Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maja 19, 2024, 03:28:18
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Tresna 16 wrzesieñ 2006  (Przeczytany 8948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Tresna 16 wrzesieñ 2006
« dnia: Września 16, 2006, 20:37:06 »

Chciałem podziękować Carlosowi i Fenixowi za przybycie.  <thumbup>
Czyli zjawiły się trzy maszyny.
W klimacie jeziora żywieckiego poruszano ważne kwestie natury technologicznej naszych sprzętów. Przechodnie z zazdrością spoglądali na cuda techniki (kapiące olejem  :>)
Carlos je¼dził TSem do tyłu  <lol>
Fenix dowiedział sie co oznacza magiczna strzałka na oponie  :>
Ja demonstrowałem odgłosy lu¼nych sworzni tłokowych  :D

Kilka fotek:








Na zakoñczenie pośmigaliśmy po beskidzkich krętych dróżkach. Ja sie nie bawie. Na blacie 84km/h i nie mogłem ich dogonić  <lol> DObrze że to tylko 3 maszyny. Bo we świat mgły zrobiliśmy  <lol>

Mam nadzieje że do domu wróciliście cali.

Jest troche materiału video. Zostanie obrobiony w najbliższym czasie  :)
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

Fenix_

  • Gość
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #1 dnia: Września 16, 2006, 22:37:27 »

No bylo naprawde miło...pogadaliśmy pośmigaliśmy no i najwazniejsze ze wkoncu się spotkaliśmy.....

PS: Naczelny mam do ciebie sprawę jak ty taki długodystansowiec to wiesz co mam w głowie wypasioną wycieczkę juz dawno chciałem jechac tylko nie mialem z kim....dokładniej NORDCAPP
Zapisane

Wódz

  • Gość
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #2 dnia: Września 17, 2006, 00:31:01 »

Panowie...ja miałem nawet takie ciche przemyślenia czy by tam też nie wpaść(no bo w te Bieszczady chce, w koñcu można by troche z trasy zboczyć), no ale nawet jutro zapewne nie pojade <dontgetit>Mama nie chce mnie samego puścić <crybaby>a ludzie to jacyś dziwni są i nie chcą jechać(mówie oczywiście o moim pasarzerze, bo na 2 maszyny nie licze), zresztą na wache bym nie wyrobił.NaczelnyFilozofie być może będe tam w okolicach ¯ywca więc jak coś to można by choć chwile pogadać.
Co do propozycji Fenixa dla Naczelnego, jeśli owa propozycja jest również dla innych to mnie też się marzą takie sprawy, ale jak narazie brak kilku spraw(doświadczenie, kasa itp.), no ale trzeba próbować.
 <offtopic>Dziś kupiłem stelaże do sakw :> :>, całe 40 zł dałem
Pozdr
Zapisane

przemo

  • Gość
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #3 dnia: Września 17, 2006, 11:25:01 »

a ja mieszkam niedaleko ¯ywca i jestem w trakcie robienia prawka :( łeee ja też tak chce już je¼dzić :| <crybaby> <crybaby> :( Takie okazje żeby poznać ludzi o pobnych zainteresowaniach a tu czekać trzeba  :(
Zapisane

Wódz

  • Gość
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #4 dnia: Września 17, 2006, 11:32:15 »

Też troche czasu czekałem...
Mam prawko motocykl i co dalej...ludzi nie ma.Pojeb**e to wszystko jakieś, zamiast gdzieś pojechać to ludzi przeżywają życie na grach przed kompem i nie chce im się dupy nigdzie ruszyć.
Być może jutro będe jechał do Oświęcimia, bo nie widze kolorowo tych Bieszczad, to może bym zachaczył o jakieś ziemie żywieckie :>, ale nie obiecuje, bo nie wiem jak będe jechał i czy starczy mi kasy
Pozdrawiam
Zapisane

przemo

  • Gość
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #5 dnia: Września 17, 2006, 11:50:31 »

