Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maja 18, 2024, 17:28:25
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: albiNOS były właściciel jawy i cz  (Przeczytany 10836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

albiNOS

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 152
  • Kia Sorento, , Audi A4, Swift Coastline, Romet M1
albiNOS były właściciel jawy i cz
« dnia: Maja 05, 2012, 23:13:14 »

Jestem tu już jakiś czas i wypadałoby się przywitać. Przepraszam ale jako, że wykonuję mało lubiany zawód, nie mogę napisać swojego imienia i nazwiska troszkę wrogów się uzbierał przez te kilka lat. Moim do niedawna używanym sprzętem było to coś na tym zółtym samochodzie. Wcześniej ujeżdżałem cezetki i jawę 350, potem jeździłem suzi gs pińcet e. Teraz śmigam Fiatem 198 Bravo 1,4 90km. Fruwać to nie fruwa ale przynajmniej nie mam ciągłej ochoty sprawdzać jego osiągów. Interesuję się motoryzacją oraz techniką. Lubię abstrakcyjny humor i zimne mleko :-)
Zapisane

willy

  • Gość
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 05, 2012, 23:19:04 »

Dobra Facet a co w tym takiego złego?
Zapisane

Deejf

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 161
  • Doświadczony jawer.
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 05, 2012, 23:21:37 »

Witam, nie tylko Ty wykonujesz tu taką pracę .. pochwal się swoimi sprzętami .. Pozdrawiam  :D
Zapisane
    Status GG
Najwięcej on-line siedzący na forum :D

Nie jestem typem człowieka który dużo mówi i mało robi
            Ja mało mówię i mało robię :D

albiNOS

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 152
  • Kia Sorento, , Audi A4, Swift Coastline, Romet M1
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 05, 2012, 23:28:37 »

Ok, na zdjęciu moje dwa skarby. Młodszy brat Artur i autko przed zakupem jeszcze w salonie w Ełku. Fiat 198 bravo 1,4 16v 90KM, niżej GS500E, niestety motor już sprzedany. Jeszcze niżej CZ75 POLICE lub zwykła wersja i P99. CZ używana w ochronie, P99 później w policji. Ja z kumplem również z milicji, Kia sorento
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2012, 23:33:46 wysłana przez albiNOS »
Zapisane

willy

  • Gość
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 05, 2012, 23:33:39 »

Ale jaką Kur#@ Prace?
Idę na Policjanta to jestem dumny z tego że jestem Policjantem i robie swoją Robote tak jak mam robić.
Nie gnoje ludzi nie poniżam tylko robie ją tak jak mam robić.

A że są i tacy co psują wizje Polskiej Policji to trudno...

"nie tylko Ty wykonujesz tu taką pracę "
Tak jak byś siedział w Rozmowy w toku i taki tekst odwalił..."Nie przejmuj sie ja też mam problemy z przyrodzeniem..."

Człowiek To jest Człowiek i Trzeba go szanować na równi z innymi ludźmi...
Sorki albiNOS za wjazd w temat ale ...
Na tym forum w niektórych tematach komuna taka że szok...


Poza tym Powitać! :D
Nie o takich Cezetach na tym forum dyskutujemy:P
Zapisane

albiNOS

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 152
  • Kia Sorento, , Audi A4, Swift Coastline, Romet M1
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 05, 2012, 23:36:08 »

Ups, myslałem, że Cezetka to Cezetka :-) Żartuję. Moje kolejne maszyny. Matiz rocznik 2001 trochę już gruchotowaty ale jeździ. Prace przy zderzaku. I coś na deser, moje dwie ślicznotki. Mińsk ostatni przeszedł remont zbiornika i rejestracje w tamtym roku. Ale zarejestrowany jest na mojego tatę. Jeździ ale coś problem z ładowaniem się pojawił. Temat na inne forum zapewne ale nie znam tak dobrze jego anatomii mechanicznej. Za to wiem, że ma zapłon bezstykowy.
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2012, 23:40:34 wysłana przez albiNOS »
Zapisane

albiNOS

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 152
  • Kia Sorento, , Audi A4, Swift Coastline, Romet M1
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 05, 2012, 23:44:05 »

W mieście którym teraz mieszkam, moje nazwisko jest dość mocno znane. Nie chcę by ktoś wpisując moje imię i nazwisko widział te zdjęcia. Wam mogę je udostępniać. Kolego DomimO, cieszy mnie Twój wybór i oby jak najwięcej było takich Policjantów. Nie zmieniaj tylko zdania z biegiem lat służby. Życzę Ci Wielkiej siły by w tym się utrzymać. Każdy na początku jest pełen zapału i tego zapału w młodych Policjantach jest coraz więcej i miejmy nadzieję, że wszystko idzie w dobrą stronę bo świeża krew napływa.
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2012, 23:50:33 wysłana przez albiNOS »
Zapisane

mario

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 130
  • Jawa 638.1
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 05, 2012, 23:53:17 »

