Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Maja 17, 2024, 07:55:07
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!  (Przeczytany 6498 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cezet175

  • Gość
i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« dnia: Grudnia 26, 2006, 22:42:57 »

http://home1.gte.net/res0ak9f/bike.htm 
co wy na to  <furious>  <hammer>
Zapisane

nerlst

  • Gość
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 26, 2006, 23:04:41 »

Mogłeś uprzedzić, że drastyczne zdjęcia  <hammer>



pzdr
Zapisane

tochu

  • Gość
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 26, 2006, 23:14:23 »

Widziałem już dawno...

Ciekawe, ze pewnie większość spowodowali kierowcy aut...
Zapisane

WhitePower

  • Gość
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 26, 2006, 23:24:39 »

w takich chwilach odechciewa mi sie motocykli :(:(:(   ostatnie zdjecia sa tragiczne, co musi czuc rodzina tych ludzi? tego wole nie wiedziec :(
Zapisane

wskpan

  • Gość
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 26, 2006, 23:32:10 »

 <scared>

czasami wcześniej  przydaje się coś takiego obejżeć
Zapisane

Wódz

  • Gość
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 27, 2006, 00:43:50 »

Brat mi kiedyś powiedział tak:"Zanim wsiąde na motocykl to zawsze sprawdzam poziom oleju...w głowie", faktem jest że to nie wystarczy żeby bezpiecznie do domu wrócić, bo motocykliści muszą uważać na siebie i wszystkich dookoła...
¯yczę bezpicznych powrotów
pozdr
Zapisane

MOTOMYSZOR

  • Gość
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 27, 2006, 08:44:50 »

najgorsze są zdjęcia tych lasek które siadają na moto w stringach i staniku... a do tego pseudo orzeszek na głowę.....  <scared>
Zapisane

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 27, 2006, 08:55:09 »

Brat mi kiedyś powiedział tak:"Zanim wsiąde na motocykl to zawsze sprawdzam poziom oleju...w głowie",

Dobre słowa... <cheers>
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

Rozztocz

  • vice President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3511
  • Smoczyciel
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 27, 2006, 10:43:41 »

Ja po obejżeniu zdjęć nie miałem ochoty na filmiki...
Zapisane
Kilka Jaw, Čezetek i Velorex 562 :)

KOREK

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 168
  • CZ 175 Typ 487,0 - '87 + CZ 350 Typ 472,6 - '86
    • nawigacja GPS
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 27, 2006, 13:13:08 »

Brat mi kiedyś powiedział tak:"Zanim wsiąde na motocykl to zawsze sprawdzam poziom oleju...w głowie"

Tak jak Naczelny stwierdzam że dobre słowa. I czasem na prawde dobrze coś takiego obejrzeć...Ku przestrodze.

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 27, 2006, 15:18:58 »

O ku....a ....  niektorzy mi zarzucaja to ze jestem chamem inni ze wogole mnie malo co rusza albo to ze nie mam hamulcow ale sory wielkie az mi sie momentami niedobrze zrobilo....

powinni takie rzeczy pokazywac na kursie na prawko kat A jako przestroga...

 
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

AndrewS

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1577
  • Jawa 350 88r
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 02, 2007, 02:39:35 »

co my na to?? no coz
widzialem te fotki juz wczesniej
to prawda ze powinni je pokazywac na kursach
na wielu fotkach widac ze motocykle musialy niezle zapierdzielac
ja wiem ze czasami albo w wiekszosci nie byla to wina motocyklistow, jednak gdyby jechali wolniej byc moze by zyli, albo inaczej przynjamniej, dali by szanse uratowania sobie zycia
cmentarz niestety jest pelen tych co mieli pierszenstwo
przy mniejszej predkosci latwiej jednak zobaczyc czy przewidziec co sie stanie i odpowiednio wczesniej zareagowac
na wielu fotkach widac jak wazny jest ubior, wiele z tych otarc poprostu by nie bylo gdyby motocyklisci zakladali odpowiedni ubior   
Zapisane
Pozdrawiam Andrzej
Jawa 350
FSO 125p 1.4 16V MPI
Rover 800
Puławy

carlos

  • Gość
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 04, 2007, 07:20:24 »

faktycznie szokujące  <eek> i zgadzam się z tobą AndrewS

ale wku.... mnie że pomimo pierwszeñstwa i tak często motocyklista dostaje po łbie a nie puszkarz

a i co do ubioru to masz dużo racji ale chyba widziałeś jedną z ostatnich fot - nawet mu kombinezon nie pomógł  <furious>

nie żal mi tych co bez garnka czy kurtki trafili na auto czy się śliznęli na drodze bo to głupota - chłopak z brunetką prawie na golasa

na koniec powiem że widziałem też zdięcie gdzie chłopakowi dolna szczęka wyszła tyłem głowy dopisane było "prędkość 250 km/h - udeżył w słup" - to ku przestrodze
Zapisane

ekeler

  • Gość
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 05, 2007, 18:19:02 »

