Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Kwietnia 26, 2024, 03:12:51
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Zakupy w Amocie :]  (Przeczytany 5198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WhitePower

  • Gość
Zakupy w Amocie :]
« dnia: Maja 11, 2006, 15:15:04 »

Wlasnie doszla do mnie paczka z agmotu :] nie jestem zbytnio zadowolony, debile zamiast naklejki na jawe przyslali mi na CZ, za przesylke tez zabulilem drogo, niektore czesci sa zrobione dosyc amatorsko, przykaldowo przekladki tlumika wygladaja jakby je sobie ktos sam wyciol z jakiegos gowna a szczeki hamulcowe sa klejone a nie nitowane, no coz zobacze jak to wszystko spasuje do mojej jawy, incydent z naklejkami zamierzma rozwiac w taki sposob ze pojde do sklepu motoryzacyjnego u mnie gdzie te same naklejki kosztuja 10 zł ( w agmocie 4,50)  i powiem ze mama kupowala i zamiast do jawy kupila do CZ :] moze zamieni. Aha jeszcze jedna sprawa na paczke czekalem 2 tygodnie i wykonalem chyba z 5 telefonow, lekko mowiac troche mnie wkurzyli ale pierdole to  :) :) :) :)
Zapisane

wskpan

  • Gość
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 11, 2006, 15:52:23 »

o właśnie <furious>

i ja nie mam zbytnio dobrego zdania o tym sklepie.
zamuwiłem sporo towaru i dzwoniłem żeby potwierdzić oczywiście ale chyba niechce im się pakować kompletować i wogule robią łachę jakby to był jeden sklep z mięsem w mieście. osrać ich .

ja kupuję w "wilmat" miło mnie obsłużyli odpowiadają na maile z głupimi pytaniami o towar i chociaż niema tam zdięć to wolę tam kupować.
Zapisane

siekier

  • Młodszy Jawer
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 60
  • Jawa TS 350, CZ 380/514, MZ TS 150
    • Mój profil na bikepics.com
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 11, 2006, 16:20:57 »

Ja natomiast jestem raczej zadowolony z zakupow w tym sklepie. Jedyne co mnie denerwuje, jak dzwonilem to powiedzieli, ze bedzie wszystko procz czegos tam, a jak doszla paczka, to nie bylo jeszcze kilku innych rzeczy, o ktorych nic nie mowili. Ceny sa tam nawet dwukrotnie nizsze niz w sklepach w Warszawie, ale fakt ze za przesylke sie duzo buli.
Co do tych szczek klejonych, to chyba juz nie robia innych. Do wueski jak kupowalem byly tylko klejone, do Jawy tez. Wg mnie jesli tylko klej jest dobry i nie pusci to takie rozwiazanie jest lepsze z dwoch wzgledow: 1. troche wieksza powierzchnia styku okladziny z bebnem (minimalnie, ale zawsze cos); 2. w przypadku duzego zuzycia nie nastapi niszczenie bebna przez wystajace nity okladziny.
Zapisane

Johnny

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 789
  • JAWA TS350 '90 WSK 125 M06B3 '77
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 11, 2006, 22:29:49 »

Jaka cena takie i wykonanie części. Jak chcecie mieć oryginalne części to tylko Ruszczyk, ale fakt faktem niektóre sa 2x droższe niż w agmocie. Z przesyłką też nie ma problemu, a jej koszt to 12 zł- więc też nie tragicznie. Nigdy mi sie nie zdażyło żeby coś pomieszali albo nie zapakowali- osobiście polecam:)
Zapisane

nerlst

  • Gość
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 11, 2006, 22:42:14 »

A to dziwne bo ja w Agmocie kupowałem juz 6 razy i jedyne co było nie tak to dysze były niewymiarowe, za przesyłke płaci sie 9zł wiec to chyba nie tak dużo, a u mnie za kazdym razem 2-3dni po zamówieniu paczka była w domu, ceny mają niskie więc ja nie narzekam.


