Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maja 18, 2024, 23:35:14
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D  (Przeczytany 10514 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gooch

  • Gość
To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« dnia: Września 09, 2006, 20:20:17 »

Zapisane

nerlst

  • Gość
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #1 dnia: Września 09, 2006, 21:25:51 »

 <crybaby>


Zapisane

Johnny

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 789
  • JAWA TS350 '90 WSK 125 M06B3 '77
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #2 dnia: Września 09, 2006, 21:27:54 »

Szkoda maszyny - wał, skrzynia, łañcuch - wszystko się rozpie............
Zapisane

wskpan

  • Gość
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #3 dnia: Września 10, 2006, 22:19:27 »

brawo dla głąbów <scared>
szkoda ze nie nagrali jak wczsniej fifke jarali
Zapisane

lukasz_master

  • Gość
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 03, 2006, 20:50:29 »

Zapisane

tochu

  • Gość
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 03, 2006, 22:39:50 »

łożesz ty w morde /// kwintesencja gupoty ...
Zapisane

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 04, 2006, 20:30:40 »

co za debil  :]
nie wiem dlaczego mam jakies awersje do tej marki i do samych uzytkownikow
ale tutaj widac chyba dokladnie dlaczego (za inteligentni to raczej nie sa) niby mechanik a nie wie jakie konsekwencje moga go czekac  :D  byla beatka nie ma beatki 

Dac dziecku samochod ....


p.s
Moze mi ktos wytlumaczyc istote palenia gumy ??
Niby stary nie jestem-mlodo sie czuje a jak to widze to mi sie smiac chce ... moze ja jakis "niedzisiejszy" jestem ?? albo nie wiem jak sie bawic ??
Bardzo bym prosil o wytlumaczenie ... : <lol>

aaaa i jeszcze jedna wazna rzecz po seansie... widac tutaj dokladnie jaka jest skutecznosc malych gasnic samochodowych, mozna nimi zgasci co najwyzej tapicerke jak sie od papierosa zacznie palic... i to tez tylko na poczatku ...
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2006, 20:36:55 wysłana przez Pawel »
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

lukasz_master

  • Gość
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 04, 2006, 20:42:23 »

no dokladnie te gasnice to smiech na sali  :) najlepszy byl moment na tym filmiku jak dzidek wyrywal trawe i probowal zdlawic ogien
Zapisane

WhitePower

  • Gość
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 04, 2006, 20:43:59 »

widzialem ten filmik jakis czas temu,  rzeczywiscie te gasnice byly malo skuteczne  :)

szkoda bo fajna Beta byłą  :P
Zapisane

AndrewS

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1577
  • Jawa 350 88r
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 09, 2006, 00:24:06 »

gasnice trzeba jeszcze umiec uzyc ,a szczegolnie taka mala
on popelnil powazny blad
powinien troszke uchylac maske i przez szpare pakowac
a otwierajac maske dostarczyl tlen  <mur>
a juz zupelnie nie wiem czemu mialo sluzyc garowanie palacego sie silnika
moze wentylatorem chcial zdmuchnac ogien  <lol>
Zapisane
Pozdrawiam Andrzej
Jawa 350
FSO 125p 1.4 16V MPI
Rover 800
Puławy

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 09, 2006, 11:44:38 »

AndrewS on chcial "wypalic" paliwo - tak jak sie to robi w lotnictwie przed awaryjnymi przyziemieniami zeby unikanac rozlania paliwa i gigantycznego pozaru ....

