Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maja 17, 2024, 11:45:03
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: yaarooo - moje moto :D Jawa TS 350  (Przeczytany 5641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yaarooo

  • Gość
yaarooo - moje moto :D Jawa TS 350
« dnia: Listopada 28, 2006, 18:52:25 »

http://www.bikepics.com/pictures/683897/

tak wyglada moja Jawa TS 350 - oryginal 87r. a mnie wlasnie na oryginale nie zalezy :D chce ja troche przerobic pod siebie :D - oczywiscie bez przesady...

chodzi mi o lakier - chce niebieski metalic, ewentualnie z aerografem jakims, wydechy podginane do gory, jakies fajne lusterka, manetki i klamki metalowe. moze jeszcze kiedys przod etz - ale nie jestem pewien. i jeszcze ogumienie - ale to z koniecznosci :)

co mozna by bylo jeszcze zrobic dla fajnego efektu wizualnego??



w ogole to w zwiazku z tym mam takie rozkminy: :D

jest niedalkego ode mnie do sprzedania Jawa TS z papierami [nawet oplacona] i ma ladne wydechy - oryginalnie podgiete, jest niby po remoncie silnika, ma tylna gume szeroka - szosowa. z wygladu taka sama jak moja - kolor czarny, oryginalny lakier [troche bardziej porysowany]. ogolnie wszystko sprawne i kompletne. stala niby rok nieodpalana, bo wlasciciel wyjechal za granice. w cenie jeszcze nowy aku.

tak myslalem zeby ja kupic [najpierw oczywiscie pokatowac troche, sprawdzic ja dokladnie] potrzebna by mi byla w sumie na dawce organow do mojej...

w swoja bym wlozyl co lepsze, mialbym drugi silnik na chodzie, wydechy podgiete, gorsze blachy bym sobie pomalowal, a drugi komplet zostalby nienaruszony.

tylko jeden minus koles chce 600zl - mysle ze powinalbym spokojnie za 500zl - nie jest to w sumie az tak duzo ale sie zastanawiam. za swoja dalem 1200  :-/ wiec ta jest sporo tansza :) [wtedy bylem niedoswiadczony i napalony]

co byscie zrobili na moim miejscu??
pozdro for all :D
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2011, 20:58:54 wysłana przez KanterX »
Zapisane

yaarooo

  • Gość
Odp: yaarooo - moje moto :D
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 28, 2006, 19:07:13 »

dodam jeszcze ze w najblizszym czasie nie mam zamiaru rozstawac sie z Jawa [nic innego w tej cenie nie chce a na drozsze moto mnie nie stac] a najprowdopodobniej nie bede sprzedawal jej wcale :D

Jawa nie ma zbyt duzej wartosci wiec szkoda ja sprzedac poprostu... a jak kiedys stanie sie zabytkiem i jej cena bedzie rosla to mozliwe ze na tym skorzystam :D

co wy ogolnie myslicie o tym?? :D

pomysl z kupnem drugiej jawy jako dawcy organow wpadl mi juz do glowy dosc dawno, a teraz jeszcze sie trafil blisko w miare dobry moto...

kupic czy nie?? co sadzicie o cenie??
oczywiscie jak wszystko co mowil sprzedawca okaze sie prawda - tylko ten remot :( pewnie jakos lipnie zrobiony, ale wazne ze na chodzie :)
Zapisane

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: yaarooo - moje moto :D
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 28, 2006, 20:34:34 »

http://www.bikepics.com/pictures/683897/

tak wyglada moja Jawa TS 350 - oryginal 87r. a mnie wlasnie na oryginale nie zalezy :D

Moim zdaniem... Lampka kierunku jest trochę krzywo  :>

Co do dawcy "części". Też chciałem coś takiego zrobić ale nie miał bym sumienia zabić innego motocykla. Moim zdaniem lepiej poszukać części pojedyñczo... Po drugie jak motocykl z pappierami to bedziesz musiał OC płacić za nieistniejący motocykl...
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

yaarooo

  • Gość
Odp: yaarooo - moje moto :D
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 28, 2006, 21:00:58 »

to sprzedam rame...

a nie ma innego sposobu na ominiecie oc ??
Zapisane

nestor.mariusz

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 773
  • TS 350 CZ 350 (żony)
Odp: yaarooo - moje moto :D
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 28, 2006, 21:03:14 »

zlomujesz rame.. praktycznie lub teoretycznie
Zapisane

yaarooo

  • Gość
Odp: yaarooo - moje moto :D
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 28, 2006, 21:26:14 »

wolalbym ja zostawic w domu... a ile kosztuje mniej wiecej takie fikcyjne zlomowanie??

a w ogole jak wyrejestruje, czy tam zezlomuje to bede jeszcze kiedys mogl spowrotem zarejestrowac w razie czego??
Zapisane

