Sprawy Techniczne > Mechanika

Regeneracja wału

(1/42) > >>

czeron:
W związku z nadchodzącą WIOSNĄ i potrzebą regeneracji wału w mojej CZESI, Potrzebuję porad, sposobów, wniosków, kłótni (konstruktywnych), zdjęć, linków, Wymiarów, WIEDZY na temat Regeneracji wałów w motocyklach Cezet 472,5   472,6 JAWA ts, nie znam numerów modeli.



Ogólnie chcę sam regenerować w/w wały, ale jeszcze jestem w tym zielony.
Nie chcę aby był to kolejny wątek do śmietnika, w którym jest ciekawy początek i kilka postów, a reszta błądzi gdzieś w okolicy średniowiecza. Proszę MECHANIKÓW, którzy już to robili, albo mieli z tym styczność o pomoc, podpowiedzi na co zwrócić uwagę, Gdzie i co kupować, jaki materiał między innymi na czopy. Które instrumenty pomiarowe są ważne, a które nie, jak urządzić warsztat, jak wykonać stanowisko robocze i pomiarowe dla wałów. Nie ukrywam, że liczę na pomoc Panów biegłych w tych tematach


Moim celem jest zorganizowanie WARSZTATU MECHANIKI KNEDLI NA WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE.

Myślę, że taki temat jest pożądany przez liczną brać forumową, i że każdy z tego tematu coś dla siebie wyniesie.






Jeżeli był już taki temat to proszę o link i przeniesienie tematu do kosza. Szukałem długo i trafnej alternatywy nieznalazłem. Z Góry dziękuję i pozdrawiam: czeron

Bulo:
Tu coś było:
http://www.jawacz.pl/nasz-garaz/jawsim-cz-350-472-6/25/

czeron:
Dzięki Bulo, bardzo dobry początek

czeron:
Dzisiaj wspólnie z Pawandem rozprasowaliśmy pierwszy wał.
Poszło całkiem sprawnie w zwiazku z brakiem czasu dzisiaj szczegóły napisze w innym terminie, oczywiście w miarę możliwosci uzupełnię fotografiami.

czeron:
Dzisiaj Rozłożyliśmy kolejne dwa wały, Paweł zabiera korbowody do regeneracji, Pozostaje kompletowanie części i składanie, ale to zajmie trochę czasu.


Załączam foto z dzisiejszych prac.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej