Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marzec 29, 2024, 06:53:31
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Garaż wikinga  (Przeczytany 2280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wikingc1

  • Młodszy Jawer
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 78
  • Czyżbym nie posiadał motocykla?
Garaż wikinga
« dnia: Grudzień 30, 2019, 20:59:07 »

Cześć.Korzystając z małego nieszczęścia postanowiłem założyć ten wątek (o tym na końcu), Jawa remontowana wolnymi chwilami od lutego, silnik już w miarę fajnie chodzi (aż za fajnie ) problem jest jeszcze z odpalaniem zimnego ale to już wiem na pewno że to gaźnik.Z ciekawszych patentów to czoło wału przerobiłem na oringi, ciekawe jak długo to wytrzyma, wał po mojej Tajwańskiej regeneracji, był w stanie tragicznym udało mi się go ustawić na 5setek na srodku, 2 i 3 na bocznych czopach. Układ ładowania 9 diodowy, nie ma efektu słabszego świecenia świateł na wolnych obrotach a jakie jest napięcie muszę pomierzyć. W tłumikach zamiast uszczelek sznur do uszczelniania dzwiczek w piecach.
Poza tym staram się zbliżyć do oryginału. Tłumiki na  razie pomalowane na czarno  ( jak będzie jeździć i będzie kasa to będą nowe)

Dziś była jazda próbna, jeździ fajnie ale jak odkręcę mocniej manetkę to trochę chyba za bogato ma bo kopci bardzo. Już mając wracać ok 3 km od domu trochę mocniej przyspieszając przy ok 50 km/h coś dupło. dobrze że na prostej to nie zaliczyłem gleby, pękł łańcuch a właściwie odpieła się zapinka łańcucha, co się stało  jest na zdjęciach. Powrót też miałem ciężki bo wybrałem krótszą drogę przez zaorane pole i w połowie poległem. Na nogach poszedłem do domu pozbierałem graty i autem pojechałem "naprawiać". Z tyłu wszystko połamane, nawet tablicy sie dostało.
Zapisane

wikingc1

  • Młodszy Jawer
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 78
  • Czyżbym nie posiadał motocykla?
Odp: Garaż wikinga
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2020, 18:49:52 »

Korzystając z pogody odbyła sie pierwsza sensowna jazda próbna, całe 70 km i bezawaryjnie :o . Kilka foto

Zapisane
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
82 Odpowiedzi
15719 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 23, 2020, 09:23:29
wysłana przez Rozztocz
263 Odpowiedzi
55628 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Październik 06, 2021, 08:34:51
wysłana przez Blenders
120 Odpowiedzi
25094 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Kwiecień 17, 2023, 09:21:51
wysłana przez Pabl0