Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maja 17, 2024, 10:33:50
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Jak to wybic  (Przeczytany 1928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Peteero

  • Gość
Jak to wybic
« dnia: Czerwca 24, 2008, 08:19:14 »

Panowie mam oto taki problem Nie potrafie wybic tego co zaznaczyłem na zdjeciu (wachacz). kto to juz wybijal i w jaki sposob.
Zapisane

cypis.z

  • Gość
Odp: Jak to wybic
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 24, 2008, 11:49:18 »

To coś to jest oś wahacza. Trudno coś doradzić u mnie wychodzi bez problemu. A w ogóle coś cię porusza(idzie trochę czy w ogóle), próbowałeś w obie strony i czy jak ruszasz wahaczem to ośka ci się kręci czy stoi w miejscu.
Może spróbuj nasmarować wahacz przez kalamitkę i polej czymś ośkę.
Zapisane

grucha591

  • Gość
Odp: Jak to wybic
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 24, 2008, 14:06:39 »

trochi dziwna sprawa ze nie chce wyjsc  <eek> wez zapakuj duzo wd 40 poczekaj z pol godziny rozruszaj to i dopiero sproboj wyjac
Zapisane

MOTOMYSZOR

  • Gość
Odp: Jak to wybic
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 24, 2008, 19:11:28 »

nie wybijaj tylko podłóż podkładki nakręć nakrętkę i próbuj czy nakręcając ja dasz radę wyciągnąć choć trochę tą oś..... jak pójdzie to dodawaj następne podkładki......
Zapisane

adamkostrzyn

  • Gość
Odp: Jak to wybic
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 25, 2008, 17:33:45 »

Witam, nie chciał bym Cie martwic Peteero ale u mnie sie nie dało <scared>  ciołem od środka i dawałem drugi komplet. Probowałem wszystkiego - tawotnica pneumatyk, wd, płyn hamulcowy,zalewanie i zostawianie na pare dni,  5kg młotek i nic, zbawiła mnie w koncu szlifierka  :)
 Milej zabawy pzdr
Zapisane

connect

  • Gość
Odp: Jak to wybic
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 25, 2008, 22:02:42 »

ja nakręciałem nakrętke na początek gwintu żeby do nie zniszczyć i nastawiając kawałek polana uderzałem w nie młotkiem. raz w jedną raz w drógą i się w koñcu rozchodziłeo i wyszło jak pociągnełem kombinerkami
Zapisane