Inne > Na każdy temat

Problem z jawamarkt

(1/6) > >>

1992JAWA:
Witam,
W zeszłym tygodniu pokusiłem się o zakupy w sklepie internetowym jawamarkt.cz, zależało mi przede wszystkim na kpl. tłoków czeskich na 2 szlif, ale przy okazji doszło kilka innych części. Dostałem podsumowanie na maila i przelałem pieniądze przez PayPal i......cisza..... trzy adresy mailowe i zero odpowiedzi, skype - milczy, telefon jest ale po kilkunastu próbach dodzwonienia się nikt nie odbiera.
Otwieram im spór aby odzyskać pieniądze.
Gdzie polecacie kupić czeskie tłoki??

kichau:
Jawamarkt to palant. Czesci przysle, ale bedziesz czekal 3 miesiace. Na niemieckim forum wszyscy sie na niego skarza. Ja polecam te sklepy:
motoren.sk/
 fichtlkramek.cz/pokec2
 jawadily.cz/
 mototechnik.cz/
 moto-ustinl.eu/
 jawashop.com/
 jawa.ee/?lang=uk
 mz-b.com/

1992JAWA:
To teraz żałuję że wcześniej się o opinie nie dopytałem.
No nic, już nieraz PayPal mnie ratował z takich sytuacji, mam nadzieję że i teraz mnie wspomoże w odzyskaniu kasy.
A co sądzicie o polskim sklepie jawaczesci.pl?

elkinio:
Z deszczu pod rynnę ;)
Paczkę dostaniesz ale nie wiadomo nigdy czy dostaniesz wszystko, czy dostaniesz dokładnie to zamówiłeś, czy cena po drodze się nie zmieni, czy nie okaże się że "akurat nie ma na stanie" ......

 

Turbo:
Raz brałem z jawaczesci.pl i pierwszą odpowiedz na pytanie dostałem po wysłaniu 10 emaili.
Przy napędzie do 125, taniej mi wyszło kupić jedną zębatkę w Czechach a drugą w serwisie Hondy niż obie przez jawacześci.pl i nie mieli tez na miejscu a po dwie zębatki specjalnie nie będzie jechał, wiec czas oczekiwani byłby około 3 miesięcy

parę osób brało z tego sklepu fichtlkramek.cz/pokec2
ten sklep jest ok

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej