Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maj 02, 2024, 05:02:12
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Jak to jest z tymi Jawami ?  (Przeczytany 20988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

carlos

  • Gość
Odp: Jak to jest z tymi Jawami ?
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 05, 2006, 06:41:37 »

miałem przed pierwszym remontem (czyli baaaardzo daaawno temu  :> ) 19 z przodu i wcale nie odstawała z przyspieszeniem a prędkość max. z jaką jechałem to około 130 km/h  :> (nie pamiętam dokładnie) więcej się bałem bo to były moje początki  ;) ale miałem zapas na manetce więc mogła iść więcej - tak sądzę, narazie szukam przedniej 19 - 21 zębów a tylną to kuzyn mi za flaszkę przerobi  :D , spróbować można najwyżej wróce do podstawowych ustawieñ bo przecież nie wyrzucę dobrych zębatek no nie

kto nie kombinuje ten nie jedzie  :>
Zapisane

WhitePower

  • Gość
Odp: Jak to jest z tymi Jawami ?
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 05, 2006, 08:09:48 »

po tych zabiegach i tak bedziesz musial zamontowac elektroniczny licznik, dobrze go ustawic :D wg. mnie jezeli dalbys na przod zebatke 21 (jezeli jest taka bo nie spotkalem sie jeszcze z taka:D) to z tylu bym juz nic nie przerabial bo jak silnik wyrobi to na tym przelozeniu ze 160 powinna sie wykulac  :>
Zapisane

carlos

  • Gość
Odp: Jak to jest z tymi Jawami ?
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 05, 2006, 08:53:58 »

zobaczymy  ;) , może masz rację i wystarczy tylko z przodu  :>
Zapisane

QTR

  • Gość
Odp: Jak to jest z tymi Jawami ?
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 05, 2006, 09:17:14 »

Największa dostępna zębatka to chyba 19. A jest tam wogóle miejsce żeby założyć zębatke 21 bo już nawet nie pamiętam ile tam jest miejsca?
Zapisane

carlos

  • Gość
Odp: Jak to jest z tymi Jawami ?
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 05, 2006, 10:07:38 »

miejsce jest tylko osłonkę zębatki trzeba zdjąć  :> , ale tak jak mówisz mogę mieć problem ze znalezieniem takiej zębatki  :-/
Zapisane

carlos

  • Gość
Odp: Jak to jest z tymi Jawami ?
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 07, 2006, 08:00:16 »

co do tej zębatki 21 zębów to ma takową mz  :> tylko pytanie czy podejdzie  ;) wieloklin pasuje tyle że jest chyba żdziepko grubsza  :-/ no i czy rozstaw zębów spasuje  <dontgetit> ale bąd¼my dobrej myśli  :>
Zapisane

Rozztocz

  • vice President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3509
  • Smoczyciel
Odp: Jak to jest z tymi Jawami ?
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 07, 2006, 12:20:13 »

co do tej zębatki 21 zębów to ma takową mz  :> tylko pytanie czy podejdzie  ;) wieloklin pasuje tyle że jest chyba żdziepko grubsza  :-/ no i czy rozstaw zębów spasuje  <dontgetit> ale bąd¼my dobrej myśli  :>

Rozstaw zębów powinien pasować z tego co pamiętam...
Kumpel kiedyś do MZ zakładał łañcuch z Jawy i pasował (też 130 ogniw) ;)
Zapisane
Kilka Jaw, Čezetek i Velorex 562 :)

carlos

  • Gość
Odp: Jak to jest z tymi Jawami ?
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 07, 2006, 13:28:32 »

już nagrałem 20  :> sprawdzę ją w przyszłym tygodniu (dopiero  :[ ) z 21 rezygnuje za duży spadek mocy będzie  :-/
Zapisane