Dominowi daleko do służby ;)  Źle go zrozumiałeś :)
Zapisane
    Status GG
"Wszystko, czego potrzebujesz to siedzenie, zbiornik paliwa, silnik, dwa koła i kierownica"
Jawa 350 638-1
Mz Etz 251
Yamaha FZR 1000

albiNOS

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 152
  • Kia Sorento, , Audi A4, Swift Coastline, Romet M1
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 05, 2012, 23:56:10 »

To nic. A tutaj prace elektryka z wykształcenia czyli mnie przy nagłośnieniu Matizka
Zapisane

albiNOS

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 152
  • Kia Sorento, , Audi A4, Swift Coastline, Romet M1
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 05, 2012, 23:57:31 »

Prace przy oddławianiu GSa zakupionego w stanie idealnym od szwagra z niemiec, w tle maszyna do palenia gumy, czyli całkiem przydatny ciągnik zbudowany przez mojego tatę http://www.youtube.com/watch?v=NTp5KFP6BSQ
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2012, 23:59:18 wysłana przez albiNOS »
Zapisane

willy

  • Gość
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 06, 2012, 00:05:32 »

No Na tajniaka bym poszedł to bym se browarki w trakcie pracy żłopał że pewno by smród nie zaleciał :P

Takiego Mańka bym przyskrzynił od razu za zamykanie licznika jawą w miejscu...

Zawsze chciałem zapytać :D

Wy w czasie roboty wozicie sie gdzie chcecie?:D
Zapisane

albiNOS

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 152
  • Kia Sorento, , Audi A4, Swift Coastline, Romet M1
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 06, 2012, 00:13:40 »

W czasie służby patrolowej lub interwencyjnej albo patrolowo interwencyjnej obowiązują rejony służbowe, lepiej ich nie opuszczać bo w razie kolizji ciężko sie wytłumaczyć co sie robiło poza rejonem. A jak wyjdzie jakiś rozbój w rejonie a ty byłeś gdzie indziej to przep...e. Dzielnicowy ma więcej luzu ale i kwitów od zaj..a do realizacji i multum spraw na głowie. Operacyjni czasem smigają  z wywiadowcami z prewencji. Dochodzeniówka robi papiery w fabryce. Kryminalni, poszukiwacze operacyjni to w sumie nie wiem co robią hihi, nigdy nimi nie byłem. Oczywiście można sie dfomyśleć ale nic będę Was tym zanudzał
Zapisane

Strażak

  • Cezeciarz -
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2028
  • 472.6, 472.6, 472.5
    • PJ
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 06, 2012, 00:14:36 »

Młode łebki w Policji może i zapał mają ale za bardzo chcą się popisać i służbiści z nich straszni. " Ludziem " trzeba być ?

Zawsze chciałem zapytać :D

Wy w czasie roboty wozicie sie gdzie chcecie?:D

Właśnie, jak to jest, z tym jeżdżeniem ? i odwracaniem głowy jak się biją na ulicy ? :D

W czasie służby patrolowej lub interwencyjnej albo patrolowo interwencyjnej obowiązują rejony służbowe, lepiej ich nie opuszczać bo w razie kolizji ciężko sie wytłumaczyć co sie robiło poza rejonem.
Da się zauważyć, że jeden radiowóz krąży w kółko ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2012, 00:40:27 wysłana przez Strażak »
Zapisane
    Status GG

albiNOS

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 152
  • Kia Sorento, , Audi A4, Swift Coastline, Romet M1
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 06, 2012, 00:20:22 »

Głowę to się odwraca jak jest 15 minut do końca służby ;-) a tak poważnie to różnie z tym bywa. Ja osobiście kocham zadymy więc cisnę wtedy do nich z bombami na dachu. Bywa wesoło ale i niebezpiecznie. Przełożeni wymagają wyników. Prewencyjnych czyli mandaty np za spożywkę albo sikanie, sprawców przestępstw na gorącym uczynku i td itp. Jak widzisz kogoś chlejącego to ciężko mu popuścić bo co tu sie oszukiwać. Kto ma miękkie serce ten ma twardą d... Zwykle mówią wy mnie karacie a tam za rogiem kogoś biją, gwałcą, mordują. Niepotrzebne skreślić. Zapomina taki o tym, że jak sie na słońcu napije to potem albo jego energia rozniesie i komuś pacnie w łep za telefon albo on sam dostanie w cymbał i takowy telefon, portfel. laptop niepotrzebne skreślić trafi.
Zapisane

Strażak

  • Cezeciarz -
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2028
  • 472.6, 472.6, 472.5
    • PJ
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 06, 2012, 00:24:13 »

Przełożeni wymagają wyników, czyli jak wszędzie.

