Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maja 05, 2024, 14:18:11
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Czemu ma służyć takie zachowanie?  (Przeczytany 7820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kronobel

  • Gość
Czemu ma służyć takie zachowanie?
« dnia: Marca 01, 2009, 20:07:05 »

Witam Was Zacni Jawerzy.Chciałbym poruszyć tu sprawę która przyczyniła się do mojego rzadszego odwiedzania forum.Wydaje mi się że nie tylko mojego.Chodzi oczywiście o szydercze i obra¼liwe wypowiedzi Jawsima.Koleżka jeszcze w Gostchorzu wolał 20 kopniaków sprzedać w swojej TS bo nie wiedział że ma simera walniętego, a teraz widzę jest wielkim znawcą.Obraża różne modele Jaw które dosiadamy, a przy tym nas samych co chwila racząc nas swoim jadowitym humorkiem.Nie wiem jak Wam ale mi to się nie podoba.Trafiłem tu ponieważ kupiłem Jawę TS i w tym modelu się zabujałem.Jeśli ktoś ma jakieś negatywne skojarzenia z tym modelem to może niech odpuści sobie tak nieprzyjemne wypowiedzi.W koñcu to forum miłośników tego sprzętu a nie prześmiewców.TS to Piękny sprzęt, udowodnił to Brat M4iush robiąc na nim ponad 11000km!!
Proszę o to żeby ktoś wpłynął na tą powód¼ głupkowatych wypowiedzi które mam nieprzyjemność oglądać na forum (bo staram się ich nie czytać).Nie wiem jak można komuś tu odradzić Jawę i poradzić gównianą MZ 150 z jednorazowym sprzęgłem??Czy ktoś mnie popiera czy wszystkim pasuje takie jawsimowe pierdolenie głupot??
Mój bohater komiksów którego stworzyłem żeby Nasze Forum miało coś swojego też dosiada TS, może lapiej usunę te historyjki bo Jawsim i jego zwolennicy jeszcze zwymiotują czytając o tym "kwadraciaku".
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2009, 20:15:52 wysłana przez Kronobel »
Zapisane

jawol RIP

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2078
  • Jawa 350/638-5 CZ 175/450
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 01, 2009, 20:26:01 »

Za bardzo się przejmujesz bracie Kronobel  a nie warto.
Wszak to forum publiczne a jak sama nazwa wskazuje "publiczne" jest niczym dom publiczny - każdy może wejść, "zrobić swoje" i wyjść...
A że komuś się obsługa bąd¼ wystrój i nastrój nie podoba?  <lol> <lol> To może drugi raz nie wróci  <dontgetit>
Jeśli wraca to chyba aż tak mu się nie "nie podobało"?  <lol> <lol> <lol>

Może w rzeczywistości TS-ka przerosła Jawsima...? i się kompleksów nabawił.
Kompleksy ludzka rzecz. Jeśli męczą kogoś niektóre wypowiedzi niech ich nie czyta. I już.

Tak   <offtopic>
Bracie Kronobel kiedy następne przygody Kapitana?
Temat sam się nasuwa no nie?  <lol> <lol> <lol>
Zapisane

kamil

  • Gość
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 01, 2009, 20:27:53 »

Kolega wybierze sprzęt taki, jaki mu się podoba i na jakim będzie mu wygodniej. To 'pierdolenie głupot' to nic innego, jak własne zdanie o produkcie jakim jest Jawa 350 TS. Ja tego motocykla również nawet za darmo bym nie wziął, choć uwielbiam czeskie maszyny. Nikogo nie obraził tym postem, a Ty kolego nie zachowuj się jakbyś miał jakieś kompleksy. Różnice między motocyklami zostały dokładnie wypunktowane i wiem, że okazały się przydatne (nastała era zapierdalania i nabijania bezawaryjnie kilometrów - nie dłubania i robienia czegoś z czystej pasji). Kolega chciał wybrać mniejsze zło i takim jest bez wątpienia MZ 150. Sprzęt ma wie¼ć z punktu A do punktu B - do tego nadaję się LEPIEJ od TS. Kronobel kurna, mam nadzieje, że to przez ciężki koniec zimy masz nienajlepsiejszy humor. Luzuj bracie trochę.  <cheers>
Zapisane

Brein

  • Gość
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 01, 2009, 20:28:24 »

Pojechałeś po bandzie Bracie Kronobel.

Osobiście nie zabiorę zdania widząc zarówno minusy, jak i plusy.

