Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Kwietnia 30, 2024, 19:11:18
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Pav-40  (Przeczytany 2755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pawelooo2

  • Gość
Pav-40
« dnia: Kwietnia 10, 2018, 21:52:23 »

Do moich jaw brakuje mi silnika 350 który pociągnie velorexa560, ale gdy trafila sie taka okazja, nie mogłem przejśc obok:










ma on kilka niedociągnięć, ale sa one do ogarnięcia, ważne ze zdrowa buda i jest do czego spawać.
Rok produkcji nie znany na chwile obecna, bo tabliczka zamalowana, hm....zasmarkana farbą. Nie  chciałem tego orać śrubokrętem, więc tego dowiem sie póżniej. W tej chwili nie ma to takiego znaczenia. Z ciekawostek: pav przewisiał od 19:00 na olx, telefony rozdzwoniły sie o 7 rano do goscia. Mnie wyrzuty sumienia trzymały 10 minut. Dokładnie od 5:30 do 5:40. Potem zaczałem dzwonić i dodzwoniłem sie zarezerwowałem i życzyłem słodkich snów (nasłuchalem sie pt czego tak rano pan dzwoni). Poźniej obgadałem szczegóły odbioru który nastąpił w poniedziałek. Podczas odbioru Pan juz wiedział, czemu było tyle telefonów. Nie bardzo wiedział co sprzedaje. Wiem że jakis czech chciał mnie przebić i oferował 1800zł. Generalnie mam juz komplet. Teraz moje mozenia pójda kilka leveli w górę......
Zapisane

darol73

  • Treasurer JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 745
  • jawa 350 TS
Odp: Pav-40
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 10, 2018, 22:00:25 »

Odkąd kupiłem przyczepkę, nie odpinam od Jawy, robi pozytywne wrażenie na ulicy
Zapisane

renegade88

  • MEMBER JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1041
  • 472.5 i wszystko staje się łatwiejsze
Odp: Pav-40
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 10, 2018, 22:29:21 »

Odkąd kupiłem przyczepkę, nie odpinam od Jawy, robi pozytywne wrażenie na ulicy


Mam tak samo z Čezetką, nie odpinam.

Bardzo ładny zakup...

Co do farby na tabliczcę to SKANSOL ładnie zdejmie Ci starą farbę. Jak coś będziesz kupował do PAVa to kup tabliczkę i nabij ponownie aluminiową, bo oryginalna jest stalowa i rdzewieje.
Zapisane
    Status GG
Prawo Jazdy A, B, C+E

Jawa song ---> http://w142.wrzuta.pl/audio/8TLNnSF77xH/jawa_song

pawelooo2

  • Gość
Odp: Pav-40
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 11, 2018, 23:48:57 »

Odkąd kupiłem przyczepkę, nie odpinam od Jawy, robi pozytywne wrażenie na ulicy


Mam tak samo z Čezetką, nie odpinam.

Bardzo ładny zakup...

Co do farby na tabliczcę to SKANSOL ładnie zdejmie Ci starą farbę. Jak coś będziesz kupował do PAVa to kup tabliczkę i nabij ponownie aluminiową, bo oryginalna jest stalowa i rdzewieje.
dzięki za info - dziś usłyszałem,żebym łozysko zmienił i jechał takim.......na zlot....

Zapisane

Rozztocz

  • vice President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3509
  • Smoczyciel
Odp: Pav-40
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 12, 2018, 08:08:11 »

Odkąd kupiłem przyczepkę, nie odpinam od Jawy, robi pozytywne wrażenie na ulicy


Mam tak samo z Čezetką, nie odpinam.

Bardzo ładny zakup...

Co do farby na tabliczcę to SKANSOL ładnie zdejmie Ci starą farbę. Jak coś będziesz kupował do PAVa to kup tabliczkę i nabij ponownie aluminiową, bo oryginalna jest stalowa i rdzewieje.
dzięki za info - dziś usłyszałem,żebym łozysko zmienił i jechał takim.......na zlot....

Popieram pomysł!
Zapisane
Kilka Jaw, Čezetek i Velorex 562 :)

renegade88

  • MEMBER JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1041
  • 472.5 i wszystko staje się łatwiejsze
Odp: Pav-40
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 12, 2018, 10:18:25 »

Odkąd kupiłem przyczepkę, nie odpinam od Jawy, robi pozytywne wrażenie na ulicy


Mam tak samo z Čezetką, nie odpinam.

Bardzo ładny zakup...

Co do farby na tabliczcę to SKANSOL ładnie zdejmie Ci starą farbę. Jak coś będziesz kupował do PAVa to kup tabliczkę i nabij ponownie aluminiową, bo oryginalna jest stalowa i rdzewieje.
dzięki za info - dziś usłyszałem,żebym łozysko zmienił i jechał takim.......na zlot....

Popieram pomysł!

I ja popieram, tak samo zrobiłem jadąc na jesienny zlot w Turawie. Łożyska, instalacja i wydrukowana rejestracja na zwykłej drukarce oklejona folią. Wtedy mógłbym Ci doradzić to co chciałeś się popytać, na żywym organizmie łatwiej.
Zapisane
    Status GG
Prawo Jazdy A, B, C+E

Jawa song ---> http://w142.wrzuta.pl/audio/8TLNnSF77xH/jawa_song

pawelooo2

  • Gość
Odp: Pav-40
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 12, 2018, 13:42:15 »

Odkąd kupiłem przyczepkę, nie odpinam od Jawy, robi pozytywne wrażenie na ulicy


Mam tak samo z Čezetką, nie odpinam.

Bardzo ładny zakup...

Co do farby na tabliczcę to SKANSOL ładnie zdejmie Ci starą farbę. Jak coś będziesz kupował do PAVa to kup tabliczkę i nabij ponownie aluminiową, bo oryginalna jest stalowa i rdzewieje.
dzięki za info - dziś usłyszałem,żebym łozysko zmienił i jechał takim.......na zlot....

Popieram pomysł!

I ja popieram, tak samo zrobiłem jadąc na jesienny zlot w Turawie. Łożyska, instalacja i wydrukowana rejestracja na zwykłej drukarce oklejona folią. Wtedy mógłbym Ci doradzić to co chciałeś się popytać, na żywym organizmie łatwiej.
Nie odważę się. To mój pierwszy w zyciu zlot, pierwsza taka długa trasa. Prędzej na letni....Tym bardziej że wyczerpałem limit zakupów na kwiecień, a mocowania nie mam do moto
Zapisane

pawelooo2

  • Gość
Odp: Pav-40
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 12, 2018, 16:21:46 »

Czas ruszyć z tematem, przy okazji innego projektu rusze pavika. Zeby dobrze spasowac pokrywę potrzebowałem zamka i uszczelki. Juz do mnie dotarły ale okazało się ze czegoś mi brakuje....Proszę o pomoc właścicieli pavików o fotki zamknięcia pokrywy.Od środka - u mnie czegoś brakuje.
P.S. W Gajewnikach zamiast zdjęcia zrobić, to po piwsko latałem do Pavika  :P
Zapisane

pawelooo2

  • Gość
Odp: Pav-40
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 22, 2019, 19:21:08 »

Pava sprzedałem.....jego miejsce zajął nowszy model 41, teraz gdy go zrobiłem, zastanawiałem się ile kasy musiałbym oddać nowemu właścicielowi, żeby go zostawić dla siebie. Zachęcam do oglądania:
https://www.youtube.com/watch?v=jEr_m1IN4Hg&feature=youtu.be
Zapisane