Nie wiem jak to w całej polsce jest, ale wiem jak u mnie. Jak się biją drobne pijaczki, to ich haltują, jak ida dresiki z pałkami, to myk w drugą stronę.

Jak was rozliczają za paliwo w trakcie patrolu ?
Nie raz widziałem, jak wariują radiowozami dla radochy, poważnie ;)
Zapisane
    Status GG

albiNOS

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 152
  • Kia Sorento, , Audi A4, Swift Coastline, Romet M1
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 06, 2012, 00:33:52 »

Wariują ci co nie maja fury na stanie. Na temat oszczędności w paliwie nie wypowiem się. Wolałbym nie poruszać tego tematu. Ale wkurzało mnie kiedyś jak wszyscy jeździli moją furą a ja musiałem oddawać z kolegą za przepały. Teraz już chyba to znieśli. Od pewnego czasu juz nie mam radiowozu na stanie. A odnośnie tych dresików z pałami to moje zdanie jest taki... jak się mają lać między sobą to ich sprawa niema co się dla paru debili zabijać. Gorzej jak robią niewinnej osobie krzywdę. Nigdy nie spotkałem policjanta który w takiej sytuacvji nie zareagowałby. Mało tego, nie tylko policjanta ale i strażnika miejskiego, czy nawet Strażaka. Reakcja musi być. Ale nikt nie wymaga od policjanta na wolnym z dzieckiem w wózku i żona by stawał w obronie bitego przez kilku dresów. Nie jeden juz tak rzobił i skończyło się fatalnie. Należy zawsze mierzyć siły i n ie podejmować tego co napewno skończy soię źle. Od tego są telefony by poinformować dyżurnego. Niestety, niema co liczyć na natychmiastową interw. Najbliższy patrol może być w wiosce obok i tarzać się z pijakiem który wcześniej zlał swoją żonę (bez urazy do ludzi ze wsi bo sam pochodzę z popegierowskiej miejscowości)
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2012, 00:35:56 wysłana przez albiNOS »
Zapisane

Kanter

  • Grupa Podlasie
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1770
  • JAWA TS 350 638-1/639
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 06, 2012, 00:38:44 »

siemanko ;)
praca jak każda inna :)
jakby co to ja miałem kilka Mińsków i coś o nich wiem :) jak chcesz części czy porad lub tego i tego wal do mnie śmiało ;)
Pozdrawiam :)
Zapisane
Jawa TS 350 638-1/639

albiNOS

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 152
  • Kia Sorento, , Audi A4, Swift Coastline, Romet M1
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 06, 2012, 00:44:43 »

siemanko ;)
praca jak każda inna :)
jakby co to ja miałem kilka Mińsków i coś o nich wiem :) jak chcesz części czy porad lub tego i tego wal do mnie śmiało ;)
Pozdrawiam :)

Ok Dzięki, bedę miał to na uwadze. Jak pojadę na urlop do rodziców to zacznę walkę z ładowaniem. Wtedy napewno o coś zapytam. Na razie nie ruszam tematu bo mam ponad 600 km do rodziców
Zapisane

Krzysztoff

  • Gość
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 06, 2012, 01:12:46 »

Jakby nie było Policji i Straży Miejskiej ludzie kierowali by się prawem dżungli.
A tak żyjemy w cywilizowanym świecie.


Lecz niestety w dzisiejszych czasach są i Prawdziwi Policjanci, są i również Psy

jeżeli kogoś to uraziło to najserdeczniej przepraszam.
Zapisane

Hubertus

  • Użytkownik techniki
  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 456
  • Srdcem a rozumem
    • rumble garage
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 06, 2012, 08:54:41 »

Jakby nie było Policji i Straży Miejskiej ludzie kierowali by się prawem dżungli.
A tak żyjemy w cywilizowanym świecie.


Lecz niestety w dzisiejszych czasach są i Prawdziwi Policjanci, są i również Psy

jeżeli kogoś to uraziło to najserdeczniej przepraszam.

Jak wyglądałby świat bez Policji, można było się przekonać w 1969 roku w Kanadzie, w Montrealu. Przez 16 godzin nie pracowała tam Policja i Straż Pożarna.
Eksperyment był bardzo kosztowny. Hippisi i anarchiści bardzo się zawiedli...

Dzisiejsze prawo chroni przestępców. Przed wojną w mieście Grodzisk był JEDEN POLICJANT (słownie: sztuk jeden) i wystarczało. Jak to możliwe?