pzdr
Zapisane

WhitePower

  • Gość
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 12, 2006, 15:04:31 »

ceny naprawde sa atrakcyjne ale za przesylke zaplacilem chyba z 20 zł :? a co do ksoztu przesylki to to zalezy od wagi ( moja paczka kosztowala 1, 20 kg )
Zapisane

veronx

  • Gość
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 13, 2006, 08:35:00 »

ceny atrakcyjne... ale reszta... zamówiłem paczke przez 3 dni dzwonilem albo zajęte albo nikt nie odbieral.... pó¼niej juz sobie odpuścilem....

pozdrawiam
Zapisane

lukasz85

  • Gość
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 13, 2006, 13:40:58 »

Już z 5 razy tam kupowalem szybka wysyka, spoko towar po co przeplacac i dorabiac frajerow (mowie o normalnych sklepach z takimi samymi podrobami jak na agmocie). Towar przxychodził maks 4dni tylko raz mi pomarañczowych żarówek nie przysłali. Koszt w zależności od wagi ja zwykle płace 13-20zl. Dla przykladu powiem ze kolo na brzeskiej krzyknął mi 60zl za tryb obrotomierza do etz 150 a na agmocie kosztowal coś koło 20zl. Ja zdecydowanie polecam agmot.
Zapisane

tokarz

  • Gość
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 13, 2006, 17:33:55 »

Tak sobie myślę, że może jakiś zaprzyja¼niony forumowicz mieszka w Rzeszowie i mógłby osobiście kupować towar i wysyłać pocztą ? Byłoby szybciej, taniej i od razu byłoby wiadomo czego nie ma :)
Pozdrawiam,
tokarz
Zapisane

WhitePower

  • Gość
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 13, 2006, 19:17:39 »

nastepny przyklad, linka z gazu : nie ma na niej tego kolnierza i pancerz wchodzi do manetki ;/ ten cypel, ktory sie zaczepia o rolke gazu tez jest duzo mniejszy i wyskakuje, poprostu kurwa zjebane i tyle
Zapisane

AndrewS

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1577
  • Jawa 350 88r
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 15, 2006, 18:21:49 »

faktycznie koszty przesylki w agmocie to troche przegiecie nawet im maila z pytaniem czy mozna wyslac kase przelewem wyslalem i niestety nie mozna, tylko pobranie, a tlumaczyli sie tym ze nie wiedza jakie beda koszty pakowania i przesylki  <no>

tez chcialem pare rzeczy od nich zamowic, ale chyba sobie daruje i posprawdzam u konkurencji
Zapisane
Pozdrawiam Andrzej
Jawa 350
FSO 125p 1.4 16V MPI
Rover 800
Puławy

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 18, 2006, 11:35:14 »

Zaryzykowałem i zrobiłem też tam zakup.
Czekałem trzy dni.
Dotarło wszystko.
Papier toaletowy grais.

Najważniejsze - zamki dotarły. Własnie wróciłem z garazu gdzie zostały zamontowane. Teraz sprzęta mogę zamykać na klucz  :)
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 22, 2006, 23:11:36 »

ej WhitePower nie bulwersuj sie ... :]
powiem ci cos na pocieszenie ...
kupowalem juz kilka linek nie tylko do jawy i wiesz co ??
uwazaj bo teraz bedzie najlepsze - zadna tego nie miala  <lol> nawet poszedlem na glupa zapytac od kogo biora towar bo wlasnie myslalem ze z agmotu i lipabo nie brali z agmotu  :P widocznie nawet linki schodza na psy  ....
...oj panie co to sie porobilo tera ....

a teraz moj patent na brak tego kolnierzyka : albo zdjac ze starej i wykonac naciecie tak zeby zalozyc na nowa linke albo kupic sobie naciag linki do hamulca albo przerzutki z roweru takiej z sruba kontrujaca - ja takowy posiadam i widze same plusy bo jeszcze jest okolo 1 cm naciagu i regulacji 
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

WhitePower

  • Gość
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 23, 2006, 12:06:08 »

Pawle tak tez zrobiłem, ale wkurza mnie jak płace za nowy towar a towar jest do dupy  <furious> <furious>
Zapisane

