Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marzec 29, 2024, 09:38:12
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Spotkanie motocyklistów na Górze ¦w. Anny  (Przeczytany 5542 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Johnny

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 789
  • JAWA TS350 '90 WSK 125 M06B3 '77
Spotkanie motocyklistów na Górze ¦w. Anny
« dnia: Sierpień 01, 2006, 00:57:13 »

W najbliższą niedzielę 6.08.2006 odbędzie się już czwarta Dzięñ Modlitw Motocyklistów na Górze ¦więtej Anny. Serdecznie zapraszam wszystkich dysponujących czasem. Najprawdopodobniej zbiórka będzie w okolicach godz. 10, ale polecam być koło 9 bo nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że ludziom z okolic Gliwic oraz Opola (Kędzierzyna, Strzelec Opolskich) nie muszę tłumaczyć gdzie leży Góra ¦w. Anny, a osoby nie znające tego miejsca odsyłam po dalsze informacje tutaj: http://www.swanna.pl/
Z tego co wiem, spotkanie organizowane jest przez jakiś klub motocyklowy z Raciborza.

W tamtym roku po święceniu motorków zorganizowana była para.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam, osobiście się wybieram więc jeśli byłby ktoś z tego forum szukajcie czrnej TSki na gliwickich blachach (SGL......).
Zapisane

Polo

  • Gość
Odp: Spotkanie motocyklistów na Górze ¦w. Anny
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2006, 09:11:20 »

FUCKKK ;( <furious> <furious> <furious> <furious> <furious> <frusty> <frusty> <frusty> <evil> <evil> Niema To jak Szczescie ;/ wracam 12 .08.i raczej mi sie nie uda byc ;( fuckkk ale okazjaa ;( mnie ominiee ;( Johnyy To Milego A Potem Obowiazkowo Zdaj Relacje :)

Pozdro

PoLo
Zapisane

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: Spotkanie motocyklistów na Górze ¦w. Anny
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2006, 11:19:28 »

W najbliższą niedzielę 6.08.2006 odbędzie się już czwarta Dzięñ Modlitw Motocyklistów na Górze ¦więtej Anny. Serdecznie zapraszam wszystkich dysponujących czasem.

Musiałbym wyjechać baaaaaardzo wczesnie rano...  <sadwalk>
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: Spotkanie motocyklistów na Górze ¦w. Anny
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2006, 20:13:55 »

Było w deche  <thumbup>

Jechałem sam.

...w Rybniku mieście stu rond sie pogubiłem  <lol>
...za Rybnikiem motocyl sie na godzine rozkraczył. Wcięło iskre -> stopiło obudowe bezpiecznika w krórej był za mocny bezpiecznik - ->zacząłem sprawdzać gdzie jest zwarcie do masy. Regulator, prądnica Ok. Demontaż wska¼ników. Jakiś przewód niebieski do kontrolek sie stopił  <lol> Więc wywalam kontolki i jade dalej... W czasie dłubaniny mijali mnie liczni motocykliści. nawet mnie pozdrawiali  :>

Ok 400 maszyn.
Jakimś przypadkiem obok mnie parkuje Towarzysz Johny swą czarną Bestią  <cheers> Dzięki za Towarzystwo  <cheers> Szkoda że sie pó¼niej pogubliliśmy po paradzie  :-/

Powrót?
3 km za Sanktuarium Cezeta sie rozkracza znowu. Pękła linka sprzęgła  <furious> Wykręcam z bagażnika śrube 8mke i fantastycznie skręcam linke przy klamce  <thumbup>

Atakują deszcze...
Za Kędzierzynem Cezeta znow sie rozkracza. Brakuje prądu i świecą sie lampki na desce. Profilaktycznie wytarguje kable z kontolkami z deski. Jednym słowem zastanawiam sie kiedy dojade do domu  <lol>

Ale sie udało.  <punk>
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

Johnny

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 789
  • JAWA TS350 '90 WSK 125 M06B3 '77
Odp: Spotkanie motocyklistów na Górze ¦w. Anny
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2006, 20:45:03 »

Jak to mówią góra z górą, ale jawiwicz z jawowiczem się zawsze spotka :D

Fajnie było - zmokliśmy chyba ze 6 razy, do domu wracaliśmy  deszczu (byłem z kumplem też na jawie, która w dodatku nie domagała momentami). Moim zdaniem było więcej niż 400 maszyn, szkoda tylko, że pogoda była jaka była bo z pewnościa byłoby jeszcze więcej -  może za rok na jubileuszowej 5 już Pielgrzymce zostanie pobity jakiś rekrodzik.

Naczelny, szkoda że po paradzie się pogubiliśmy- widzieliśmy Cię z Mariuszem, gdzie zaparkowałeś pod Domem Pielgrzyma, ale zanim zeszliśmy do Ciebie, gdzieś nam uciekłeś.

Na zakoñczenie powiem tylko, że kto nie był niech żałuje bo naprawdę war to było. A każdych mających pewne wątpliwości co do uczestnictwa, bąd¼ co bąd¼ w imprezie o charakterze religijnym, chciałbym zapewnić, że jest ona bardzo odległa od dewocji Radia Maryja :D.


Zapisane

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: Spotkanie motocyklistów na Górze ¦w. Anny
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2006, 21:15:27 »

Naczelny, szkoda że po paradzie się pogubiliśmy- widzieliśmy Cię z Mariuszem, gdzie zaparkowałeś pod Domem Pielgrzyma, ale zanim zeszliśmy do Ciebie, gdzieś nam uciekłeś.



Ja szukałem Was a Wy mnie  <mur>
Na nastepny raz trzeba  telefonami sie wymienić  <thumbup>
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

Fenix_

  • Gość
Odp: Spotkanie motocyklistów na Górze ¦w. Anny
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 06, 2006, 22:51:28 »

no panowie ja ni pojechalem bo bylem na weselu w gliwicach ale zapraszam w przyszłym tygodniu na wypad za miasto
Zapisane
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
7531 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Październik 03, 2013, 00:26:55
wysłana przez Krzysiek
0 Odpowiedzi
1904 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Kwiecień 16, 2014, 23:03:35
wysłana przez Krzysiek
10 Odpowiedzi
4002 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 25, 2014, 19:33:28
wysłana przez elkinio
28 Odpowiedzi
4653 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 04, 2019, 22:30:53
wysłana przez baca 477
1 Odpowiedzi
2295 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Grudzień 04, 2017, 18:12:14
wysłana przez DziadekJacek