Niepotrzebnie się denerwujesz  <cheers>
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2009, 20:32:39 wysłana przez Brein »
Zapisane

j@wa

  • Kudłaty durnowaty reperuje stare graty
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1834
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 01, 2009, 20:39:49 »

A czy trzeba zaraz jechać takimi słowami jakich użył Jawsim. Można użyć innych,i niech ktoś nie mówi że to nazwanie sprawy po imieniu. Bo takie wypowiedzi są nie na miejscu nawet na forum publicznym. Bo nawet w Domu Publicznym troszkę kultury trzeba mieć.

A ja sam nie uważam żeby mnie los pokarał że jeżdzę TS,CZ i posiadam WFM,Komara.  To jest to Co ja wybrałem i to jest moja pasja. I chce w takich miejscach porozmawiać o czymś co mnie ciekawi a nie być obrażanym.
Zapisane
Jawa 638.0 '87r
Jawa 638.5 Velorex 562 '86r

I coś tam jeszcze.

Kronobel

  • Gość
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 01, 2009, 21:05:08 »

Jak BoNes pisał pierdoły to wszyscy idąc za Jawsimem go tępili, ale jak Jawsim pisze pierdoły to jest ok tak?OK, niech wam będzie to koniec zimy, nerwy, czy może jakieś inne gówno.Mi tam trochę to forum zbrzydło, niestety przez tą jedną osobę którą na początku znajomości bardzo polubiłem.
Zapisane

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 01, 2009, 21:58:20 »

jeżeli chodzi o mnie (bo czuje w kościach ze ktoś mnie może dopisywać za parę wypowiedzi do klubu Jawsima) to mam po prostu takie swoje zdanie i z racji tego ze jest to forum publiczne najzwyczajniej w świecie je wyrażam....
nic więcej nic mniej - dzięki bozi ja swoja TS sprzedałem
ale została jeszcze niebieska moja i "Cz złomek?

...a radzić zakup mz150 w którymkolwiek jej wydaniu do drobna pomyłka

chyba że 150 widziało sie jak na centralce stała...
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

gustaw

  • Jawa 354/03 + velorex 561
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2222
    • moja stronka
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 01, 2009, 22:00:13 »

 <cheers>głupio będzie na przyszłym zlocie wiec <cheers>
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2009, 12:07:19 wysłana przez gustaw »
Zapisane
Jawa 354/03 + velorex 561, jawa 354/06 , komar 2, Cz 350 6v

lluke

  • Gość
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 01, 2009, 22:56:01 »

A co wy się tak na niego uwzieliście?? Musiał się jeden odważny znale¼ć? Wam wszystkim powoli odpierdala rzucacie się na wszystkich po kolei. Ja osobiście stwierdzam że TS to szit i cieszę się że nigdy nie miałem okazji mieć tego sprzęta (żeby nie było dzisiaj taką je¼dziłem) Są motocykle i Motocykle wg mnie TS to żaden ciekawy motocykl. A co do Jawsima to piszę tak mimo że się na mnie obraził.

Pozdrawiam wszystkich odważnych
Zapisane

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 01, 2009, 23:17:24 »

Tak trujecie że doszłem do wielkiej konkluzji.

Nigdy nie je¼dziłem na TSce.

Kiedyś sie musze karnąć  <thumbup>
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

gustaw

  • Jawa 354/03 + velorex 561
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2222
    • moja stronka
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 01, 2009, 23:19:17 »

 <cheers> głupio będzie na przyszłym zlocie wiec   <cheers>
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2009, 12:06:12 wysłana przez gustaw »
Zapisane
Jawa 354/03 + velorex 561, jawa 354/06 , komar 2, Cz 350 6v

SZAJBUS_SzeF

  • młody nie głupi
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 552
  • Jawy, Cezety i Cafe Racery - To lubię! :)
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 01, 2009, 23:24:32 »

Znacie moją historię. O TS marzyłem 7 lat i kupiłem wprawdzie nie TS a 638-1 co uświadomił mi Jawsim - bo ma ogromną wiedzę na temat knedli. TS jak każdy motocykl ma wady i ma zalety wg. mnie ma też urok. Gadka że jakiś motocykl jest "gówniany" jest czymś czego akurat nie do koñca rozumiem. Można wyłożyć wady i zalety motocykla a jak ktoś będzie chciał to i tak go kupi. To tak jakbym narzekał że jaki Simson to nie jest ch**owy motocykl bo mój egzemplarz cały czas się psuł mimo licznych prac i starañ. Ale znam ludzi którzy zrobili kapitalke i śmigali 20tyś prace przy simsonie ograniczając do regulacji ga¼nika czy ustawiania zapłonu. Jak zawsze nie trzymam sie żadnej ze stron dodam jeszcze że to dzięki Kornobelowi trafiłem na forum i mam nadzieje że w tym roku poznam go osobiście na zlocie i postawię mu za to piwo.  <beer>