cmentarz niestety jest pelen tych co mieli pierszenstwo                                                                .Jedna ze scenek pokazuje motocyklistę oczekującego na zmianę świateł, na którego z tyłu napada samochód . Poruszam się motocyklami ( z mniejszą lub większą czestotliwością) od 1982 roku. Troszkę już widziałem ciekawostek, parę razy ''pukałem do nieba bram'', pochowałem kilku przyjaciół. Dzisiaj uważam, że nikt nie uniknie tego co mu pisane. Nie znaczy to, że nie należy uważać. Wręcz przeciwnie. Moje motto ''uważam na drodze na wszystkich, ponieważ chcą mnie zabić''(nie wiem dlaczego, ale wiele razy miałem wrażenie, że ci ludzie robią to specjalnie).                   .Jeden z przykładów:           Rok 1991, okolice Bielska, polonez na bocznej z prawej, widzi mnie (długa prosta), walczy z lewarkiem zmiany biegów, kiedy jestem około 20 metrów od niego wygrywa walkę, rusza. Po tygodniu mogłem usiąść na szpitalnym łożu (sukces)javascript:replaceText(' <punk>', document.forms.postmodify.message);
punk. Policja wyraziła zdziwienie, że nie przepuściłem samochodu, pomimo że widziałem bolesną walkę kierowcy z lewarkiem. javascript:replaceText(' <scared>', document.forms.postmodify.message);
scaredWracając do meritum PAMIęTAJ WSZYSCY CHC¡ CIę ZABIć. Poprostu należy myśleć za innych, przewidywać i ufać tylko sobie <scared>
Zapisane

gustaw

  • Jawa 354/03 + velorex 561
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2222
    • moja stronka
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 14, 2007, 14:56:49 »

 :(czasem mam chęć skoñczyć z motocyklami-czyli właśnie teraz......
Zapisane
Jawa 354/03 + velorex 561, jawa 354/06 , komar 2, Cz 350 6v

nerlst

  • Gość
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 14, 2007, 15:12:47 »

Jazda na motocyklu to spore ryzyko, ale jak to mówią "no risk no fun". Nie wszystkie, ale większość takich urazów można uniknąć jeżdżąc ostrożnie i przede wszystkim... w odpowiednim stroju!!!!!!


pzdr
Zapisane

AndrewS

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1577
  • Jawa 350 88r
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 14, 2007, 19:58:47 »

Gustaw jak chcesz to moge ci podeslac link do strony o podobnej tematyce dotyczacej samochodow i pieszych i odrazu powiem ze fotki tam sa jeszcze gorsze,  takze wychodzi na to ze najlepiej to siedziec w domu, ale to tez czasami niebezpieczne   
Zapisane
Pozdrawiam Andrzej
Jawa 350
FSO 125p 1.4 16V MPI
Rover 800
Puławy

ekeler

  • Gość
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 14, 2007, 21:30:36 »

 :(czasem mam chęć skoñczyć z motocyklami-czyli właśnie teraz.

Bez paniki, w zeszłym roku podczas wieszania firanek zginęła moja sąsiadka (spadła z taboretu), toczy jazda na motorku jest bezpieczna zeleży także od ciebie.
Zapisane

K2squad

  • Gość
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 14, 2007, 22:52:15 »

My motocykliści musimy stosować zasade całkowitego braku zaufania do innych użytkowników ruchu      <cheers>
Zapisane

Jawsim

  • Gość
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 07, 2007, 00:22:05 »

kurde nie mam linka do tej stronki,ale wyobra¼cie sobie dzieci,które sfajczyły sie w fotelikach, bo drzwi rodzice w puszce nie mogli po dzwonie otworzyć.masakra.popieram AndrewS'a
Zapisane

KcPrWWL

  • Gość
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 07, 2007, 08:46:15 »

pomijajac idiotow ktorzy jezdza w terenie zabudowanym 200km/h <mur> to najczestsze wypadki sa przez mentalnosc kierowcow, bo wiekszosc z nich dalej nie uwaza motocyklisty za rownego uzytkownika ulic, a ja zawsze uwazam ze "jak nie Ty w kogoś, to ktoś w Ciebie"
Zapisane

carlos

  • Gość
Odp: i co co o tym sadzicie chlopaki ?????????!!!!!!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 07, 2007, 10:33:07 »

jak zawsze jesteśmy na przegranej pozycji w kontrze z puszką  :-/ - ja też mam puszke, ale że sam na moto śmigam  :P  :> to jak widzę motocyklistę to celowo go puszczam, bo patrzę na niego jakbym to ja był na jego miejscu i chyba my tylko wten sposób patrzymy na motocyklistów  <crybaby> , a gdzie ta KULTURA JAZDY cotak o niej ciągle klepią ???!!!

a tu macie przyklad, gdzieś na necie go czytałem:

"... Z pobocza w ostatniej chwili rusza auto bo gość po wielkich trudach wrzuca bieg i ryje się przed moto na chama - efekt motocyklista ląduje w szpitalu na wyciągu a puszkarz dostaje może jakiś mandat lub kolegium za nieostrożną jazdę i szarżuje dalej..."

¯yczę wszystkim na tyle szerokiej drogi  <thumbup> aby się mogli zmieścić nawet na "tzreciego"  ;)  <thumbup> obok takiego debila  <mur> co myśli że jak ma puszkę to droga należy do niego  <furious>

pozd wszystkim

Zapisane