Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Kwietnia 29, 2024, 16:01:28
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Jawerzy z okolic białegostoku!! regaty o puchar żubra 2008  (Przeczytany 7972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lukass102

  • Gość
Odp: Jawerzy z okolic białegostoku!! regaty o puchar żubra 2008
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 17, 2008, 23:42:46 »

A jak z resztą? Krystian? Paweł? Bo tak jak zwlekać to możemy długo planować i nie zrobić, a jak się od razu zrobi to będzie git <thumbup>
Zapisane

Krycha

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 677
  • Cz 472.6
Odp: Jawerzy z okolic białegostoku!! regaty o puchar żubra 2008
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 18, 2008, 10:11:37 »

Witam!
nie bardzo mam dostęp do neta w tygodniu.Teraz ze szkoły pisze;P
No mi 21 nie bardzo bo sesja cholera i do roboty kasę trzeba nazbierać. ale 28 to czemu nie. Muszę ładowanie w Mz zrobić bo braknie czasem ale powinienem zrobić.
To panowie ostatecznie kiedy i gdzie się spotkamy???
Lukass102 możemy się spotkać jakoś na trasie co ty na to?
Zapisane
ZaKrystian powiedz mi, ile Jawa pali Ci?

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Odp: Jawerzy z okolic białegostoku!! regaty o puchar żubra 2008
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 18, 2008, 14:11:50 »

No to z mojej strony wyglada to tak:
zaje¼dzam w piatek-sobote do Białegostoku i jestem w nim przez 4-5 dni a w między czasie poruszać się będe pomiędzy: Białymstokiem- Dąbrową Białostocką-Sokółką. Na 200% nie przyjade motocyklem tylko samochodem no i nie wiem jak będzie z czasem wolnym ale myśle że jeżeli padną jakieś konkrety to jakos sie zgadamy


 
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

Lukass102

  • Gość
Odp: Jawerzy z okolic białegostoku!! regaty o puchar żubra 2008
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 18, 2008, 23:33:13 »

To jak każdemu jakoś nie bardzo to chyba będzie lepszy jakiś pó¼niejszy termin, co?

cyt:"Lukass102 możemy się spotkać jakoś na trasie co ty na to?"
Jak najbardziej ;) wyślij mi sms-a jakiegoś żebym i ja miał Twój numer, to będzie tak łatwiej się zgadać ;)
Zapisane

connect

  • Gość
Odp: Jawerzy z okolic białegostoku!! regaty o puchar żubra 2008
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 19, 2008, 17:24:17 »

to może 12-13 lipca??

dawajcie jakieś propocycje
Zapisane

M£ODY

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 126
  • WSK 125. JAWka 50
Odp: Jawerzy z okolic białegostoku!! regaty o puchar żubra 2008
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 20, 2008, 23:10:00 »

Kurna Panowie wezcie sie troszke w garsc.Zwykle spotkanie a bierzecie sie do tego jak pies do jeza.... <furious>..... noz w morde chyba pare groszy uciulacie na ta benzyne...ja pierdo.... moze przelozcie termin na za rok,bo wtedy moze bedziecie mieli jak...a zreszta robcie se jak chcecie...ja wiem jedno.poki jawka siako tak sie tacza,biore namiot jade nad te jeziorko (sieminowice) rozbijam ten namiocik 28 czerwca i jezeli w tych oklicach sa naprawde chetni ludzie na spotkanie to sie spotkamy.... a  jak nie to i tak przezyje,ale swiadczy to tylko o waszej sile,ale tylko wirtualnej....pieknych ideach,planach,ale bez konkretnych czynów,nie szanuje takich ludzi,bo wiem ze roznie to w zyciu bywa,ale zawsze,jak sie mocno chce to sie potrafi..  :[
szkoda gadac.

Kto chce sie dolaczyc niech sie zJawia,piwko mu i szczuneczek,kto sie boi ryzyka i przygody niech siedzi w domu i mysli,rozmysla i planuje.... napewno bedzie to dla niego az nadto wrazen.....
 kto sie chce przylaczyc niech da cynk 28, albo wczesniej,tak czy siak szukajcie mnie na tym jeziorkiem..... a to nr kontaktowy 507379696
 pawel daj namiary na siebie (jakis nr tel,albo mi esa wyslij) to chetnie cie odwiedze.... 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2008, 23:14:56 wysłana przez M£ODY »
Zapisane

Lukass102

  • Gość
Odp: Jawerzy z okolic białegostoku!! regaty o puchar żubra 2008
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 21, 2008, 19:02:08 »

no Młody, to mi się podoba. Skoro ktoś będzie to i ja będę, więc będzie nas minimum 2-ch <yes> A z 2-giej strony jest mi wstyd za nas - ludzi z podlasia, za brak zdecydowania... <unsure>
Zapisane

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Odp: Jawerzy z okolic białegostoku!! regaty o puchar żubra 2008
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 24, 2008, 11:45:23 »

Byłem wróciłem pogoda dopisała



Pozdrownienia dla Jawera na czerwonej CZ dwukrotnie mijanej na ul Toruñskiej w Białymstoku (raz jechał z plecaczkiem raz sam)
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

connect

  • Gość
Odp: Jawerzy z okolic białegostoku!! regaty o puchar żubra 2008
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 24, 2008, 12:02:42 »

witam. chciałem te spotkanie zrobić 28 czerwca. sory nie wyszło (kumpel ma osiemnastke
na którą ide). z tego co piszecie to w czasie regat też nie ( z resztą nie mam prawka a jest tam dużo policji). to myślałem następny weekend po regatach ale i tak coś komuś wypadnie.
dla wiadomości:
"spotkanie odbędzie się w lipcu"
osoby chętne na spotkanie proszę pisać tutaj lub na gg: 9339777
ustalimy dokładny termin i już bo tak to nie ma co.


M£ODY napisałeś :
Kto chce sie dolaczyc niech sie zJawia,piwko mu i szczuneczek,kto sie boi ryzyka i przygody niech siedzi w domu i mysli,rozmysla i planuje.... napewno bedzie to dla niego az nadto wrazen....

żebym miał wolny ten termin i prawko to mógłbyś się mnie spodziewać na 100% tyle że dalsze wyprawy zostawie sobie na przyszły sezon jak bede miał prawko

pozdrawiam
Zapisane
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
41 Odpowiedzi
11082 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpnia 08, 2008, 14:44:31
wysłana przez Rozztocz
14 Odpowiedzi
4310 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Października 03, 2012, 04:52:52
wysłana przez radzisz
7 Odpowiedzi
3298 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maja 20, 2013, 16:41:06
wysłana przez TOMMI
13 Odpowiedzi
2935 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipca 18, 2021, 16:29:40
wysłana przez Warmiak
3 Odpowiedzi
2180 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpnia 31, 2017, 10:41:23
wysłana przez KawasakiManiak