Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maja 17, 2024, 13:49:13
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Z ziemi szkockiej do polskiej - czyli spotkanie dwóch Jawerów- 25.05.2009  (Przeczytany 3348 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jawsim

  • Gość

Tak się złożyło,że w Głogowie prócz dziwnego Jawsima zdarzył się jeszcze jeden miłośnik knedli. W związku z tym,że nawiedził on ojczyste tereny i czekającą nañ CZ- doszliśmy do wniosku,że pora coś na koło nawinąć. Jako,że mieszkamy w obfitującej w ciekawe miejscówki krainie, wybraliśmy się - Anarch i ja -nieco okrężną drogą na działkę rekreacyjną w Tarnowie Jeziernym ( Lubuskie ). Ehh- urok polskich dróg,biegnących krętymi ścieżkami przez wsie i lasy wyglądające niesłychanie klimatycznie <thumbup>

Brat Anarch na CZ 350 472.5 ( Vape ) rok 1983 oraz ja na Jawie 350 TS  1990r.

Podróż minęła raczej w spacerowym tempie- 70-90 km/h. Oczywiście bez niespodzianek ( nie licząc sarenki i chmary komarów )
Oj dawno nie jechałem w towarzystwie drugiego knedla- fajnie było- pogadaliśmy,powku***smy się na latającą faunę leśną,oczywiście udokumentowałem wszystko zdjęciami,co by było co oglądać. Nie zrobiliśmy Bóg wie ile kilometrów bo i po co skoro naprawdę fajna trasa czeka tuż za miastem. W sumie raptem coś ponad 100 km. Więc taka to wycieczka wkoło komina. Powrót nocą- super sprawa zakłócić spokój nocy w małej miejscowości nad jeziorem,pełnej niskich typowo poniemieckich zabudowañ ( staruszkom w nich mieszkającym szklanki z protezami zębnymi pewnie zagrały ;) ).

Pierwszy planowany postój- Anarch coś dziwnego ćwiczy z zamkiem ;)







Dwa Knedle w lesie...





Moja śliczna biała Paskuda :)



Anarch i jego Cezetka- musze przyznac,że silniczek pracuje w niej wybornie- cichutko i mięciutko,aż miło posłuchać.






A tu wredny,łysy Szyderca na swojej Białej TS



Nasz szlak...








Tu Kolega demonstruje swoje pokojowe nastawienie do natrętnych komarów i muszek



Troszkę klimatu ...












Tu już u celu









Dość ładny widoczek....




My tu gadu gadu a na dworze ciemno,na lusterkach rosa...








I do domku- TereSka oświetlała nam teren gdy szukaliśmy moich rękawic ( co ciekawe reflektor przegrał świetlną wojnę z lampa błyskowa i wygląda tu jak marna karbidówka )




W Głogowie "łapka" i każdy śmignął w swoją stronę. Ot taka mała knedlowa wycieczka...
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2009, 01:34:07 wysłana przez Jawsim »
Zapisane

gringo

  • Gość

pozazdrościć Panowie pozazdrościć.... je¼dziłem wczoraj z wami duchowo :] tylko popaliły mi sie bezpieczniki:P
Zapisane

Anarch

  • Gość

Ano wycieczka była zacna :D
I stary maruda znał fajne objazdy przez las,
To może by się tak dziś do Lubina kulnąć ? Zebym spróbował odmulić moją Czesławę :)
Zapisane

Jawsim

  • Gość

Tylko nie stary maruda,OK? Bo ja jestem k****a pogodny zawsze jak je**** skowronek  <furious> <furious>


 ;] :> <lol>
Zapisane
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
61 Odpowiedzi
19284 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Grudnia 19, 2010, 23:15:39
wysłana przez Piotrex
296 Odpowiedzi
67904 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lutego 13, 2023, 11:34:57
wysłana przez andree
102 Odpowiedzi
26127 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Września 17, 2013, 12:32:27
wysłana przez Rozztocz
6 Odpowiedzi
3900 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maja 06, 2014, 18:14:16
wysłana przez Mienki
393 Odpowiedzi
58071 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Kwietnia 25, 2019, 17:35:32
wysłana przez czeron