Mam 2 kumpli, którzy mają Jawe. Jeden czeka na prawko jak ja, a drugi już śmiga lecz nie robi dużych dystansów, nie chce sam. Obaj kochają Jawy jak my :D mieszkają niedaleko mnie. My robimy prawko i na przyszły sezon zrobimy mega spotkanie :D  <cheers> Kurde marze o czymś takim :D
Wodzu zapraszamy w te piekne ¯ywieckie okolice :)
Zapisane

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #6 dnia: Września 17, 2006, 12:30:10 »

Film video ze spotkania  <lol>
30 MB kilka minut materiału.
Tu: http://www.nf.net24.biz.pl/filmy/tresna-jawacezet350.wmv

Zrobiłem nowy statyw. Ale jak widać i on za dużo sie rusza. Prosze o wiaderko wyrozumiałości dla początkującego filmowca  <lol>
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #7 dnia: Września 17, 2006, 12:31:56 »

PS: Naczelny mam do ciebie sprawę jak ty taki długodystansowiec to wiesz co mam w głowie wypasioną wycieczkę juz dawno chciałem jechac tylko nie mialem z kim....dokładniej NORDCAPP

Trzeba bedzie kiedyś pogadać  <cheers>
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

Fenix_

  • Gość
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #8 dnia: Września 17, 2006, 19:37:56 »

no tak tak najpierw trzeba bedzie pośmigac gdzies nie daleko ale potem europa stoi otworem a tak na marginesie to mozna by jakas wycieczke zrobic coś pozwiedzac jakoś przed koñcem sezonu.....!!!!!!
Zapisane

carlos

  • Gość
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #9 dnia: Września 18, 2006, 08:05:04 »

...a tak na marginesie to mozna by jakas wycieczke zrobic coś pozwiedzac jakoś przed koñcem sezonu.....!!!!!!

czy to miałaby być jednodniowa czy dłuższa wycieczka? bo jak jeden dzieñ to się pisze na to :>

a co do fotek i filmiku to uznanie dla pana Naczelnego bo na tiki statyw to są spoko  :> <thumbup>

może znowu się spodkamy z nienacka? :> <cheers>
Zapisane

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #10 dnia: Września 18, 2006, 10:48:13 »

czy to miałaby być jednodniowa czy dłuższa wycieczka? bo jak jeden dzieñ to się pisze na to :>


Na jakąś jednodniową bym sie pisał. Ale to trzeba by szybko robić póki jest ciepło.
Przez Beskidy - Słowacje do Zakopanego?  :> Mają fajne drogi tam...
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

wskpan

  • Gość
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #11 dnia: Września 18, 2006, 22:15:03 »

Film video ze spotkania  <lol>

super :D fajnie mósiało być.......szkoda ze aż pół tysiąca kilometrów odomnie. <sadwalk>
Zapisane

AndrewS

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1577
  • Jawa 350 88r
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #12 dnia: Września 19, 2006, 00:04:56 »

kurde fajny filmik tylko faktycznie nad statywem musisz popracowac :)
, bo momentami to zdawalo mi sie ze po browarze jedziesz, albo predzej po trzech  :D

no ze zlotami widze ze zaczyna sie cos dziac, wiec w przyszlym roku musimy zrobic mega zlot
Zapisane
Pozdrawiam Andrzej
Jawa 350
FSO 125p 1.4 16V MPI
Rover 800
Puławy

carlos

  • Gość
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #13 dnia: Września 19, 2006, 07:22:28 »

Fenix chyba sie szarpne na tą ramke od zegarów bo fajnie wygląda i ten czujnik temeratury  :>  tylko że będe chciał go zamontować na miejscu stacyjki bo się tam pusto u ciebie zrobiło   <yes>  a jak jest z boku to go chyba słabo widać  :-/ ale najlepsza na zlocie to była awaria twojej jawci  <thumbup> , pytanie czemu Naczelny nie załączył tego filmiku bo ubaw po pachy -" nie pojedzie bo gumke z kopki zgubił"  <lol> <lol> <lol>  a do Sosnowca taaakie hektary  <lol> :>, a jeszcze mam pytanie jakie wra¼enia z Kocierza i Wielkiej puszczy no i jak doszedłeś do śiebie po "bliskim spotkaniu - na 10 cm  <blink> z tym "panem"  <cheers>  <cheers> w Porąbce a tak to ciekaw jestem czy ten pan coś pamięta  <lol> <lol>
Zapisane

