Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marzec 29, 2024, 11:20:58
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: WSKPAN - CZ 350 "Wybudzona"  (Przeczytany 11652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asdx21

  • Gość
Odp: WYBUDZONA !!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 28, 2006, 13:39:45 »

Respect !!!    <thumbup> <thumbup> <thumbup>

- a tak a propo cylindrów - czym je malowałes? - pochwał się - proszę.
Zapisane

wskpan

  • Gość
Odp: WYBUDZONA !!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 28, 2006, 14:23:01 »

- a tak a propo cylindrów - czym je malowałes? - pochwał się - proszę.

farbą renowacyjną jakieś 3-4 sezony temu i dopiero teraz z bardzo bliska widać niewielkie ubytki, fotki oczywiście są z przed kilku tygodni :)

ps. po malowaniu zastosowałem przyszpieszone schnięcie farby poprzez rozgrzanie silnika-(bez przesady) - polecił mi ten zabieg tata, i jak widać udało się w miarę  ;]
Zapisane

asdx21

  • Gość
Odp: WYBUDZONA !!!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 29, 2006, 18:46:01 »

a tak dla mojej pewości mógłbyś podać firmę i typ tej farby
Zapisane

wskpan

  • Gość
Odp: WYBUDZONA !!!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 29, 2006, 21:57:27 »

a tak dla mojej pewości mógłbyś podać firmę i typ tej farby

oczywiście - autorenolak F emalia ftalowo-karbamidowa wysoki połysk.
Wszystkie czrne elementy mam nią pomalowane minus ma taki że bardzo długo twardnieje i trzeba uważać na kamyczki nawet do 4-6 tygodni ale zato potem jest trwała i bardzo długo trzyma piękny czarny kolor.  Za litr w wakacje zapłaciłem 36zł.

taki bajer: przy malowaniu np. błotnika mozna na ną prysnąć bezbarwny taki od metalika, efekt jest powalający, wygląda wtedy jak zdieta z amerykañskiego cadilaca-"czarne lustro", a cena trzy razy niższa
Zapisane

Kosa86

  • Gość
Odp: WYBUDZONA !!!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 29, 2006, 22:02:05 »

witam. mam do Ciebie pytanko wskpan. powiedz mi szczerze ile cie wyniosl caly wklad finansowy w twoja cz-te??       pozdro
Zapisane

wskpan

  • Gość
Odp: WYBUDZONA !!!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 29, 2006, 22:14:26 »

witam. mam do Ciebie pytanko wskpan. powiedz mi szczerze ile cie wyniosl caly wklad finansowy w twoja cz-te??       pozdro

niechcę nikogo zniechęcać i nie napiszę :P  sporo ale rozciągnięte w czasie bo nie dało rady <blink> eeetam czy to ważnę :)
Zapisane

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Odp: WYBUDZONA !!!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 30, 2006, 00:04:39 »

nie wrzucalem jeszcze fotek swojej jawy to z braku czasu, samokrytyki, czy tez skromnosci.... ale na jawe nie wyglada a jak ludzie sie dowiaduja ze to jawa to pytaja "Ile ta impreza kosztowala" odpowiadam ze wiecej niz granice zdrowego rozsadku podpowiadaja i wiecej niz za jawe mozna wydac, niektorzy rozumieja inni sie w glowe pukaja albo usmiechaja ironicznie...
ale jak bym mial ta kase ot tak w lapie i nie wiedzial co z nia zrobic to pewie kupilbym inne moto a to taka powolna studzienka do ktorej sie wrzuca nadal pieniazki, zreszta to taka moja zabaweczka- jedna z chorob na ktora choruje....

wiec w pelni Cie rozumiem Wskpan... i nie mow ile bo faceci o kasie nie gadaj   :P
 <cheers>   
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

wskpan

  • Gość
Odp: WYBUDZONA !!!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 30, 2006, 00:25:19 »

zaraz zaraz a Ty  Pawel  za swoją maszyne to juz medal dostałeś z tego co pamiętam  :) jesli masz zdięcia to to jest odpowiednie wkoñcu miejsce niema, ze wypada czy nie wypada, pomyśl o innych i daj pocieszyć oko :)

pozdrawiam
Zapisane

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: WYBUDZONA !!!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 30, 2006, 15:01:01 »

jesli masz zdięcia to to jest odpowiednie wkoñcu miejsce niema, ze wypada czy nie wypada, pomyśl o innych i daj pocieszyć oko :)

Ta chcemy zobaczyć  <cheers>
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

carlos

  • Gość
Odp: WYBUDZONA !!!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 30, 2006, 15:59:04 »

zreszta to taka moja zabaweczka- jedna z chorob na ktora choruje....

 <cheers>   

przyjacielu wszyscy na to chorujemy z różnych powodów - zamiłowanie, hobby, "dla zabicia czasu" - co pó¼niej sie zamienia w chorobę   :>  :>
Zapisane

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Odp: WYBUDZONA !!!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 01, 2006, 23:44:17 »

czy bedzie na czym oko zawiesic sami ocencie bo juz fotki wrzucone do dzialu galeria- nie mam jeszcze fotek stanu obecnego ale postaram sie je jeszcze w tym roku umiescic

 <cheers>
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

Rozztocz

  • vice President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Online Online
  • Wiadomości: 3496
  • Smoczyciel
Odp: WYBUDZONA !!!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 05, 2006, 11:03:29 »

Wskpan wiesz w co sie pchasz ??  Slyszales to powiedzenie : "Jeden dzien wesela cale zycie biedy ??" Albo : "Oooo graja marsza weselnego czyli kolejna czyjas kapitulacja"

Zastanow sie dobrze bo pozniej nie ma odwrotu ... <punk>




oczywiscie to tylko zart  <cheers>

 

Jak to mówił Marcin Daniec "Jak nie będziesz palił to wogóle nie będziesz wychodził <no> ;]"

Oczywiście żartuje...

A CESIA naprawdę super....
Zapisane
Kilka Jaw, Čezetek i Velorex 562 :)

Płosior

  • Gość
Odp: WYBUDZONA !!!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 12, 2006, 17:34:55 »

pełen szacunek dla ludzi pakujących serce czas no i kase w takie sprzęty nie dajmy im zginąć !
Zapisane

K2squad

  • Gość
Odp: WYBUDZONA !!!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 15, 2006, 17:18:17 »

Również gratuluje.piekna jest... <punk>
Zapisane

saqwar

  • Gość
Odp: WYBUDZONA !!!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 24, 2007, 23:31:30 »

tak,cezeta przeladna <thumbup>
Zapisane