Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maja 13, 2024, 05:16:53
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: czy ktos moze mi zmierzyc odleglosc miedzy plytka przerywacza a delkem???  (Przeczytany 3408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nestor.mariusz

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 773
  • TS 350 CZ 350 (żony)

witam. chodzi mi o dokladnosc rzedu 0,5 mm. akurat przez tydzien nie mam dostepu do jawy...odleglosc od dolnej plytki (okraglej) przerywacza do wewnetrznej strony dekla.czy ilosc miejsca tam gdzie siedza platynki.

pozdrawiam
Zapisane

madras30

  • Gość
Odp: czy ktos moze mi zmierzyc odleglosc miedzy plytka przerywacza a delkem???
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 16, 2007, 19:41:25 »

jaki problem? przyklej kawałek plasteliny czy innego plastycznego materiału- (nawet kit do okien ale kto teraz tego uzywa  :> )-  kulkę walec stożek- jak wolisz uformować, przylep do płytek i załóż dekiel i wymiary gtowe  <thumbup>
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2007, 19:43:39 wysłana przez madras30 »
Zapisane

nestor.mariusz

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 773
  • TS 350 CZ 350 (żony)
Odp: czy ktos moze mi zmierzyc odleglosc miedzy plytka przerywacza a delkem???
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 16, 2007, 21:14:26 »

madras.. czytaj ze zrozumieniem!!!  "akurat przez tydzien nie mam dostepu do jawy" czy ja tu pisalem ze nie wiem jak to zmierzyc?
Zapisane

madras30

  • Gość
Odp: czy ktos moze mi zmierzyc odleglosc miedzy plytka przerywacza a delkem???
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 16, 2007, 21:36:38 »

a cóż kolega taki nerwowy  <furious> ? jak czytam t(T)woje i inne posty też. Oj  <no>

racja, pisze jakoś się rozpedziłem nieco  :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2007, 21:40:34 wysłana przez madras30 »
Zapisane

nestor.mariusz

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 773
  • TS 350 CZ 350 (żony)
Odp: czy ktos moze mi zmierzyc odleglosc miedzy plytka przerywacza a delkem???
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 16, 2007, 21:46:14 »

ja nerwowy?  <lol> skadze znowu. :P po prostu nie zawsze wrzuce emotikonki wyrazajace moja ekspresje. no zdarzaja sie wyjatki.. jak opisywanie bubli, typu polskie czesci czy prameti.. badz tez ktos sie na forum kluci piszac ewidentne glupoty a juz inny forumowicze nie maja sily go prostowac ;P

pozdrawiam
Zapisane

nestor.mariusz

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 773
  • TS 350 CZ 350 (żony)
Odp: czy ktos moze mi zmierzyc odleglosc miedzy plytka przerywacza a delkem???
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 16, 2007, 21:54:27 »

a tak w ogole sie ostatnio zastanawialem nad jedna rzecza.. jak bardzo mylace jest potrzeganie ludzi przez pryzmat forum. i jak duze znaczenie ma avatar. sam sie lapie na tym ze czesto przez ksywe/avatara biore innego forumowicza za jakiegos szczyla ;P a okazuje sie on inteligentnym, doroslym facetem ;P albo czasem wrecz odwrotnie.
mysle ze to sie wszystko poweryfikuje na zlocie przy piwku  <thumbup>
slowa to tylko kilka procent (chyba z 7%) w naszej komunikacji (wiekszosc obejmuja gesty i intonacja glosu) wiec mozna sie niezle na forum przejechac z interpretacja i mi sie tez to czesto zdarza.

pozdrawiam
Zapisane

wysoki33

  • Gość
Odp: czy ktos moze mi zmierzyc odleglosc miedzy plytka przerywacza a delkem???
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 16, 2007, 22:15:38 »

jak cie to ratuje to moge ci w czwartek podac ta odleglosc bo wtedy bede w garazu. pasuje ci ten termin?
Zapisane

Tomek

  • Gość
Odp: czy ktos moze mi zmierzyc odleglosc miedzy plytka przerywacza a delkem???
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 16, 2007, 22:20:25 »