W knajpie w Grodzisku wybuchła awantura. Pijane towarzystwo zaczęło okładać się czym popadnie. Oczywiście Policjant wparował do środka, większość gości natychmiast oprzytomniała i ratowała się natychmiastową ucieczką. W trakcie szarpaniny jeden z pijaczków strącił Policjantowi czapkę z głowy.
- Wyrok - 4 lata kolonii karnej. 2 lata za zamach na funkcjonariusza i drugie 2 lata za znieważenie symboli państwowych (Orzełek na czapce). Proste metody...


Witam i pozdrawam.
Zapisane
Jawa typ 634; 12Volt-VAPE + Velorex 562
Kawasaki GPz 750 KZ 750E
Kawasaki GPz 900 R

Marcin_93

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 812
  • Czyżbym nie posiadał motocykla?
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 06, 2012, 09:18:17 »

Witam ;D
Ten fiacik na lawecie to co on robił w lesie? :P
Ścigałeś Panie wiejskich wojowników lasu na WSKach? ;D
Zapisane
Bez motóra mina jest ponura

Jeśli zablokowało się - pchaj na siłę. Jeśli się rozleci, to znaczy, że i tak wymagało wymiany.
┌(-_-)┐┌(-_-)┘└(-_-)┘└(-_-)┐

Pietras

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 645
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 06, 2012, 09:51:26 »

Wariują ci co nie maja fury na stanie. Na temat oszczędności w paliwie nie wypowiem się. Wolałbym nie poruszać tego tematu. Ale wkurzało mnie kiedyś jak wszyscy jeździli moją furą a ja musiałem oddawać z kolegą za przepały...

Serio lepiej nie poruszać tego tematu bo wstyd jak cholera. Szczególnie w służbach mundurowych, które pracują dla nas wszystkich i za nasze pieniądze. Mogę coś o tym napisać choć nie jestem policjantem/żołnierzem itp. a tamtejszy temat paliw dobrze jest mi znany.

Kolego mundurowy. Pilnuj porządku i świeć przykładem. Szczególnie teraz jak wszyscy patrzą :) .
Zapisane
Jawa to świetny motocykl pod warunkiem że wymieni się z tuzin części na inne, lepsze.
Niektóre oryginalne rozwiązania są śmieszne i należy je poprawic.

Zysiu

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2318
    • JAWA-CZ KLUB POLSKA
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 06, 2012, 10:01:16 »

Witam z Głogowa.
A ja powiem jedno
Nie ważne jaki zawód wykonujesz Ważne jakim jesteś człowiekiem
Zapisane
Member  JAWA-CZ KLUB POLSKA
http://www.youtube.com/watch?v=OZH4UPxW2zE

albiNOS

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 152
  • Kia Sorento, , Audi A4, Swift Coastline, Romet M1
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 06, 2012, 12:54:00 »

Witam ;D
Ten fiacik na lawecie to co on robił w lesie? :P
Ścigałeś Panie wiejskich wojowników lasu na WSKach? ;D

Przejazd przez kałużę wymagał większej prędkości by nie stanąć w błocie. Pod spodem był kamień i chłodnica go pocałowała. Potem stwierdziła, że ma dość. Nie chcieliśmy uszkodzić silnika wracając do miasta, stąda ta laweta. Dodam, że druga laweta przyjechała po ścigany przez nas pojazd. Mniejsza o szczegóły :-) ważne, ze kierowcy skończyli na pudle.
Zapisane

marian

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Online Online
  • Wiadomości: 861
  • Jawa 638.0 Ogar 200
Odp: albiNOS były właściciel jawy i cz
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 06, 2012, 12:58:28 »

Witaj.Moim zdaniem Policjant to trudny zawód ze względu na to że musi on odpowiednio interpretować i oceniać zaistniałą sytuacje przy np.awanturze domowej czy jakiejś ulicznej bójce,kto jest ofiara a kto napastnikiem bo nie zawsze jest to tak oczywiste.Sam kiedys troszke rozrabiałem miałem nawet wyrok za włam ale to stare dzieje,teraz jestem madrzejszy i nie jestem zbyt dumny ze swoich czynów.Wiadomo medal ma dwie strony sa Policjanci ok i sa patologie tak czy innaczej Policja powinna być bo byłby burdel.Pozdro.
Zapisane
Jeśli coś ma być zrobione dobrze,zrób to sam.
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
17 Odpowiedzi
6892 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipca 14, 2011, 12:39:38
wysłana przez mymateusz
11 Odpowiedzi
8436 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipca 26, 2011, 18:02:50
wysłana przez korczi
21 Odpowiedzi
14038 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Września 13, 2011, 21:14:47
wysłana przez Luki
4 Odpowiedzi
2838 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Września 21, 2013, 18:06:13
wysłana przez STÓWA
21 Odpowiedzi
4807 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Stycznia 13, 2017, 11:12:09
wysłana przez Rozztocz