PS. Na forum jest ostatnio jakoś nieprzyjemnie zauważyliście?
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2009, 23:27:36 wysłana przez SZAJBUS_SzeF »
Zapisane

Sammael

  • Gość
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 01, 2009, 23:42:53 »

Moim zdaniem: Ocena czegoś to nie powiedzenie o czymś, że jest ch***owe, gówniane, głupie albo super, fajne, świetne, tylko wymienienie plusów i minusów + ewentualne własne zdanie. I właśnie to "własne zdanie" Jawsima wzbudziło we mnie negatywne emocje, pewnie dlatego, że zbyt wiele było tam takich słów jak: szrot, złom. Dla mnie to troche tak jakbym powiedział do kumpla "no stary wszystko super tylko ten twój motor chu**wy". Poza tym w co najmniej trzech postach widziałem "pierdolenie Jawsima o Te-eSie". Powiedziałeś raz, wszyscy przeczytali, więc po co w kółko gadać "ts = gówno, ts =gówno... blablabla"...
Bez urazy oczywiście. <cheers>
Zapisane

lluke

  • Gość
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 01, 2009, 23:44:24 »

Zachowujecie się jak zakompleksione dzieci. Ja wielokrotnie spotkałem się z lekceważącymi zdaniami na temat mojej xj ale to był mój motocykl i nie ważne co inni o nim mówili. Do fazera nikt się nie mógł doczepić bo tam wszystko było si a i on swoje potrafi. Do bandita (dzisiaj kupiłem) też mi się ktoś znajdzie co powie że suzuki same stuki albo że smoluch albo coś. Mam to gdzieś to jest zdanie innych i to czy wezmę je do serca to tylko moja sprawa. TS nie jest szczytem techniki i tego będę się trzymał. Każdy ma to na co go stać i co chce mieć. Są ludzie których stać na nowy motocykl a jeżdżą starymi i bynajmniej nie chodzi o oszczędność. Dajcie se na luz <mur>

aa i jeszcze jedna kwestia czy ktoś z nim porozmawiał o czymkolwiek po za forum?
Zapisane

holger RIP

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2416
  • Jawa 639/634
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 01, 2009, 23:50:15 »

Osobiście TS mi się nie podoba ( przez plastiki) jednak nie znaczy to że każda sztuka jest szitem i złomem,wszystko zależy od właściciela jeżeli dba i szanuje to nie bedzie sprawiać problemów,na dobrą sprawę 634 i 638 to takie same technicznie motocykle.

Pewnie wszyscy już czytali jednak warto przypomniec:

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56423,1779366.html

Rozztocz

  • vice President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3510
  • Smoczyciel
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 02, 2009, 00:12:24 »

Cytat: Luke

aa i jeszcze jedna kwestia czy ktoś z nim porozmawiał o czymkolwiek po za forum?

Tak ja z nim rozmawiałem swego czasu na temat zapłonu elektronicznego...
Chciałem zrobić coś na wzór zapłonu m4riusha czy też Batmana i w sumie płytkę mam do dziś ale chciałem wytoczyć koło które miało czytać położenie wału.
Z racji tej że Jawsim miał tokarkę (z tego co wyczytałem wtedy na forum) to zagadałem do niego czy mógłby pomóc w zrobieniu czegoś takiego...

Nie pamiętam dokładnie przebiegu rozmowy, ale skwitował to mniej więcej tak " We¼ się odpier*** od tej elektroniki i ustaw se raz na pół roku zapłon..."
Generalnie miałem niemiłe odczucia pod czas rozmowy z gościem...

