Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maja 19, 2024, 23:36:02
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Rejestracja Motocykla po kradzieży .  (Przeczytany 4379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maciek251

  • Gość
Rejestracja Motocykla po kradzieży .
« dnia: Września 03, 2011, 22:40:06 »

Cześć mam kolejny problem w związku z rejestracją motocykla marki jawa 350.
motocykl kupiłem wyrejestrowany i nie zarejestrowany spowrotem po odzyskaniu przez właściciela
posiadam dowód z uciętym rogiem zgłoszenie kradzieży na komendzie i kwit z policji na którym jest napisane ze motocykl sie znalazl i wlasciciel go odebrał .
Jak go teraz mogę zarejestrować ?
Jestem w kropce w wk to wylecieli na mnie z mordą dlaczego nie zarejestrowałem go po kradzieży (tylko że to nie moj motor):/
czy da się go wogole zarejestrować ?
wujek google milczy ...
Zapisane

maciek251

  • Gość
Odp: Rejestracja Motocykla po kradzieży .
« Odpowiedź #1 dnia: Września 21, 2011, 15:03:17 »

papiery odzyskane po długim zawracaniu gitary wk jawa bedzie zarejestrowana :)
Zapisane

deejf

  • Gość
Odp: Rejestracja Motocykla po kradzieży .
« Odpowiedź #2 dnia: Września 21, 2011, 15:19:34 »

Powiedz proszę jak Ci się to udało.. Wiedzę będzie potrzebna dla osób które będą miały podobny kłopot  :D
Zapisane

maciek251

  • Gość
Odp: Rejestracja Motocykla po kradzieży .
« Odpowiedź #3 dnia: Września 21, 2011, 17:27:15 »

Jawe kupiłem od 3 go właściciela który zakupił ją od 2giego właściciela z jakims starym dowodem bez umow ten od którego kupowałem to kompletny debil brak pytan mam na kolesia niechce poprostu jego zachowania komentowac... więc musiałem wziąć ksiazke telefoniczną i dzwoniiić ...dzwoniłem 1 dzien az wkoncu dochodziłem do wniosku że będę musiał jechac samochodem do zgierza do niego na chate a to kawał drogi :/( aż sie dodzwoniłem do tego pana i wysłał mi umowę do połowy spisaną i załatwił mi kwit z komendy że motorek sie odnalazł i wrocił do właściciela x lat temu  i całe postępowanie ze zgłoszenia sprawy. motorek był wyrejestrowany przed 97 r . jest podobno taka ustawa że pojazdy wyrejestrowane przed 97 rokiem mogą być ponownie zarejestrowane(tylko ze musi być ciągłość umów. w wk byłem X razy tak dupe trułem że musieli wezwać kierownika... papiery wszystkie zostawiłem na 2h przyszedłem za 2 godziny i powiedział że ok tylko diagnosta robiący przegląd musi wpisać że nie było śladów przebijania numerów ramy , blach nie było ale rade dałem :) przemiły pan ze zgierza dostał pocztą 0,5 finlandi ale warto było bez jakichś swapów ram itede legalny motorek w 100 % :)
Zapisane
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
11976 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2012, 22:05:44
wysłana przez maciek251
5 Odpowiedzi
3889 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marca 25, 2013, 15:57:46
wysłana przez Mathini
91 Odpowiedzi
32964 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2021, 20:44:58
wysłana przez Rozztocz
9 Odpowiedzi
5765 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipca 31, 2013, 08:12:00
wysłana przez muczos
8 Odpowiedzi
9243 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marca 11, 2019, 17:21:06
wysłana przez keyo18