Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maja 17, 2024, 09:21:41
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne  (Przeczytany 18682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FIS

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 420
  • Czyżbym nie posiadał motocykla?
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 07, 2008, 07:26:33 »

Jest okazja!
Można debatowac całe 3 dni!
Motosraz PECKA 13-15.06 - temat Jerrego w ramach dolnośląskiej wycieczki.
Pozdrawiam.
Zapisane
600RT 1935
M-04 1953
FLST 1990
FLHTC 1997
FXSTC 1998
FXSTS 1998

jacu

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 365
  • jawa
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 10, 2008, 22:51:27 »

Polecam książki:

"Jadąc do Babadag" Stasiuka

oraz Michała Kruszona: "Rumunia Podróż w poszukiwaniu diabła"

 :)
Zapisane

S.S

  • Gość
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 11, 2008, 23:13:43 »

Kolejna stronka z wyprawą podobną do planowanej
http://www.strangers.riders.pl/wyprawy/zagraniczne/rumunia_ukraina.htm
Są też tam inne wyprawy w we wschodnie rejony.

I jeszcze inna:
http://www.motostrada.net/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=73


Myslę sobie, że trzeba przeczytać troche tych opisów i wyciągnąć z nich wszystkie wartościowe informacje. Z rozdziałem na poszczególne kraje przez które będziemy przejezdzac.

Takie przydatne informacje chcialbym zamieścic na swojej stronce którą już odpowiednio przygotowuje


Planowany wyjazd byłby 11.08.08 (poniedziałek), ponieważ kolega z Irlandii musi jeszcze dojechać na swoim rumaku do Polski.
Czas trwania, ok. 10 dni

Spotkanie mozna zrobic, jest wiele okazji/imprez wiec nie bedzie problemu. Chociaz ja mysle ze wiecej konkretow mozna ustalic przez neta.
Teraz pytanie, kto jest na tyle zainetesowany wyjazdem że chciałby czynnie włączyć sie w przygotowania ?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2008, 23:22:24 wysłana przez S.S »
Zapisane

gringo

  • Gość
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 12, 2008, 10:31:13 »

i ja i ja :] jako że moja knedliczka już ożyła po remoncie:P i nawet biegi chodzą po wymianie na odpowiedni włozonego wczeniej wałka od TS :P i jedynym warunkiem bedzie nabicie odpowiedniej ilosci kilometrów, mówie tu o docieraniu oczywiscie, ale to juz w rekach pewnego czarodzieja ktory o mnia dba za m,ojej nieobecnosci, a ja zajade do polski 8,9 sierpnia wiec w terminie:P
Zapisane

jawol RIP

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2078
  • Jawa 350/638-5 CZ 175/450
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 13, 2008, 01:20:59 »

Cytuj
Spotkanie mozna zrobic, jest wiele okazji/imprez wiec nie bedzie problemu.
Jak na razie to piszę się na takie spotkanie.  <thumbup>
Już wcześniej pisałem najbardziej interesuje mnie Rumunia i jej góry.
A po spotkaniu i obgadaniu tematu ...zobaczymy...
Zapisane

jacu

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 365
  • jawa
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 19, 2008, 21:28:13 »

Co do szczegółów, to na razie nie chcę się rozpisywać ale planowałem podobną wyprawę już parę lat temu. Jak dotąd nic nie wyszło.

Początkowo myślałem o je¼dzie w pojedynkę, ale chyba lepiej i ciekawiej jest pojechać w kilka motocykli.
Dlatego dobrze byłoby się spotkać wcześniej face to face.
Bo na taką wyprawę nie jedzie się z przypadku.
Wszyscy za wszystkich odpowiadają.

10 dni to stanowczo za mało na Rumunię i Krym razem. Osobno może tak.
Chyba że chodzi tylko o to żeby nabić kilometrów.

Ja jestem raczej zwolennikiem krętych dróg, dosłownie i w przenośni.
Jak gdzieś jadę to nie zależy mi na czasie tylko na tym żeby coś ciekawego zobaczyć, czasami zatrzymać się i pogadać z lud¼mi.

