Sprawy Techniczne > Lakiernictwo & blacharka

Jawa 350ts błotnik tył

(1/3) > >>

Jawoch:
Dzień dobry!
Szybkie pytanie - występował w Jawie 350ts końcowy blotnik w wersji metalowej ? Przy rozebraniu natrafiłem na taki u siebie i nie wyglada źle aczkolwiek chce powrócić do fabryki.

Pozdrawiam

STÓWA:
Występował , był mocowany od ramy do plastikowego błotnika. Był to można powiedzieć niewielki wycinek w porównaniu np z przednim.

Jawoch:
Rozumiem . Z tym ze ja mam w swoim motocyklu dwie części metalowe . Jedna która idzie od wahacza później łączy się z druga częścią (posiadam metalowy błotnik  która dodałem do wiadomości z tym ze ten jest plastikowy ) . I teraz czy występowały takie ?.

Rozztocz:

--- Cytat: Jawoch w Czerwca 03, 2022, 12:35:54 ---Rozumiem . Z tym ze ja mam w swoim motocyklu dwie części metalowe . Jedna która idzie od wahacza później łączy się z druga częścią (posiadam metalowy błotnik  która dodałem do wiadomości z tym ze ten jest plastikowy ) . I teraz czy występowały takie ?.

--- Koniec cytatu ---

Jeśli pytasz o to czy ta ostatnia część błotnika która ząłaczyłeś w poście powyżej występowała metalowa to ja osobiście się z czymś takim nie spotkałem. Było tam tylko wzmocnienie z rurki, ale błotnik był plastikowy. Wrzuć zdjęcie tego co masz bo zaciekawiło mnie to trochę...

Blenders:
Tez jestem ciekaw. Przy okazji podaj  pierwsze 6 cyfr nr vin z tabliczki znamionowej.

 Vin zaczyna sie TLJ638 x xx

Ważne sa te cyfry ktore zaznaczylem x

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej