Inne > Na każdy temat

Problem z jawamarkt

<< < (2/6) > >>

1992JAWA:
Sprawdzę ten sklep. Ja mam do kupienia sporo części, uzbiera się z 25-30 pozycji więc chciałbym w miarę możliwości w jednym sklepie.

Turbo:

--- Cytat: 1992JAWA w Marca 09, 2015, 16:35:46 ---Sprawdzę ten sklep. Ja mam do kupienia sporo części, uzbiera się z 25-30 pozycji więc chciałbym w miarę możliwości w jednym sklepie.

--- Koniec cytatu ---
z tego sklepu brało po pare osób na raz ;)
a części tam mają sporo

Karolek:
Nie łatwiej by było kupić tłoki na allegro od 4motor, mają dobre tłoki.

Rozztocz:
Wydaje mi się że 4motor ma części z tego samego źródła co jawaczesci.pl ale przynajmniej ma, bez ściemy że coś tam.
Z 4motor nigdy nie czekałem na paczkę dłużej niż 3 dni, zawsze wszystko zgadzało się z zamówieniem. Co do jawaczesci to do wypowiedzi elkinia nic dodać nic ująć...

Yabaman:
Wracajac do jawamarkt.cz, kupilem juz tam sporo gratow ale nie mam powodu do narzekania bo towar maja dobry a przesylka dociera do Japonii w ciagu kilku dni od wyslania.
W przypadku czesci do wozka, ktore jawamarkt musi chyba zorganizowac od Velorexa, troche czasu potrzeba do skompletowania paczki ale zwykle mnie o tym uprzedzaja.
Raz nie udalo im sie chyba zorganizowac oryginalnego kranika i przyslali mi w zamian dwa chinskie i przeprosiny.
 
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej