Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maja 17, 2024, 19:26:54
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Ktoś na forum sprowadza motocykle??  (Przeczytany 1826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Ktoś na forum sprowadza motocykle??
« dnia: Sierpnia 19, 2008, 23:33:42 »

Tak jak w temacie, czy ktoś z forumowych Braci sprowadza motocykle z zachodu??


Pamietam że z kimś gdzieś na forum o tym ozmawiałem tylko nie pamietam gdzie i z kim - za dużo tłuszczyków zwierzęcych.
A jestem w takim momencie że bardzo chetnie bym sobie coś zakupił. 

 
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

Batman

  • Gość
Odp: Ktoś na forum sprowadza motocykle??
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 20, 2008, 09:35:18 »

Ja mam wielki dylemat... Na pierwszy rzut beretem w ogóle bez cech wspólnych. W przyszłym sezonie chciałem kupić Suzuki Intruder 800 lub... Rometa 125  :> <thumbup> <lol>
Bardzo ciągnie mnie to wielkich wypraw a taki Romek to ogromna oszczędność finansowa. Z drugiej strony od zawsze marzyłem o czopku... Więc dylemat nieziemski...
 
Ale aby było na temat to sam chętnie dowiem się kto sprowadza z zagranicy - na wypadek gdyby czopek wygrał bój. Wszak lepiej dać zarobić "swojemu" niż obcemu ;]
Zapisane

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Odp: Ktoś na forum sprowadza motocykle??
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 20, 2008, 11:28:12 »

No ja tez generalnie wole dać "swojemu" niz obcemu.
Dylemat mam podobny bo w gre wchodzi Intruz 750/800 (wczoraj przewiozlem dupe 1400- to jest sprzęt  :) ) Shadowka 750, Vulcan, Maruder, Xj900 Maxim

albo zgoła coś na części typu; LTD, Savage,
albo np wrecz sam silnik z osprzetem tyup Bandyta


...szukam nawet silnika z junaka  :>   
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

lluke

  • Gość
Odp: Ktoś na forum sprowadza motocykle??
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 20, 2008, 16:14:17 »

To ze mną rozmawiałeś na ten temat. Moi sąsiedzi sprowadzają motocykle.  Nie wiem czy mają teraz jakieś czopki. Narazie SV 650 Zrx 1100 virago 125 Thundercat Fz6 Hornet 600 Zr-7 Fazer 600 teraz ma dojechać pan european i nie wiem co jeszcze ciekawego. Popytam i dam znać chyba że coś ci z tego przypasi:) Nie jestem pewien czy nie załatwiają Intruza M 1800  :>
Zapisane

Mienki

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2082
  • Jawa Tramp
Odp: Ktoś na forum sprowadza motocykle??
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 21, 2008, 20:39:24 »

aha a wiec to tak panie Pawle juz wiem co kombinowałeś z Jawa, po cichu się jej pozbyłeś i teraz kupujesz japonie... o nieładnie nieładnie.... ale tak poważnie to jeżeli już masz zamiar kupować od handlarzy to radze się dobrze zastanowić bo mogą sprowadzić ci kawał złoma i potem będziesz miał problem, lepiej chyba się rozejrzeć za czymś krajowym bo można trafić cos naprawdę godnego uwagi jak honda Jawsima.....
Zapisane
http://mienki1987.blogspot.com/

_________________________________________________________________

nestor.mariusz

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 773
  • TS 350 CZ 350 (żony)
Odp: Ktoś na forum sprowadza motocykle??
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 21, 2008, 21:39:24 »

Ja siedze w Bristolu i wlasnie dzisiaj kupilem Kawasaki ER 5 (tyle, ze to dla mamy... robi wlasnie prawko :D ). Tak, ze na dwoch motocyklach nie dam rady przyjechac... ale jakbys cos wypatrzyl w okolicach Bristolu czy poludniowej Anglii moge podjechac i sprawdzic trzezwym okiem czy Ci handlarz miny nie przywiezie.

pozdr
Zapisane

lluke

  • Gość
Odp: Ktoś na forum sprowadza motocykle??
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 22, 2008, 09:11:37 »

Mienki co do moich znajomych to żadnych bubli nie kupują niedługo kupię od nich następny motocykl tylko XJ'ty muszę się pozbyć
Zapisane

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Odp: Ktoś na forum sprowadza motocykle??
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 22, 2008, 11:31:48 »

Dementuje pogłoski które donosiy o tym że po cichu pozbyłem się jawy  :P

Panie Mienki (a co teraz ja Cie zbluzgam od "Panów") przy dobrych wiatrach jeszcze we wrześniu gdzies tam zawitam w Twoje okolice właśnie jawą...

Mariusz dziekuje za zadeklarowanie pomocy. Sam mam taką prace że klka razy w miesiącu jestem w Anglii i też tam się za motocyklem rozgądałem, ale jakoś wszystkie te kwitki papierki załatwienia urzędy itp przerażają, ale dziękuje. 


W kwesti przywózki złomu- własnie dlatego pytam o to na forum. Ludzie tu raczej sobie życzliwi i w razie czego pomagają sobie bezinteresownie 
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

Mienki

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2082
  • Jawa Tramp
Odp: Ktoś na forum sprowadza motocykle??
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 22, 2008, 15:16:15 »

no mi pojechałeś i zrobiłeś rysę na życiorysie z tym panem... jak juz bedziesz w moich stronach dawaj znac...
Zapisane
http://mienki1987.blogspot.com/

_________________________________________________________________