Wolna Strefa Jawa - CZ
Inne => Szybka interwencja => Wątek zaczęty przez: Paciovsky w Marca 05, 2017, 18:18:51
-
Witam. Prosiłbym o wskazówki:
1) jak uzyskać głęboki mat na baku (taki jak na załączonym zdjęciu). Tylko piaskując czy jakieś dodatkowe zabiegi po chromowaniu, niklowaniu.?
2) czy osłona gaźnika (zaznaczona na zdj.) do CZ450 będzie pasować od JAWA353 badź JAWA356.?
Pozdrawiam,
Paciovsky.
-
Witam. Prosiłbym o wskazówki:
1) jak uzyskać głęboki mat na baku (taki jak na załączonym zdjęciu). Tylko piaskując czy jakieś dodatkowe zabiegi po chromowaniu, niklowaniu.?
Na baku najlepiej chyba wyglada chrom polerowany na wysoki polysk. Jesli Ci nie zalezy na chromie i wolisz mat to najtaniej bedzie pomalowac bak matowym lakierem.
-
No chromowanie to dobre zabezpieczenie. Jednak jakoś najbardziej przemawia do mnie mat bez polerek i wysokiego połysku.
-
To na zbiorniku to raczej lakier ,przynajmniej tak wygląda.
Z osłoną to musisz szukać konkretnie do swojego modelu, tych osłon było kilka rodzaji i miały różny kształt, różnie też miały wycięte otwory na wężyk i przycisk do przelewania gaźnika.
Osłona do 353 wygląda inaczej
-
Ok. Dzięki za odpowiedź. Gdybyście kiedyś wiedzieli, że ktoś chce sprzedać jakieś części do CZ450 (a przeoczyłbym na forum) możecie kliknąć do mnie za pamięci. Pozdrawiam.
Paciovsky.