K2squad

  • Gość
Odp: yaarooo - moje moto :D
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 28, 2006, 23:09:51 »

Ja nie rozumie problemu :DPrzecież silnik jest częścia zamienną tak???nie ma go wdowodzie tak??? koloru motoru też nie ma(Jakby był to u mnie mieliby problem bo jest ich aż 9 <lol>)hehehe.Twoja Jawa jest opłacona???jeżeli nie to zmieñ rame na ta opłacona i masz fajny motor.A jakbyś chciał sprzedać to ja bym sie połasił na nią...za rozsądna kase;)

Ps.
Nie zabijesz motoru....Możęsz złożyć dwie Jawy...jedna zwykła,gorsza a druga super;)
Zapisane

K2squad

  • Gość
Odp: yaarooo - moje moto :D
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 28, 2006, 23:14:45 »

Jeżęli chodzi o gg to 9247305....służe pomocą jeżeli chodzi o lakierowanie...moge pomagać dobrac kolory...ciekawy wzorek dla Ciebie;)
Zapisane

yaarooo

  • Gość
Odp: yaarooo - moje moto :D
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 29, 2006, 15:24:40 »

moja jest tez oplacona i zarejestrowana na mnie...

pytalem w pzu dzisiaj i powiedzieli mi ze moge wypowiedziec umowe z nimi do 30 dni od daty zakupu. placic oc trzeba tylko jak jest motor zarejestrowany, a ja go na siebie nie bede rejestrowal... tylko nie byli do konca pewni czy w urzedzie komunikacji to przejdzie... na przerejestrowanie jest niby 30 dni, ale ludzie rejestruja po duzo dluzszym czasie i nikt nie sapie...

wie ktos moze czy przejdzie to tak na dluzsza mete ?????

i wlasnie chce zrobic 2 jawy - jedna jak popanie  :) a druga taka zeby panny po nogach sikaly  :] hehehehe
Zapisane

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: yaarooo - moje moto :D
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 29, 2006, 15:35:23 »


wie ktos moze czy przejdzie to tak na dluzsza mete ?????


Za kilka lat sie dowali Urząd Jakiś. Bo wprowadzają (wprowadzili?) rejestr pojazdów. CHodzi o wyłapywanie pojazdów bez OC. Teraz tak. Ty bedziesz miec motocykl zarejestrowany (nie na Ciebie, ale blachy na straego właściciela), ale bez OC (bo pewnie jak nie zarejestrujesz to i nie opłacisz OC). System mądry kompterowy wynajdzie że pod ten nr rejestracyjny żadna firma ubezpieczneniowa nie ma polisy (poprzedni własciciel wypowie bo ma umowe sprzedarzy). No i Urząd sie ucieszy bo bedzie mieć komu kare $$$ wlepić. Czyli Tobie  :> Ale za ile lat?
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

yaarooo

  • Gość
Odp: yaarooo - moje moto :D
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 29, 2006, 15:52:34 »

jeszcze jutro sie dokladnie w urzedzie dowiem :D.

jak nieda rady to sprzedam rame, niech sie moto calkiem nie zmarnuje...
Zapisane

Odys

  • Gość
Odp: yaarooo - moje moto :D
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 29, 2006, 16:02:29 »

Naczelny dobrze pisze, ten system juz dziala i wylapuje. Wiec predzej czy pozniej dobiora sie do wszystkich co maja pojazd a nie placa OC (i stosowne kary naloza). Ponoc juz sie dobieraja.
Zapisane

Jawiarz350

  • Gość
Odp: yaarooo - moje moto :D
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 29, 2006, 16:21:02 »

Ja powiem krótko i zwię¼le TWOJA JAWA JEST SUPER

A co do koloru malowania to polecam czerwony :>

Pozdrawiam
Zapisane

AndrewS

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1577
  • Jawa 350 88r
Odp: yaarooo - moje moto :D
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 04, 2006, 18:46:39 »

pisales ze jawe kupiles z pulaw, ale te blachy LUR na pulawy to jakos mi nie bardzo pasuja  :)
Zapisane
Pozdrawiam Andrzej
Jawa 350
FSO 125p 1.4 16V MPI
Rover 800
Puławy

yaarooo

  • Gość
Odp: yaarooo - moje moto :D
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 04, 2006, 18:52:49 »

naprawde kupilem w pulawach.

a czego takie blachy to nie wiem...
Zapisane

nerlst

  • Gość
Odp: yaarooo - moje moto :D
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 04, 2006, 19:06:17 »

Moja Jawa CZ też jest z okolicy Puław, a dokładnie z Dęblina, na przednim błotniku można się doczytać numeru rejestracyjnego "LUR coś tam coś tam" ;)


Pzdr
Zapisane