Ale znając życie jak tu zajrzy to i tak powie że ma to wszystko w d**ie
Zapisane
Kilka Jaw, Čezetek i Velorex 562 :)

Lukass102

  • Gość
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 02, 2009, 00:39:45 »

Faktycznie ostatnimi czasy Jawsim mocno akcentuje swoją niechęć do ts, jak widać, wszyscy to zauważają. I mnie również zaczyna już irytować styl tych wypowiedzi. Mam wrażenie, że ta cała gadka o szrotach, o tym wszystkim co w dupie ma Jawsim ma na celu postawienie go wyżej od innych forumowiczów. Rzecz jasna mylić się mogę, bo "psycholoszką" nie jestem :D Ale bardziej mnie zastanawia, czy to ta zima tak wpływa na nastroje na forum? Przydałoby się tu trochę wiosennego słoñca i lśniącego browara na zgodę wszystkim.
Tak na rozlu¼nienie krótka historyjka:
Ostatnio znajoma opowiedziała mi swoją rozmowę z nowo poznaną koleżanką. Temat jakoś zszedł, że wspomniała o mnie i powiedziała, że jeżdżę na moto. Koleżanka spytała, czy może mam ścigacza? Ta odparła, że taki normalny/zwykły "motor". I tu najlepsze - jej rozmówczyni od razu za ciosem wysnuła szybkie, kolejne pytanie: To może jawa? <thumbup>
Dodam, że ta jej koleżanka nie zna mnie i nie mogła nijak wiedzieć. Tym humorystycznym akcentem chciałbym życzyć sobie i Wam miłego wieczoru/poranka <beer>
Zapisane

Jawsim

  • Gość
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 02, 2009, 02:49:28 »

 <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol>

Luke <cheers>

Jawsim nie tak dawno chwaliłeś silnik ts a teraz srasz na niego  mogę tak samo powiedzieć ze wszystkie modele jakie posiadasz to kupa gówna i za darmo bym ich nie chciał bo są stare i maja jeden gar , traktujesz jawę ts i jego posiadaczy tak jak skutery i ich posiadaczy choć jak sam pisałeś XXX postów wcześniej motocykl się nie liczy tylko kierowca . najwidoczniej ten szrot co miałeś  ¼le świadczył o tobie... Czy czujesz się lepszy mówiąc że Twój poprzedni motocykl to szrot i byś go za darmo nie wziął?? więc czemu chciałeś mu kupić rozrusznik ...przeczysz sam sobie 

nigdy nie chwaliłem silnika TS
możesz sobie gadać co chcesz- to są moje motocykle i mi sie muszą podobać- zdanie innych nie ma najmniejszego znaczenia. a w zasadzie mój motocykl- bo mam tylko jawę 250.

Mi zawsze tylko i wyłącznie chodziło o konstrukcyjno wizualne aspekty Ts a nie o miłośników/użytkowników/fanatyków. To tak jak kamieñ. Może byc brudny i brzydki i porośniety mchem- i może mi się nie podobac bez względu na to,że to kogoś ulubiony brudny i brzydki i porośnięty mchem kamieñ właśnie.

Kronobel nie mam o Tobie zdania.... ale nie zacznę tak jak Ty wzbudzać zamieszek z tego powodu.... <lol> <lol> <lol> <lol>

Ale wam się nudzi widzę... dopatrujecie się jakichś ukrytych przesłañ pod adresem użytkowników jawy 350 TS... robicie z tego aferę. We¼cie się za jakąś robotę a nie gdybacie i kminicie "co autor miał na mysli"... i nie pirniczcie chłopy,że w kazdym poście zaznaczam coś w stylu " TS to złom a każdy kto ją ma to głupek" bo to,że kronobel cos sobie w tym śmiesznym łebku nakręcił nie znaczy,że tak jest bo akurat o TS nie wypowiadałem się już dawno.
Jeszcze jedno- to że m4riush objechał kawał ziemi na Ts to tylko i wyłącznie JEGO zasługa, jego pracy i wysiłku no i sporego nakładu sianka. Oraz wsparcia ze strony Narzeczonej,bez której miałby na pewno trudniej. Ale dokonałby tego na każdym innym motocyklu.
Ja nadal uważam,że liczą się ludzie a nie motocykle. Ciągle mam do czynienia z TS, robię je ludziom, jak nie ładowanie,to zapłon,itp. nie śmieję się z nich ani nie mówię,że są głupi. Po prostu ja nie uznaje tego motocykla dla siebie i gdy ktoś mnie pyta o zdanie to mu to powtarzam. Powiem wam,że to chyba nie ja mam problem z hierarchią wartości. Ubzduraliście sobie,że z Was drwię i uznaliście motocykl za jakieś bóstwo, czyli sami zaniżacie własną wartość. To tylko stal,aluminium i tworzywa. Nic ponad to. Reszta zależy od użytkownika.

