Wolna Strefa Jawa - CZ
Sprawy Techniczne => Elektryka => Wątek zaczęty przez: Scoutsnip w Marca 07, 2009, 11:19:59
-
Witam!
Mam problem z Cz 350 6V. Przed remontem paliła normalnie z kopa, a po remoncie nie chce zapalić. Iskra jest jak sprawdzam na "powietrzu", wlewam trochę paliwa do "garów" przez otwór do świecy i wkręcam świece no i kopie i nic, nie chce zapalić. Bawiłem się z zapłonem przez 3 dni i nic to nie dało. Nie mam pojęcia co może być nie tak, elektryka nie jest moją mocną stroną. Proszę o pomoc bo już mnie nerwica bierze z tym motorem.
Pozdrawiam
-
Kolego jeżeli masz iskrę, na obydwóch świecach, to co do kwestii zapłonu pozostaje Ci jego ustawienie, na forum w artykułach jest bodajże, tam odsyłam. Jak już ustawisz tak jak powinno być a nie na oko to będziemy myśleć dalej. Sprawd¼ czy dobrze kable poprowadziłeś od przerywaczy/cewki/kable zapłonowe/świece bo może masz na odwrót
A jak Cię nerwica bierze to mogę odkupić moto od Ciebie <cheers>
-
napisz jeszcze co to za remont był !!!
po remoncie zawsze jest ciężko z początku, tak więc tym się nie przejmuj
-
najszybciej to można powiedzieć ze nie ta cewka nie do tego gara podpięta bo po kielichu i jeśli jest iskra to się musi odezwać.
-
Remont to był skrzyni i tłoki wymieniałem. Sprawdzę kable i te cewki.
Ok Cz odpaliła :) winą były ¼le podłączone kable.