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #14 dnia: Września 19, 2006, 09:02:36 »

kurde fajny filmik tylko faktycznie nad statywem musisz popracowac :)
, bo momentami to zdawalo mi sie ze po browarze jedziesz, albo predzej po trzech  :D

To była druga wersja statywu. Lepiej trochę. Ale wersja trzecia już mam nadzieje że wyjdzie "pancerna"  ;)
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #15 dnia: Września 19, 2006, 09:05:38 »

Fenix no i jak doszedłeś do śiebie po "bliskim spotkaniu - na 10 cm  <blink> z tym "panem"  <cheers>  <cheers> w Porąbce a tak to ciekaw jestem czy ten pan coś pamięta  <lol> <lol>

Widze że jak Was pożegnałem w Międzybrodziu to jeszcze sie coś działo  :> Ja dojechałem do domu w ciemnościach o "krótkich" światłach bo "długie" wcięło gdzieś  :>
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

Fenix_

  • Gość
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #16 dnia: Września 20, 2006, 08:04:38 »

Nie no spoko było wszystko ok ale jak ten pijak wyszedł mi na droge to fakt ze mi sie ceipło zrobiło jechalem jakies 90 po lekkim łuku raczej niemial bym szans jak by coś...... ale ogolnie bylo zajebiście i kiedys trzba by to powtórzyć.....
Zapisane

M£ODY

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 126
  • WSK 125. JAWka 50
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #17 dnia: Października 11, 2006, 21:44:14 »

Wrecz kocham ogladac taki filmiki. <punk> od razu w człowieku rodzi sie chec aby cos takigo u siebie urzadzic,a moze na wieksza skale.ale to pewnie juz od przyszlego sezonu ostro sie to wezme :>.Panowie gratuluje inicjatywy <thumbup> <thumbup> <thumbup>.Widac ze małopolska sie nie leni.Ale mazowsze tez nie bedzie gorsze,mam nadzieje <thumbup> <cheers>

wskpan

  • Gość
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #18 dnia: Października 11, 2006, 22:53:02 »

e małopolska sie nie leni.Ale mazowsze tez nie bedzie gorsze,mam nadzieje <thumbup> <cheers>
no właśnie a z Siedlec do miñska mazowieckiego :> nie daleko
Zapisane

carlos

  • Gość
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #19 dnia: Października 13, 2006, 07:06:46 »

to na co czekacie!  <furious> do roboty  <lol> <lol> <lol>
Zapisane

M£ODY

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 126
  • WSK 125. JAWka 50
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 01, 2006, 20:01:46 »

obecnie to czekam na przypływ gotówki :-/
oraz na wiosne,ale jak sie juz doczekam to wskpan'a napewno odwiedze <punk> <cheers>

Jawiarz350

  • Gość
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 01, 2006, 21:05:04 »

No panowie ja też jestem z okolic Siedlec dokładnie gm.Skórzec ale z racji wieku(14) prawka nie mam nie miałbym jak przyjechać.
Zapisane

nestor.mariusz

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 773
  • TS 350 CZ 350 (żony)
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 02, 2006, 11:40:04 »

wiesz co Filozof. Mi to sie marzy nakrecic taki film jak Mondo Enduro;P Nie mieli przeciez jakies rewelacyjnej kamery, ale dobry montarz no i sama tresc. Oj przydala by sie jakas lepsza kamera na wyjazd ;) Taki filmik to cos pieknego. Stokroc lepszy od zdjec :)

moze kiedys sie uda zrealizowac.....

pozdr
Zapisane

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: Tresna 16 wrzesieñ 2006
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 02, 2006, 11:55:25 »

wiesz co Filozof. Mi to sie marzy nakrecic taki film jak Mondo Enduro;P
moze kiedys sie uda zrealizowac.....


No kamera by się przydała  :(
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]