Koleżka jeszcze w Gostchorzu wolał 20 kopniaków sprzedać w swojej TS bo nie wiedział że ma simera walniętego, a teraz widzę jest wielkim znawcą.Obraża różne modele Jaw które dosiadamy, a przy tym nas samych co chwila racząc nas swoim jadowitym humorkiem.

bo simmer wytrzymał raptem 150 km? I nie wytarł sie tylko pękł?
Za to Ty jesteś znawcą- tylko czekaj... ja chyba wróciłem do chaty na kołach swojego motocykla... kurde a Ty? no nie pamiętam... ALE CHYBA NIE! Jak to się mogło stac? Albo kupiłeś z zajechanym wałem i to olałeś,albo nawet nie wiedziałeś,że jest padnięty- brawo. Tym niemniej pamiętam jakie było twoje zdziwienie gdy około 2 mm lub więcej luzu na korbie może spowodować rozwalenie się łożyska rolkowego na stopie korbowodu. ale spoko... nie wspomniałbym tego... no ale w sumie racja- zapomniałem,że simmeringi nalezy sprawdzać co 50 km. z tego co pamiętam gustawowi coś przy sprzegle poszło- jemu nie pojechałes po rajtach, naczelny miał w trasie awarie- jemu tez nie. M4riushowi wysiadł hallo- ( miał prawo po takich wojazach) jemu tez nie a mnie czepiasz się,że nie postawiłem na padniety simmering. Ehhh  <lol> <lol> <lol> <lol> <lol>

"obraża różne modele jaw" <lol> <lol> jakie? które? jawę Ts i... no i jawę Ts aaa no i tez jawę Ts i chyba jeszcze jawę Ts- no faktycznie- nazbierało się tych modeli. zanim mi coś zarzucisz upewnij się,że Twoje słowa mają pokrycie w faktach bo się bła¼nisz. <lol> <lol> <lol>

Nie pamiętam dokładnie przebiegu rozmowy, ale skwitował to mniej więcej tak " We¼ się odpier*** od tej elektroniki i ustaw se raz na pół roku zapłon..."
Generalnie miałem niemiłe odczucia pod czas rozmowy z gościem...

jak nie pamiętasz to nie piernicz ok? bo napisałem,że może lepiej zostać przy klasycznym zapłonie bo to nie jest taki kłopot by go co jakiś czas ustawić. Mam wkleić rozmowę z archiwum? czy może jednak przypomni ci się,że nie zgrywałem żadnego kozaka? Bo to można by wysnuc po tym niby cytacie <furious>
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2009, 03:31:16 wysłana przez Jawsim »
Zapisane

Wojt@s

  • Gość
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 02, 2009, 03:41:13 »

Ja powiem tyle o gustach się nie decyduje, jeden lubi rybki drugi pipki, takowe komentarze powinno się zostawiać dla siebie, a teraz dziewczyny skoñczta się drapać, wsiadajcie za kiere bo zaraz nowy dzieñ wstaje i szerokości:)
Zapisane

Jawsim

  • Gość
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 02, 2009, 03:48:17 »

masz rację ale ja nikomu nie mówiłem,że jest zły i niedobry z racji posiadania TS. Coś sobie nawkręcał jeden z drugim... Zdarzają się naprawde bezawaryjne i długowieczne jawy z silnikiem 638. Jawol taką ma. Ale jak widzę to niestety nie jest ich za wiele. Powiem jak dzieci w przedszkolu _ "too nie ja zacząąąłem..." <lol> <lol> <lol>
Zapisane

gustaw

  • Jawa 354/03 + velorex 561
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2222
    • moja stronka
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 02, 2009, 07:41:52 »

 <cheers>głupio będzie na przyszłym zlocie wiec    <cheers>
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2009, 12:06:50 wysłana przez gustaw »
Zapisane
Jawa 354/03 + velorex 561, jawa 354/06 , komar 2, Cz 350 6v

MOTOMYSZOR

  • Gość
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 02, 2009, 10:41:36 »

Mechanik, wiesz czemu się tak dzieje?

Bo taka ludzka natura. Bo w naturze człowieka leży dokopanie każdemu innemu kto ma inne poglądy, mieszka na innej ulicy czy w innej wiosce albo ma inny motocykl.