Hmmm, mi tu jakąś dyskryminacją wiekową zalatuje  <hammer> Przecież jest to forum dla posiadaczy Jaw/Cz bez określonego przedziału wiekowego. Ten "jakiś szczyl" jak to określiłeś tak samo jak Ty dosiada zacnego czechosłowackiego cfajtakta, nie ważne czy ma naście lat czy dziesiąt. Bardzo bym się rozczarował czytając takie rzeczy jakbym miał np. 18 lat. Ale może 23 to dla Ciebie też szczyl? (tyle mam).
PS: tylko nie odbierz zbyt dosłownie tego posta  <cheers>
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2007, 23:03:49 wysłana przez Tomek »
Zapisane

nestor.mariusz

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 773
  • TS 350 CZ 350 (żony)
Odp: czy ktos moze mi zmierzyc odleglosc miedzy plytka przerywacza a delkem???
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 16, 2007, 22:28:57 »

nie mowie o tym forum.. raczej ogolnie. ;P po drugie sam nie mam jeszcze 23.. troszke brakuje  ;]
a forum jawy wiadomo jest dla wszystkich i zadnej dyskryminacji na tym forum jeszcze nie zauwazylem  ;) nawet uzytkownickow mz to forum  nie dyskryminuje  :D.

chodzi tylko o sam fakt jak sie odbiera druga osobe. taka wizja sie tworzy w naszej podswiadomosci juz na samym poczatku na podstawie avatara i ksywy.. nawet to co ta osoba juz pozniej pisze nie odrazu zmienia nasze postrzeganie....i pozniej sie lapiemy na tym ze np  ten "szczyl" ma np 45 lat i dawno ma doktorat za soba :P

gdzies kiedys czytalem jakies badania na ten temat. ciekawa sprawa
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2007, 22:35:42 wysłana przez m4riush »
Zapisane

nestor.mariusz

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 773
  • TS 350 CZ 350 (żony)
Odp: czy ktos moze mi zmierzyc odleglosc miedzy plytka przerywacza a delkem???
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 16, 2007, 22:32:29 »

acha.. Wysoki wielkie dzieki ale to mnie niestety nie ratuje.. bede pod koniec tygodnia w zielonej. myslalem, ze moze uda mi sie zamowic czesci zeby doszly na weakend.. niestety nie wiem czy mi one wejda pod dekiel wiec w ciemno nie bede kombinowal.

pozdrawiam.
acha.. co do wypadu na weakend to Ci wysle maila w za 1 czy 2 dni bo musze wiedziec czy czegos nie bede mial pilnego
Zapisane

madras30

  • Gość
Odp: czy ktos moze mi zmierzyc odleglosc miedzy plytka przerywacza a delkem???
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 17, 2007, 08:14:38 »

tak jak w rozmowie telefonicznej ma sie tylko głos tak na forum pisane posty i avatar więc pewnie to dlatego tak jest  :-/ pamiętajmy, ze jesteśmy rodziną i  przeciez nie będziemy się nożami rzucac bo ktoś smiga na MZ np.  :],
cenię MZ za skrzynię i5 biegową i jej rozwiązanie i trwałość niestety nowoposiadli Jawowicze musza najpierw lewą nózkę w rumianku wyparzyć i poćwiczyć by potem rozkoszować się przyjemnoscią jazdy Jawą, jak narazie mi skrzynia nie nawaliła choć smiga głownie po mieście i tyle co od siebie wyjadę czy na trase skoczę czasem ostatnio.

natomiast m4riush- nie mam plasteliny i kitu bo szukałem już,moze koledzy pomogą ale wskazane by było  miec wymiary i z TS i Innych modeli bo pewnie montujesz zapłonik własnej konstrukcji
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2007, 08:22:43 wysłana przez madras30 »
Zapisane
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
5396 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Kwietnia 21, 2010, 20:49:33
wysłana przez Mateo
23 Odpowiedzi
8564 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipca 23, 2020, 14:36:50
wysłana przez Rogal09
16 Odpowiedzi
6274 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marca 07, 2014, 23:19:51
wysłana przez janosikmz19822
0 Odpowiedzi
758 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipca 25, 2021, 13:16:33
wysłana przez tomekh
1 Odpowiedzi
321 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marca 25, 2023, 07:01:18
wysłana przez Blenders