a tak na powaznie - tylko pompowal paliwo na silnik co utrzymywalo lub wrecz wzmagalo ogien, a faktem jest ze maski wogole nie powinno sie podnosic a jak sie podniesie to po stwierdzeniu (szybkim) co sie dzieje nalezy ja zamknac (i tak trzeba bedzie remoncik robic a spalona maska jest tansza niz caly samochod)

bylem swiadkiem pozaru audi na trasie Zamosc- Tomaszow lubelski zatrzmalo sie z 8 samochodow wszyscy gasnice w rekach (tylko 6 zadzialalo i to tez w sposob pozostawiajacy wiele do zyczenia) i nie mozna bylo ugasic (maska byla zamknieta a gasnice od spodu pakowane w ogien, final byl taki ze przylecial chlop w "gumofilach" z beretka na bance i wiadrem wody w reku i jednym wprawnym ruchem zakonczyl nierowny boj z ogniem

wiecie jaki jest sposob na takie sytuacje ??
kupic sobie diesla   <lol>

 :]
ps
niemieccy pancerniacy z IIws tez mieli problemy z pozarami bo na benzynie jezdzili natomiast ruscy w zimnie nie mogli ropniakow uruchamiac  - to jako ciekawostka  <punk>
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

AndrewS

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1577
  • Jawa 350 88r
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 09, 2006, 12:41:03 »

ale tu ogien pojawil sie najpierw pod samochodem w okolicach katalizatora
katalizator bez chlodzenia i przy takim palowaniu bardzo mocno sie rozgrzal wydech zreszta tez, potem zajelo sie wygluszenie komory silnika lub np. konserwacja
i rodzaj paliwa raczej nie ma tu znaczenia, gdyby pekl przewod paliwowy to ogien bylby znacznie wiekszy
Zapisane
Pozdrawiam Andrzej
Jawa 350
FSO 125p 1.4 16V MPI
Rover 800
Puławy

Jawiarz350

  • Gość
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 09, 2006, 14:39:29 »

Ja dam taką małą ciekawostkę że tylko 40% kierowców wie gdzie w jego samochodzie jest gaśnica a 20% jak jej użyć. To taka mała ciekawostka którą słyszałem w jednym z wywiadów w poprzednie wakacje na temat gaśnic.
Zapisane

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 09, 2006, 21:40:36 »

AndrewS masz 100% racji (z tym wypalanie paliwa to zart) to ze na silniku sie zapalilo to nic w porownaniu z tym co sie zapewne dzialo pod samochodem swiadczy o tym przepalajacy i kapiacy ogniem wydech od ktorego zapalilo sie pewnie wszystko co moglo w jego poblizu i chyba tylko naprawde szybka akcja z uzyciem wiekszych gasnic mogla cos w tej sytuacji zmienic

zastanawiam sie co sie dzialo pod tapicerka na "kanale" dla walu w okolicach wydechu  :]
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

carlos

  • Gość
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 10, 2006, 08:08:35 »

panowie ta dyskusja do niczego nie prowadzi  <furious> ,choć nie twierdze że nie jest potrzebna, ale poprostu nadal między nami istnieją DEBILE i to z prawkiem  <mur> , do puki oni nie znikną to nie ma co myśleć o normalnych drogach - moim skromnym zdaniem najpierw psycholog a potem prawko, bo może być tak że najpierw prawko a potem trumna i w dodatku nietylko dla kierowcy co ostatnio nie jest rzadkim zjawiskiem na naszych drogach - dostał 140 koni pod nogę to myśli że może wyszystko przeskoczyć a tu dupa nie kierowca

 poprostu jak takie cóś widze to sie we mnie  <furious>... a zresztą szkoda  słów
Zapisane

Jawiarz350

  • Gość
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 10, 2006, 08:43:02 »

Wg mnie to na pierwszy rok posiadania prawka powinno być ograniczenie mocy (na samochód może 90km a na moto 50km). Ja nie rozumiem jednego zachowania np. koleś sobie zrobił prawko dostał od ojca w prezencie golfa chyba GTI i go wogule nie szanuje przykład, cały czas rusza ze skrzyżowañ z piskiem opon a przez moją wieś to chyba raz ze 120 leciał bo jak mój kolega jechał 100km/h miñskiem 125 za nim to tamten był daleko do przodu. DEBIL POPROSTU DEBIL :-/
Zapisane

nerlst

  • Gość
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 10, 2006, 09:32:57 »