Nie nadarmo wszyscy patrzą z uśmieszkiem na właścicieli HD bo marka ta poprzez kreowanie swojej elitarności przyciąga w dużej mierze właśnie takie miernoty co lubią dokopać innym psując przy tym wizerunek tych co naprawdę kochają HD-ki.

Teraz w czasach internetu powstały fora na których każdy może się ,,dowartościować" wypisując swe mądrości i naśmiewając się z innych. A co najlepsze, wielu uważa że liczba postów będzie sugerować innym że są starymi wyjadaczami.

A teraz coś ode mnie jako administratora: Na innych forach nikt się nie pierd...oli i jak ktoś zachowuje się nie tak to kop w dupę. Tu bardzo długo nikt nie dostał kopa bo tak jak Mechanik350 napisał była super atmosfera. A potem zaczęła się era BoNesa i gryzienie po dupach, odpowiedzi w stylu użyj szukarki, albo kup MZ..... Może czas zrobić ostrą selekcję, zamiast morza pustych postów bedzię mniej ale bardziej treściwe.....

Kusi mnie żeby bez ostrzeżenia dać bana kilku pieniaczom. A tak, bo taki ze mnie skur...el i żal mi dupę ściska że ci co coś wiedzą i chcą się dzielić wiedzą z nowymi zielonymi,  zostali pognani przez tych co tylko ryczą a mleka nie dają....
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2009, 10:45:02 wysłana przez MOTOMYSZOR »
Zapisane

Rozztocz

  • vice President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3510
  • Smoczyciel
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 02, 2009, 11:09:08 »

Cytat: Jawsim


Mi zawsze tylko i wyłącznie chodziło o konstrukcyjno wizualne aspekty Ts a nie o miłośników/użytkowników/fanatyków.
(...)
Ale wam się nudzi widzę... dopatrujecie się jakichś ukrytych przesłañ pod adresem użytkowników jawy 350 TS... robicie z tego aferę.
(...)
Ja nadal uważam,że liczą się ludzie a nie motocykle.


Cytat z innego tematu:

Cytat: Jawsim
Kup MZ ETZ 150. Daj sobie spokój z TS- jest upierdliwa i wrażliwa na regulacje- etz150 jest lepsza na początek. pamiętaj,że pytasz na forum Jawy, więc zaraz banda zboczeñców zacznie zachwalać TS no bo nie mają innego wyjścia skoro się w to wpieprzyli to trzeba jakoś twarz zachować.
[/b]
Zapisane
Kilka Jaw, Čezetek i Velorex 562 :)

von_Majzel

  • Gość
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 02, 2009, 11:37:51 »

A wlasnie ze ja kupilem Jawe De Luxe - z zeliwniakiem , 6V i starym przednim zawieszeniem i ja ciezka praca przez 5 lat doprowadzilem (mechanicznie , nie wizualnie) do sprawnosci i typu TS ... i nie zaluje . Nie sprzedam , nie pozbede sie =) Bo sobie z nia dalem rade i mnie dzielnie wozi juz przez 29 000 km . Nauczylem sie ja naprawiac i regulowac . Nie potrzebuje ani mechanikow ani serwisu (tylko do regeneracji walu) . Udala mi sie palac po trasie 3,1 L/100 km . Ludzia sie ogladaja jak jade i wczoraj "tuningowcy" (samochodowi) odwracali glowy jak odpalalem przed odjazdem z lotniska (scigalem sie modelem nitro , nie jawa) . Nie chce innej marki , bo bede sie musial znowu wiele o niej uczyc , a nie mam na to czasu ani checi . I zostaje przy jawie , jakiejkolwiek jawy kiedys bym nie mial , ona bedzie jezdzic .

Ja wiem ze sa motory gorsze i lepsze , ale ten jest mój .
Zapisane

jawol RIP

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2078
  • Jawa 350/638-5 CZ 175/450
Odp: Czemu ma służyć takie zachowanie?
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 02, 2009, 11:46:12 »

A teraz i Jawsim i Kronobel i inni też  <yes>  pokasują swoje obra¼liwe/niecenzuralne/wulgarne/obrażające uczucia innych zdania/zwroty/słowa itd.
Swoje kompleksy schowają do kieszeni. Ew. głębiej  <blink>
Przeproszą się nawzajem i innych jawerów tyż.  Wypiją piwko  <cheers>
I pójdą do garażu w wiadomym celu.

A jak jeszcze ktoś będzie miał ochotę troszkę pochamić to bardzo proszę nie tu.
Zapisane