Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maja 17, 2024, 13:48:56
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: regulator - schemat  (Przeczytany 3972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
regulator - schemat
« dnia: Lipca 20, 2006, 19:44:01 »

Koledzy cz moze ktos z Was zna moze jakis sposob sparwdzenia regulatora elektronicznego do jawy albo cz z tym ze jest on na 6V (osobiscie uwazam ze to nie jest duza roznica czy 12 czy 6V ale moge sie  mylic) chodzi mi o to czy mozna sprawdzic jego dzialanie albo zdiagnozowac jego usterke bo mechaniczny wystrczylo obejrzec posprawdzac przejscia i juz bylo a tutaj  <no>

aaaa i jeszce jedno : czy mozna w miare prosty - wrecz w polowych warunkach sprawdzic czy pradnica daje zasilanie (np za pomoca zarowki czy podobnie skomplikowanego "miernika") mam taki  motyw ze jade a caly czas swieci ladowanie i nie wiem, czy mam sie bac, czy tylko mnie technika oszukuje 
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2006, 19:46:29 wysłana przez Pawel »
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: regulator - schemat
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 20, 2006, 20:21:12 »


aaaa i jeszce jedno : czy mozna w miare prosty - wrecz w polowych warunkach sprawdzic czy pradnica daje zasilanie (np za pomoca zarowki czy podobnie skomplikowanego "miernika") mam taki  motyw ze jade a caly czas swieci ladowanie i nie wiem, czy mam sie bac, czy tylko mnie technika oszukuje 

W Książce kruszewskiego pisze jak sprawdzać żarówką ew przebice do masy prądnicy i cewek prądnicy...

U mnie oststnio też jakieś klocki z ładowaniem są. £adowanie delikatnie sie świeci. Gubi sie jedna iskra bo mało prądu. Zmieniłem mechaniczny regulator na elktroniczny i na razie jest OK...
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
6594 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Stycznia 06, 2015, 17:08:19
wysłana przez Blenders
8 Odpowiedzi
2416 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipca 08, 2017, 15:45:24
wysłana przez Mateuszharasim
3 Odpowiedzi
3744 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Października 27, 2017, 09:20:17
wysłana przez Blenders
1 Odpowiedzi
1516 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwca 12, 2020, 20:57:43
wysłana przez Rozztocz
5 Odpowiedzi
1298 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marca 01, 2021, 11:26:41
wysłana przez michal_t