak przy łączności z drugim interkomem. Testowałem to w zeszłym roku z Czmielem, kiedy podczas rozmowy zadzwoni telefon, można go bez problemu odebrać.