Wolna Strefa Jawa - CZ
Inne => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: gustaw w Maja 04, 2008, 00:36:20
-
Witam. chciałbym sie cos bardziej dowiedziec o jawie 354 , np jakie róznice w skrzynia ja wyglada ona od strony elektryki . mam takowa na oku za w miare rozsodne pieniadze zarejestrowana co Wy myslicie??
-
Poszukaj tutaj:
http://www.sesa-moto.cz/minulost/
-
W moim poście masz wszystkie linki do potrzebnych danych itp
http://www.demonos.vipserv.org//component/option,com_smf/Itemid,155/topic,3208.0 (http://www.demonos.vipserv.org//component/option,com_smf/Itemid,155/topic,3208.0)
Może zrobić temat o przydatnych stronach na których znajdują się informacje.
-
tylko jest maly problem ta co chce kupić była prowadzona na rynek USA w Polsce może juz takiej nie być . Silnik to zwykły 350 lata 60 zaś rama to juz sie duzo różni. Np chromowane nakładki na bak , licznik taki inszy cos w stylu MZ tramp . nawet ciezko mi zdjęcia oryginalnego modelu jest ciezko znale¼ć. cena to 1500zł a to jest ta jawa...... powiedzcie czy sie opłaca
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Jawa/350/6703
-
Jak za 354 to chyba niezła cena. w sumie jest ich mało.
-
Opłaca się. Głowice i tłumiki nieoryginalne - z nowszych Jaw-CZ. Fajny sprzęt. W sam raz do pełnego remontu. :>
-
ona juz jest po generalce wał po regeneracji cylindry z tłokami po 2 szlifie( założone są juz oryginalne -okrągle) kolanka i tłumiczki są oryginalne tyle ze w bardzo opłakanym stanie . czyli mówicie ze sie opłaca.... ja sie jeszcze musze zastanowić
-
te nakładki na bak były nie tylko w wersji eksportowej, licznik też jest normalny z wersji 360, 590-592 popularnie nazywanych panelkami ze względu właśnie na górną osłonę lampy nachodzącą na kierownicę
-
ja wiem o niej tylko to że bardzo mi sie podoba i też planuje taką kupic :P pozatym to dobrze ze sie decydujesz:P zanim ja kupie bedziesz miał juz co o niej powiedziec ;)