Koledzy którzy byli na zlocie w Piotrawinie rozumieją o czym mówię.

Co do trasy: wydaje mi się że lepiej jechać najpierw na Ukrainę, a potem do Rumuni. Wg moich obliczeñ z Warszawy na Krym, potem Rumunia, przez Mołdawię, Kiszyniów, Bukowinę, wąwóz Bikaz, trasa Transfogaraska, Maramuresz wyszło mi około 5300.
Ale tak jak powiedziałem, nie jeżdżę prostymi drogami.

Szacuję na to około 17dni.

Co do reszty szczegółów to mogę się podzielić jak już się zjedziemy na jakieś spotkanie.
To tyle mam na razie do dodania.
Pzdr

Zapisane

S.S

  • Gość
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 21, 2008, 14:53:19 »

Jacu, niestety masz racje  <sadwalk>
Piszę "niestety" bo nie damy rady wygospodarować 17 dni. Kazdy z nas dostał urlop na 2 tyg. więc 12-13 dni to MAX. Z czego 4 dni trzeba odjąć na całodzienne trasy w ramach przemieszczania się na większe odległości. Zostaje ok. 8 dni na zwiedzanie Ukrainy i Rumunii. To niewiele...

Mi tez w wyprawach nie chodzi o nabijanie km i walkę z czasem. Takie gonitwy mam kazdego dnia w pracy.
Natomiast na urlopie chce wypocząć (psychicznie), pojezdzić, polazić, poleżeć, napić się piwa <cheers> i poczuć wolność  <punk>

Zwiedzanie na szybkiego nie ma sensu. W tej sytuacji myślałem żeby przez Rumunie przejechać zaliczając tylko kilka wybranych atrakcji po drodze. Coś w stylu interview na ew. przyszłą wyprawę.

Natomiast jako główny cel pozostawić Ukrainę i Krym. Tam połazić po górach i spędzać czas nad ciepłym morzem popijając pszenicznego OBOLONIA  <cheers>


Plan wstępny (z przemyśleniami:):

Myslałem zeby zacząć jednak od Rumuni. Po pierwsze dlatego, że będą tam przeprawy bardziej wycieñczające dla motocykli i uczestników. Z doświadczenia wiem że takie akcje są dobre na początek wyprawy, gdzie wszyscy mają jeszcze zapas energii.
Po drugie nie chciałbym tracić czasu (którego jak sie okazuje nie mamy za wiele) na odprawę na granicy polsko-ukraiñskiej

Zakładając 8 dni zwiedzania, myślałem rozdzielić 3 dni na Rumunie i 5 dni na Ukrainę (Krym).  W Rumunii Przejazd Trasą Transfogarską a następnie z Pitesti kierunek Brasov -> Galati -> Odesa. Następnie 5 dni dookoła Krymu i 2 dni na powrót.

Plan:
1         dzieñ   -  dojechać do Rumunii na nocleg.
2-4      dzieñ   -  zwiedzanie wybranych atrakcji w Rumuni.
5         dzieñ   -  przejazd Brasov -> Galanti -> Odesa
6-10    dzieñ   -  zwiedzanie Krymu
11-12  dzieñ   -  powrót

Wszystko wstępnie i ogólne. Pewnie bedą jakieś przesunięcia.

Jacu, byłoby fajnie jakbyś do nas dołączył. Czas niestety mamy ograniczony wiec Rumunii napewno nie pozwiedzamy w takim stopniu jakbyś oczekiwał. Natomiast jesli interesuje Cię Krym to można zaplanować go bardziej szczegółowo, kosztem Rumunii niestety.
Zapisane

jacu

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 365
  • jawa
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 22, 2008, 23:06:54 »

SS, to prawda że w Rumuni trasy będą trudniejsze bo przeważnie w górach. Ale wydaje mi się że sama trasa nie stanowi problemu jeżeli chodzi o zmęczenie.
Napisałem że lepiej zacząć od Ukrainy bo myślę że tam będą większe przepychanki na granicy. A to może by na prawdę męczące.