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 23, 2006, 14:46:09 »

wkurza mnie jak płace za nowy towar a towar jest do dupy  <furious> <furious>

Może temu tym papierem toaletowym pakują w paczkach  :>
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

wskpan

  • Gość
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 23, 2006, 15:01:12 »

 <lol> <lol> <lol> <lol>hahahahahahah!!!!
dobre napewno poto ten papier hahahahahahha!!! <lol> <lol>
Zapisane

WhitePower

  • Gość
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 23, 2006, 16:22:03 »

hehehehe pewnie tak ale w moim zestawie papieru nie dostalem  <crybaby> <crybaby> dostalem jakies stare ulotki :PP moge rozdawac, reklama jakiegos banku  :] :]
Zapisane

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 26, 2006, 21:22:07 »

:P widocznie nawet linki schodza na psy  ....
...oj panie co to sie porobilo tera ....


Kupiłem w motoryzacyjmym podkładki na tuleje do tłoków (co ich uprzednio nie miałem). Założyłem jeden tłok. Drugi tłok. Już miałem skręcać wszytsko jak widze że prawy tłok chodzi na boki z "oporem". Lewy miękko chodzi więcej. No to nerwica  <furious> Wybijam tuleje. Jedna podkładka miała nienormalną grubość. Kawałek wchodził w korbowód i sie blokowała  <eek> Coraz gorzej z częściami  <sadwalk>
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

WhitePower

  • Gość
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 26, 2006, 22:27:48 »

W sumie to czasami lepiej zaplacic i miec pewne czesci (oryginalne) niz kupowac srut ktory jest tandetnie wykonany i sa z nim same problemy, sam spazylem sie juz nie raz na podrobach  :o
Zapisane

Mienki

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2082
  • Jawa Tramp
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 06, 2006, 09:38:20 »

ja zamówiłem tam raki drobiazg jak spręzynka wypychająca wał kopniaka bo nie mogę jesj dostać w zadnym sklepie, czekałem tydzieñ i nic wkoñcu pisze im maila czy dostali zamówienie i czy zamierzają mi to przesłać a oni czy potwierdziłem zamówienie i żebym złożył je jeszcze raz

MA KTOś NAMIARY NA JAKIś DOBRY SKLEP INTERNETOWY Z CZęSCIAMI DO JAWY??????????
Zapisane
http://mienki1987.blogspot.com/

_________________________________________________________________

wskpan

  • Gość
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 06, 2006, 09:46:08 »

ten polecam. ale niema zdięć . ale za to spoko obsługa, robiłem tu zakupy i jestem zadowolony <cheers>
http://www.wilmat.torun.com.pl/index.php?strona=17&jezyk=1&back=1
Zapisane

nerlst

  • Gość
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 06, 2006, 10:17:23 »

Mienki na Agmocie wyra¼nie pisze, że po złożeniu zamówienia trzeba potwierdzić zamówienie telefonicznie, wystarczy czytać co jest napisane  :P ja tam na ten sklep nie narzekam, tanio i szybka dostawa.


pzdr
Zapisane

pogo16

  • Gość
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 06, 2006, 16:43:34 »

moze mi ktos podac namiary na tego AGMOTA (link)
z góry dzięki!
pozdro!
Zapisane

AndrewS

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1577
  • Jawa 350 88r
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 06, 2006, 17:12:51 »

Zapisane
Pozdrawiam Andrzej
Jawa 350
FSO 125p 1.4 16V MPI
Rover 800
Puławy

lukasz_master

  • Gość
Odp: Zakupy w Amocie :]
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 01, 2007, 11:38:44 »

przepraszam ze odkopuje stary temat, ale czy ktos wybeira sie do agmotu? potrzebuje chromowane dekielki na tlumiki, a niestety agmotowskie cyborgi podniosly minimalny limit na zakupy (teraz jest 80zl) jesli ktos byl przy okazji i moglby mi je kupic (oczywiscie zwracam pieniadze) to bede bardzo zobowiązany.



http://www.agmot.pl/sklep.php?k=14&cz=3
koncowka tlumika chrom
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2007, 11:40:32 wysłana przez lukasz-master »
Zapisane