Tzn. że jak w rodzinie jest jeden samochód powyżej 90KM to ktoś kto zdał dopiero prawko nie może nim je¼dzić przez rok tak? A po roku nie jeżdżenia niczym (bo na własny samochód poniżej 90KM go nie stać), wsiada za kółko 90KM samochodu… to raczej nie ma sensu. Jeśli chodzi o to, że rodzice po zdanym egzaminie kupują swoim pociechom samochód, ja nie mam nic przeciwko, ale kupowanie GTI na pierwszy samochód to jak 1000ccm na pierwszy motocykl, po prostu głupota (oczywiście są wyjątki).


pzdr
Zapisane

carlos

  • Gość
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 10, 2006, 09:51:04 »

 <hammer> koledzy wdajecie się nie w tą dyskusję bo czy stary czy młody (chociarz tu główną rolę gra "młody") to jak będzie DEBILEM to zrobi to samo i wcale nie chodzi tu o moc silnika tylko o logiczne i rozumne myślenie - jakby go wyniesło na młynku na skrzyżowaniu i chlasną tego co zjeżdżał to co - o to w tym chodzi, takie cyrki jak go stać nie robi na dużym placu gdzie miejsca od cholery a nie na wąskiej dróżce obstawionej puszkami i "slalom" między innymi o to mi chodziło jarzycie  <mur>
Zapisane

lukasz85

  • Gość
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 10, 2006, 10:49:29 »

Z tą beemką to nie¼le się pobawił.

A tak na poważnie to zgadzam się z przedmówcą. Takie rzeczy można robić ale na odpowiedzim terenie. Nie stważając zagrożenia. A ten koles to jest zdrowo porąbany żeby robić ewolucje na normalnej drodze gdzie chodzą ludzie i jeżdżą samochody.

Oczywiście miałem i golfa gti i beemke też i powiem że zabawa niezła.
Ale motorów nie katuje. Do palenia gumy służą nowe sprzęty jakieś cbr itp. a nie stare jawy i cezety. Szkoda by mi było tak katować  motory, ale samochodu mi nie szkoda. Hehe mam już drugi silnik w modeo.


Ktoś zapytał po co ludzie katują fury?

Już odpowiadam. Po to żeby się na czymś wyżyć. Lepiej zrobić to w odpowiedzich warunkach (nie starzając niebezpieczeñstwa dla przypadkowych ludzi) na samochodzie niż wyżywać się na innych ludziach, zobaczcie ile teraz przestępstw i innych okropności.

Zapisane

lukasz_master

  • Gość
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 11, 2006, 23:24:23 »

Zapisane

AndrewS

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1577
  • Jawa 350 88r
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 12, 2006, 19:19:47 »

niezle wyglada ten wydech
pewnie tak samo wygladal wydech tej bemki :)
Zapisane
Pozdrawiam Andrzej
Jawa 350
FSO 125p 1.4 16V MPI
Rover 800
Puławy

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 14, 2006, 15:37:58 »

Zdecydowanie bardziej atrakcyjne wizualnie niz jaranie gumy beatka i w dodatku "zjawisko" rzadkie do zaobserwowania    :D
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

lukasz_master

  • Gość
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 15, 2006, 20:14:59 »

ciekawe ile trawy potrzebowalby dzidek do schlodzenia suzi  :>
Zapisane

Jerry

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 604
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 16, 2006, 17:03:09 »

 <lol> <lol> ogladałem wiadomości i:
ktoś wysłał link do filmu z dzidkiem (jeśli dobrze go rozpoznałem po paru ujęciach) na policję  :D :D :D .
Finał: 500zł mandatu dla kierowcy  <lol> <lol> <lol>
Zapisane
JAWA TS 350 89r
YAMAHA FJ 1200 89r
BMW K 1200 GT 03r

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Odp: To czego nie lubicie czyli CZ burnout :D
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 16, 2006, 20:38:07 »

Jerry plus utrata prawka
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)