Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maja 17, 2024, 13:38:08
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Dziwny Problem  (Przeczytany 3215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rasel

  • Gość
Dziwny Problem
« dnia: Grudnia 08, 2007, 15:54:48 »

Mam taki dziweny problem ktory nie wiem jak opisac z CZ 350 12V ... PSrobuje wyjasnic;] A wiec: dostalem  CZ 350 12V nie dawno temu i ona 2 lata stala ( jak byla jezdzona to i tak postawiona) i jak ja odpalalem przed jezdzeniem (nie miualem linki od gazu) oczywiscie palila z jednego kopa i ona praocowala normalnie a gdy wstawilem juz linke i nie chciala palic z kopa wiec tzreba bylo pchac ja juz odpalila to wtedy zlapalem sie za glowe bo burczala gorzej od trakora normalnie nie moge tego opisac. zaprowadzilem moja Czesie do takiego specjalisty od motorow i on ustawil mi gaznik i zaplon. no im oczywiscie juz dalo sie jezdzic (do tej pory jezdze) ale pracuje nadal nie tak samo jak odpalalem gdy ejszcze nie bylo linki i nawet nie burzczy tak samo ja u mojego kolegi. Poprtostu tak jakos inaczej.i jeszcze w czasie jazdy jak jade sobie normalnie to ona mi gasnie a zeby niie gasl mi to musze mu dawac w "p i z d e" Poprostu jest taki moment w czasie jazdy ze gasnie . . . Tak mysle ze to jest gaznik zepsuty (mam drugi) tylko nie jestem pewien... wiec jak myslicie co to moze byc ? :(
Zapisane

Rasel

  • Gość
Odp: Dziwny Problem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 08, 2007, 15:57:19 »

PS: jeszcze gdy stoi odpalona CZta to musze  dawac w obroty bo gasnie :(
Zapisane

madras30

  • Gość
Odp: Dziwny Problem
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 11, 2007, 17:20:37 »

dziwne by założenie linki spowodowało nagle awarię, poza tym jak wynika mi z tekstu, nie próbowałeś je¼dzić bez linki- nie da się wiadomo ale znasz sposób na rwące się linki w WSK 125 i tymczasowe awaryjne rozwiązanie. Skąd zatem wiesz, że było ok jak nie otwierałeś przepustnicy z braku linki i paliłeś ją wolnych obrotach czy ssaniu=przelaniu jak kto woli w przypadku Twojego ga¼nika. na pewno przyczyna leży gdzieś indziej. jak dla mnie zacząłbym od sprawdzenia drożnosci układu biegu jałowego.
Zapisane

Mienki

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2082
  • Jawa Tramp
Odp: Dziwny Problem
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 11, 2007, 18:52:08 »

wyczysc gaznik i wymien dysze, i wyreguluj naciag linki  wtedy powinno byc dobrze
Zapisane
http://mienki1987.blogspot.com/

_________________________________________________________________

Rasel

  • Gość
Odp: Dziwny Problem
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 12, 2007, 14:40:45 »

Gaznik jest czysciutki bo po tym zdazeniu rozrecilem gaznikI jak go wjałem i rozkrecilem to zobaczylem tam mnostwo rdzy (luzem) , piasku, brudu i Bóg wie co jeszcze . No i oczywiscie wtedy wszystko przeczyscielm.  I ja nie wiedzialem ze gaznik jest zasyfiony i na tym gazniku brudnym bylo troszku jezdzone wiec wydaje mi sie ze niektore brudy poszly dalej. Ale nie dawno zobaczylem ze juz co raz lepiej. Wiec mysle ze to samo sie przepcha bo gaznik nadal jest czysciutki jka lza ;)
Zapisane

madras30

  • Gość
Odp: Dziwny Problem
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 12, 2007, 22:04:20 »

oby pomogło ale jak nie przepłuczesz go i nie przedmuchasz porządnym ciśnieniem to samo nie przejdzie- a jeśli to ziarenko piasku np? albo coś większego?

też miałem problemy ale z paleniem po postoju zimowym, muliło ze hej,  okazało się, że iglica zatopiona w benzynie made in UA pokryła się zielonym gruboziarnistym nalotem i dopiero papier ścierny i czyszczenie rozwiązało sprawę, Samo nie przeszło  :-/.
Zapisane

Rasel

  • Gość
Odp: Dziwny Problem
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 14, 2007, 10:27:33 »

ajjj no zobaczymy jak to bedzie w sezonie czu sie poprawi czy nie jak nie to bedzie trzeba cos kombinowac :(
Zapisane
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Cezeta umarła? Dziwny problem

Zaczęty przez Mesjasz Mechanika

8 Odpowiedzi
4372 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpnia 25, 2007, 14:38:14
wysłana przez turu
9 Odpowiedzi
6041 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marca 03, 2015, 13:04:35
wysłana przez muczos
12 Odpowiedzi
5347 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lutego 05, 2012, 14:46:32
wysłana przez Ziemniak471
27 Odpowiedzi
7828 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Października 19, 2014, 17:17:52
wysłana przez Jawolotmen
6 Odpowiedzi
2555 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Listopada 11, 2014, 16:50:43
wysłana przez azbescik2