Wolna Strefa Jawa - CZ
Inne => Szybka interwencja => Wątek zaczęty przez: brutal w Grudnia 20, 2024, 21:06:48
-
Cześć, nie mam jeszcze książki napraw. Zrobiłem dzisiaj pierwsze oględziny, znalazłem obok akumulatora poniższy element. Co to jest, do czego służy?
-
Raczej nic co było w oryginale. Wygląda mi to jak łączówka do przewodów ale zdjęcie trochę jest niewyraźne...
-
Raczej nic co było w oryginale. Wygląda mi to jak łączówka do przewodów ale zdjęcie trochę jest niewyraźne...
Wjechałem dzisiaj na warsztat. Dobre światło itd. To uchwyt bezpiecznika. Dla mnie najważniejsze, że nie oryginał więc usuwam.
-
W oryginale bezpiecznik był na przewodzie plusowym w okolicy akumulatora, także to na pewno nie oryginał...
-
Nie mam jeszcze książki a niewiele pamiętam z TSki- to ponad 25 lat temu było więc jeśli mogę prosić o zdjęcie to będę wdzięczny.
Pozdrawiam Tomasz
-
Tu masz trochę materiałów:
https://www.jawacz.pl/index.php?topic=27791.0
Zanim przyjdzie książka możesz poczytać to co dostępne jest w forumowej bibliotece.