Mi się raz samochodem udało wjechać na Ukrainę bez zielonej karty, i bez żadnego bakszyszu. Ale trzeba być cierpliwym i mieć mocne nerwy.

A z tego co słyszałem to łatwiej przekroczyć granicę z Ukrainy do Rumuni niż odwrotnie.

Jeżeli zaczniemy od wjazdu na Ukrainę i uda się bez problemów to będziemy wiedzieć na czym stoimy i ile mamy czasu.

Dodatkowo jeżeli Krym ma być gwo¼dziem programu to lepiej od niego zacząć, a to co zostanie z czasu przeznaczyć na powrót przez Rumunię. Jeżeli chodzi o trasę to nie ma znaczenia kolejność bo i tak najpierw trzeba z domu wyjechać, a potem do niego wrócić.

A im bliżej domu tym przeważnie bagaże lżejsze i łatwiej je¼dzi się w trudnym terenie czyli w górach.

¯eby skrócić czas można zrezygnować na przykład z Bukowiny bo to trochę nie po drodze i robi się na mapie jakby zygzak. Ale szkoda mi tych malowanych monastyrów, no i polskich wiosek. Na Bukowinę to chyba powinno się zrobić oddzielną wyprawę. <lookaround>
 

Zapisane

S.S

  • Gość
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 23, 2008, 00:59:27 »

Jedyne czego sie obawialem zaczynając od Ukrainy, to to, że  na Rumunie juz czasu nie starczy jak sie rozleniwimy na plażach Krymu
Ale teraz juz mi tak na tym nie zależy. Nawet jeśli.... Lepiej zwiedzic dobrze jeden kraj  niz przejechac przez 5 krajow nie zsiadajac z motoru.

Tak wiec zacznijmy od Ukrainy.
Pozwiedzamy Krym, zadecydujemy co dalej. Zwlaszcza że bedziemy mieli prawdopodobnie 10 dni a nie 12 :(
Zależnie ile nam czasu zostanie mozemy pojechać przez Rumunie lub  przez samą Bukowinę.

Czy na Ukraine nie bedzie lepiej wjechać ze Słowacji lub Węgier? Chodzi mi o ew. problemy na granicy. Szkoda by bylo wisiec 5 godzin w oczekiwaniu na odprawe.
Ostatnio czytalem jak Williama odprawili z powrotem bo paszport miał lekko "pofalowany"
Pewnie sytucja była do zalatwienia (za drobną opłatą) :)
Zapisane

nestor.mariusz

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 773
  • TS 350 CZ 350 (żony)
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 23, 2008, 02:37:36 »

daj spokoj S.S  .. moto to nie samochod. omijasz kolejki na granicy.

To, ze William'a nie pościli to tylko jego wina. Nie zagadal, nie kombinowal, drobnych tez nie przygotowal... a wystarczy czesto pozartowac... to nie jest jakas straszna granica na moto.
Tu poczytaj. Buzar kilka razy na Ukraine je¼dzil
http://www.buzar.riders.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
Zapisane

jawol RIP

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2078
  • Jawa 350/638-5 CZ 175/450
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 23, 2008, 15:27:58 »

Szkoda, że zaczynacie od Ukrainy :(
A już miałem nadzieję że ekipa na Rumunię się wyszykuje.
Ja jak na razie nie wiem czy będę dysponował aż tak długim wolnym aby pojechać na Krym i koszty  też nie są bez znaczenia.
Ta Rumunia ciągle "chodzi mi po głowie" więc jeśli wszystko się dobrze złoży mam nadzieję że ją odwiedzę.  ;)
Tak sobie pomyślałem czy by nie zgrać terminu wyjazdu z waszym i towarzyszyć wam choćby do granicy PL i UA.
A jeśli i Rumunia by nie wypaliła to  choć po Bieszczadach bym sobie pośmigał :))
Może i ktoś chętny na takie bieszczadzkie śmiganko by się znalazł....

