Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maja 18, 2024, 23:47:49
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Wycofany z ruchu na stałe  (Przeczytany 1307 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dzikiebaki

  • Gość
Wycofany z ruchu na stałe
« dnia: Kwietnia 04, 2009, 10:52:13 »

Chciałbym zarejestrować CZ 350. Motocykl jest od nowości w mojej rodzinie. W 1983 został kupiony przez mego ojca. Z powodu awarii wału został jak pisze w dowodzie wycofany z ruchu na stałe w 1992.12.31. Dowód nie ma obciętego rogu. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę go jeszcze zarejestrować na białe tablice i czy jest to w ogóle nie możliwe?
Jeśli ktoś coś wie w tej sprawie bardzo proszę o odpowied¼ oszczędzi mi to czasu na latanie po urzędach i dowiadywanie się
Zapisane

Rozztocz

  • vice President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3511
  • Smoczyciel
Odp: Wycofany z ruchu na stałe
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 04, 2009, 12:40:47 »

Powinieneś bez problemu zarejestrować... Skoro dowód nie ma obciętego rogu, to spisujesz umowę kupna sprzedaży (za symboliczne 200zł kupujesz CZ od ojca, według mnie to najlepszy sposób niż jakieś darowizny i wogóle) idziesz z nią do wydziału komunikacji... Skierują Cię pewnie na przegląd, pó¼niej jak już będziesz miał przegląd dostaniesz białe tablice i miękki dowód... Następnie już z ubezpieczeniem idziesz po twardy dowód po jakichś 2 tygodniach...

Ewentualnie jak chcesz aby ojciec dalej był właścicielem to on musi iść i tak jakby zarejestrować moto na nowo...
Zapisane
Kilka Jaw, Čezetek i Velorex 562 :)

dzikiebaki

  • Gość
Odp: Wycofany z ruchu na stałe
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 04, 2009, 16:34:24 »

Dzięki za odpowied¼ za jakiś czas spróbuje zawalczyć w urzędach
Zapisane