Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marca 29, 2024, 14:27:32
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: 20. Trakerskie Spotkania w Krakowie i 5. Trakerski Zlot Moto  (Przeczytany 2232 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kudlaty2007

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 231
  • e-MZeciarz & veteran jawkowy 220
20. Trakerskie Spotkania w Krakowie i 5. Trakerski Zlot Moto
« dnia: Czerwca 15, 2013, 21:09:15 »

Dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tej imprezie. Byłem na chwilę. Rozmawiałem z truckerami, to powiedzieli, że w poprzednich edycjach było więcej trucków.
Na imprezie jest symulator jazdy tirem - byłem w środku
Może jeszcze jutro będzie IFA 4000 ccm ( rozmawiałem z gościem, remont kosztował 100 tysiaków), przyczepa 20 tysiaków.
Najlepszy truck roku
....
i wiele innych imprez.
Jutro wpadnę na konwój i na zakończenie.

rakerskie Spotkania w Krakowie to w środowisku transportowym najstarszy i bardzo popularny zjazd kierowców, mechaników, spedytorów, właścicieli firm przewozowych i ludzi zainteresowanych tematem – ciężarówki i transport. Tegoroczne spotkanie będzie miało już miejsce po raz 20. i zarazem ostatni w Grodzie Kraka. Impreza będzie trwała 2 dni i będzie miała specjalny, jubileuszowy charakter. W bogatym programie nie zabraknie zawodów, które przez lata pozwalały na propagowanie bezpiecznej, precyzyjnej jazdy oraz wyławianie przyszłych mistrzów kierownicy spośród ogromnej rzeszy zainteresowanych tak doświadczonych kierowców, jak i nowych adeptów tego zawodu. 15-16.06.2013 r. rozpoczęcie – sobota 15.06.2013 r. godz. 12.00 Start konwoju: niedziela godz. 11.00 Czas zakończenia planowany przez organizatorów: niedziela godz. 18.00 Stare Lotnisko Czyżyny za Muzeum Lotnictwa, Kraków, wjazd od ul. Bora Komorowskiego

SOBOTA, 15 czerwca to tradycyjnie zawody:

„Młode Wilki" – indywidualne zawody dla kierowców w wieku do lat 25, jazda zestawem po torze przeszkód ciągnikiem z naczepą sponsora. Tegoroczna edycja jest równocześnie eliminacją do Mistrzostw Świata Kierowców Zawodowych UICR, gdzie najlepsi kierowcy walczą o tytuły mistrzowskie w wielu kategoriach, m.in. w kategorii „Młodzi adepci zawodu"

„Super Młode Wilki" – jazda zestawem po specjalnym torze dla młodych kierowców (do 18 lat) nieposiadających jeszcze uprawnień w asyście ojca lub wujka i instruktora jazdy.

Pokazy i zawody motocyklowe, koncert najlepszych wykonawców muzyki country: Lonstar Band, Colorado Band oraz zespoły taneczne.

NIEDZIELA, 16 czerwcarozpocznie tradycyjny konwój ciężarówek biorących udział w TS w asyście uczestników zlotu motocyklowego ulicami Krakowa – start i powrót  na terenie imprezy – lotnisko Czyżyny (okolice marketu Real). Po raz ostatni przeprowadzona zostanie rywalizacja załóg firm transportowych walczących o „Puchar Polskiego" Trakera" ostatni wybór Mistera TS 2013, turniej w siłowaniu się na rękę, konkurs modelarski „Super MiniTruck". Pokazy, gry i zabawy dla publiczności będą nawiązywały do naszego jubileuszu.
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1050 Odpowiedzi
161048 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Dzisiaj o 10:22:02
wysłana przez Pabl0
48 Odpowiedzi
13332 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpnia 25, 2014, 16:06:23
wysłana przez cz180
12 Odpowiedzi
5482 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Października 11, 2013, 22:28:31
wysłana przez kudlaty2007
23 Odpowiedzi
7343 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Września 01, 2013, 00:52:39
wysłana przez lukasv00
0 Odpowiedzi
2196 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Kwietnia 27, 2014, 15:49:01
wysłana przez ObeliX-66