Planujecie jakieś spotkanie organizacyjne przed wyjazdem?
Na pewno przyjadę - choćby tylko po to aby sie spotkać i pogadać...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2008, 15:29:29 wysłana przez jawol »
Zapisane

jacu

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 365
  • jawa
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 23, 2008, 21:50:55 »

Moi Drodzy, SS, Jawol,
Przeczytałem jeszcze raz ten wątek i mam wrażenie że coś Wam narzucam.
To co napisałem do tej pory to tylko moje lu¼ne przemyślenia.
Lepiej byłoby spotkać się na jakieś wspólnej wycieczce przed tym wyjazdem i zrobić burzę mózgów. Nie jestem pewien czy forum jest do tego najlepszym miejscem. Nie każdy jest tym zainteresowany.

Jeżeli zaproponowana przez Gustawa wycieczka w kieleckie wypali to ja tam będę.
http://www.demonos.vipserv.org//component/option,com_smf/Itemid,155/topic,3747.0

Zresztą mogę tam być nawet jak nie wypali. Sandomierz to moje najulubieñsze miasto pod Słoñcem więc zawsze mogę tam wpaść i coś się wymyśli.

Wezmę ze sobą mapy i plan trasy, który sam traktuję raczej jako zarys albo szkic. Bo w trasie różnie bywa i czasami trzeba z czegoś zrezygnować.
Ale plan dobrze jest mieć.

Jeszcze jedna ważna sprawa.
Patrzyłem dzisiaj w kalendarz.
9 sierpnia to jest sobota, i dobrze by było wyruszyć tego dnia. Wtedy biorąc urlop na dwa tygodnie mamy teoretycznie dodatkowo dwa dni więcej.
Czemu nie chcecie wyjechać tego dnia?

Co do wjazdu na Ukrainę. Wam z południa Polski może łatwiej będzie jechać przez Słowację. Ja jadąc z Warszawy mam bliżej na Hrebenne albo Medykę.
Ale to jest do obgadania.
Pzdr
Zapisane

S.S

  • Gość
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 23, 2008, 22:40:59 »

Cytuj
Moi Drodzy, SS, Jawol,
Przeczytałem jeszcze raz ten wątek i mam wrażenie że coś Wam narzucam.
To co napisałem do tej pory to tylko moje lu¼ne przemyślenia.
Nie, nie obawiaj sie że cos narzucasz. Kazdy daje luzne przemyslenia z których jak widać powoli tworza sie konkrety.
A ze tam juz byles i lepiej znasz teren to i lepsze argumenty po Twojej stronie ;)  To chyba dobrze ze przewaza siła argumentu a nie niczym nie poparty upór.

Cytuj
Lepiej byłoby spotkać się na jakieś wspólnej wycieczce przed tym wyjazdem i zrobić burzę mózgów. Nie jestem pewien czy forum jest do tego najlepszym miejscem. Nie każdy jest tym zainteresowany.
Dlatego zastanawialem sie tworząc wątek czy jest to dobre miejsce do dyskusji. Z drugiej strony, taki temat na forum, gdzie dyskutowana jest wyprawa, począwszy od zamysłu, poprzez przygotowania i na relacji koñcząc... Moze byc ciekawym tematem dla mlodych przyszlych podrózników...
Kwestia do oceny przez MODów..
Aczkolwiek mysle ze na tym etapie mozna by juz zebrac rzeczywiscie zainteresowanych wyjazdem i przeniesc sie na osobne forum ktore zalozylem jakis czas temu.

Cytuj
Jeżeli zaproponowana przez Gustawa wycieczka w kieleckie wypali to ja tam będę.
My tez ze Zbychem postaramy sie byc ale nie moge teraz obiecac. Mariusz (uczestnik wyprawy na Varadero) siedzi w Irlandii wiec jego napewno nie bedzie. Wszyscy ostro pracujemy zeby na te 2 tyg. uwolnic sie od dnia codziennego i pojechac na wyprawe. Ja np. nie mam szans wyrwac 1 dnia wolnego ktory by sie przydal na planowany zlot Hañcza. W kazdym razie bedziemy sie starac.


Cytuj
9 sierpnia to jest sobota, i dobrze by było wyruszyć tego dnia. Wtedy biorąc urlop na dwa tygodnie mamy teoretycznie dodatkowo dwa dni więcej.
Czemu nie chcecie wyjechać tego dnia?
Chodzi o Mariusza. Chlopak siedzi w Irlandii i w piatek po pracy wsiada na swoje Viadro zeby przyjechać do nas w niedziele. A w pon. juz trasa na Ukraine. Tak samo w druga strone. Musimy wrocic tak zeby mial jeszcze 2 dni na powrót do Irlandii. Ja go podziwiam :)

Cytuj
Co do wjazdu na Ukrainę. Wam z południa Polski może łatwiej będzie jechać przez Słowację. Ja jadąc z Warszawy mam bliżej na Hrebenne albo Medykę.
Mariusz pisze ze problema nie ma wiec nawet przed granica moznaby sie bylo zleciec. Chyba nawet szybciej przelecimy przez Polske nic przez Słowację.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2008, 22:49:03 wysłana przez S.S »
Zapisane

Vardos

  • Gość
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 07, 2008, 09:05:35 »

Rzadko ostatnio zaglądam na forum i widzę że znowu będziecie jechać przez moje okolice J Serdecznie zapraszam do siebie na nocowanie i nie tylko. Służe pomocą. Chętnie pojechałbym z wami. Jawa sprawdzona. Wczoraj zrobiłem z Agą 400km dokoła bieszczad i nawet się nie zająknęła. Niestety zmieniłem pracę w czerwcu i na razie nici z urlopu. Mogę robić tylko 2-dniowe wypady. Ale ja kuz wspomniałem chetnie was znowu ugoszczę.

Vardos
Zapisane

jawol RIP

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2078
  • Jawa 350/638-5 CZ 175/450
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 07, 2008, 11:40:28 »

Cytuj
Ale ja kuz wspomniałem chetnie was znowu ugoszczę.
Od dłuższego czasu planuję wyprawę w Bieszczady...
Więc może jeśli inne ambitniejsze plany nie wypalą  to w tym roku może, może...
Daj jakiś kontakt do siebie  co bym w razie czego mógł Cię szybko "złapać".
A może jakiś mały letni zlot w Bieszczadach zrobimy?

Hej SS jak  tam ze spotkaniem przed Wyprawą Motocyklową nad Morze Czarne?
Planujesz coś?
Zapisane

jacu

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 365
  • jawa
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 08, 2008, 10:34:18 »

Jawol, a Ty się nie wybierasz?
Na Krymie też są spore góry i wiele ciekawych tras. :>
 ;)

Zapisane

S.S

  • Gość
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 09, 2008, 23:19:31 »

cze Vardos
Dzięki za propozycję  <cheers>
Jak bedziemy w okolicy i bedzie troche czasu to sie zdzwonimy  ;)

jawol
Na spotkanie przed wyprawą myslalem jechac na Hañcze... Niestety czasowo nie wyrobie. Teraz kazdy weeken sie liczy bo tylko na weeken moge czynic przygotowania do wyprawy.

Zrobilem kosztorys do momentu drogi powrotnej. Na reszte trasy 500 zl. powinno spokojnie wystarczyc. Czyli caly koszt wyprawy wyniesie ok. 1600 zł. Ta suma nie była wyliczana pod kątem biedowania na konserwach...  Liczyłem pod kątem życia na przyzwoitym poziomie. Dlatego jak ktos jest oszczedny to bedzie mogl jeszcze obciac koszty.
http://slaweks.piwko.pl/Krym%202008/1-trasa/trasa.htm

Napisalem o wyprawie na innym forum i mamy kolejnego uczestnika na Dragstarze 1100
Byc morze dołączy tez znajomy na Marauderze 800

No dobra, to kto jest poważnie zainteresowany ?
Jacu
FIS
gringo
kamil123
jawol
...... ?

Do wyprawy pozostał juz tylko miesiąc....
Deklarować sie panowie bo chce przenieść ten temat w bardzie zaciszne miejsce w celu omawiania szczegółów.... Dlatego prosze o kontakt tylko powaznie zainteresowane osoby:
s.s@mixbox.pl
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2008, 23:46:06 wysłana przez S.S »
Zapisane

FIS

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 420
  • Czyżbym nie posiadał motocykla?
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 12, 2008, 10:19:10 »

Dołączę się tylko w przypadku, gdy tą trasę będziecie robić od strony Rumunia - Ukraina.
Poprostu dla moich planów tylko taka opcja wchodzi w rachubę.
A tak chciałem bajsnąć się wspólnie.
Istnieje jeszcze mała opcja, że dołączę do Was na Krymie, ale takie dołączanie z reguły nie wychodzi.
Opcja z pierwszą Rumunią jest dla mnie idealna - szkoda że jedziecie w drugą stronę... <crybaby>
Zapisane
600RT 1935
M-04 1953
FLST 1990
FLHTC 1997
FXSTC 1998
FXSTS 1998

jawol RIP

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2078
  • Jawa 350/638-5 CZ 175/450
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 12, 2008, 15:06:48 »

Hej FIS co by nie zaśmiecać tematu -  odezwij się do mnie na:   jawol@interia.eu

Zapisane

S.S

  • Gość
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 13, 2008, 23:06:46 »

My najprawdopodobniej odpuszczamy Rumunie całkowicie.
Mamy zbyt mało czasu jednak. Rumunia to temat na osobną wyprawę. Jest tam sporo zwiedzania. Nie widzę sensu żeby zaliczać sam przejazd przez ten kraj. Dlatego skupimy sie raczej dobrym poznaniu Ukrainy

Piotrek
jakbyś miał w planach Krym to napisz do mnie na maila, wymienimy sie kontaktami. Moze faktycznie udało by sie spotkać gdzieś w Sudaku i wychylić wspólnie pszenicznego Obolona  <cheers>
Zapisane

gringo

  • Gość
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 14, 2008, 14:06:13 »

ja jestem o ile uda sie przerejestrowac i co za tym idzie uberzpieczyc moto przed terminem.
Zapisane

jacu

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 365
  • jawa
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 20, 2008, 23:30:44 »

Ja raczej chcę wyjechać wcześnie w sobotę 9sierpnia. Dwa dni to dla mnie dużo.
Najpierw Ukraina, Krym, potem powrót przez Rumunię, Transylwanię.
Jak dobrze pójdzie to w domu 24-26sierpnia.

Czy ktoś by chciał wyruszyć ze mną 9sierpnia?

I czy ktoś w ogóle jeszcze wybiera się na knedlu albo innym demoludzie? <blink>

Tak czy siak, możemy spotkać się na trasie. ;)
Zapisane

FIS

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 420
  • Czyżbym nie posiadał motocykla?
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 28, 2008, 08:31:06 »

Witam!
W tym terminie będę na Ukrainie.
Behemot - napisz na maila - solol600@interia.pl -  wymienimy sie telefonami.
Pozdrawiam FIS
Zapisane
600RT 1935
M-04 1953
FLST 1990
FLHTC 1997
FXSTC 1998
FXSTS 1998

jacu

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 365
  • jawa
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 29, 2008, 20:47:17 »

Cześc FIS,
Coś nie dochodzą maile na adres który podałeś.

Podaje mój adres: jacek1769@wp.pl

Pozdrawiam,
Zapisane

jacu

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 365
  • jawa
Odp: Wyprawa Motocyklowa nad Morze Czarne
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 08, 2008, 20:16:48 »

Jutro z rana wyruszam na wschód...

Trzymajcie kciuki :)
Zapisane
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
2224 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maja 01, 2013, 16:58:51
wysłana przez kudlaty2007
8 Odpowiedzi
3088 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpnia 14, 2014, 17:52:51
wysłana przez simsons50_1986_2
3 Odpowiedzi
2189 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Grudnia 21, 2015, 11:58:13
wysłana przez puciu
12 Odpowiedzi
4713 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marca 15, 2017, 18:29:28
wysłana przez Mathini
18 Odpowiedzi
887 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lutego 21, 2024, 08:23:58
wysłana przez muczos