Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marzec 29, 2024, 14:50:34
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Ceny Zlotów  (Przeczytany 4398 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zysiu

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2317
    • JAWA-CZ KLUB POLSKA
Ceny Zlotów
« dnia: Lipiec 25, 2021, 16:13:57 »

Wczoraj na Spędzie u Orzeszka zostałem przez kolegę Andree "poproszony "żeby coś zrobić z cenami . Podobno od kiedy jest Klub ceny zlotów poszły w górę . Ceny są jak z Zakopanego a nic nie ma w zamian . Klub podobno zagarnął forum jak Pis Polskę . Chciałbym żeby osoby które przygotowywały kiedykolwiek  Zloty a jednocześnie nie są związane z Klubem wypowiedziały się . Jaki haracz płaciły Klubowi . No i czemu tak drogo . Z mojej strony wolę pojechać na Zlot i nocować w pokoju/domku niż wieść na moto namiot ,śpiwór materac . Czasem rozkładać lub składać go w deszczu . Może są inne opinie i zdania . Zauważyłem że często gospodarz zlotu organizuje ciepły posiłek a powinno być powitanie chlebem i solą  .
Czekam na opinie co kto o tym myśli
Zapisane
Member  JAWA-CZ KLUB POLSKA
http://www.youtube.com/watch?v=OZH4UPxW2zE

elkinio

  • President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2942
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2021, 16:37:54 »

Nie wiadomo .... śmiać się czy płakać.....
Zapisane
Jawa 559 z Velorex 560, Jawa 634 i kilka innych

holger RIP

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2416
  • Jawa 639/634
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2021, 16:56:55 »

Ostatnio rzadko jeżdżę na złoty,jednak jeszcze nie słyszałem żeby wiecznie marudzący Andre sam taki zlot zorganizował, weź chłopie zrób, pokaż, najlepiej postaw wszystkim i będzie okej.

Na marginesie gdzie szacunek dla ludzi którzy tę zloty robią i starają się żeby wszystko wypadło jak najlepiej, ręce opadają.

Maliniasty

  • Murarz, piekarz, akrobata, z zamiłowania mechanik.
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3258
  • Panie... a kto to poskłada...
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2021, 17:58:42 »

Jest drogo i będzie coraz drożej... wszystko idzie w górę.  Kiedyś w 25 zł był i znaczek i wszystko inne,  teraz jest to niemożliwe.
Jak robiłem jesiennny w bodaj 2013 zostało że składki chyba 600 zł.
Teraz głównie jest na 0 lub coś się dokłada.
Zapisane
Motocykle wciągają jak woźny flaszkę :)

xepher

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 646
  • Motór nie umiera nigdy
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2021, 19:07:08 »

Zysiu a to nie miała być tajemnica ile bierzecie? ;) A tak poważnie, to jak ktoś jest zainteresowany mogę zrobić listę i każdy sobie policzy. A Andrzej dobry chłop ale marudzi jak każdy, od czasu do czasu.
Zapisane
"Jak dwumetrowy, stu kilowy facet może jechać na motorynce?!"
CZ 350 472.4 i inne.
Nowy Sącz 793621301

Zysiu

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2317
    • JAWA-CZ KLUB POLSKA
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2021, 21:14:46 »

Moim zdaniem sami podnosimy standard naszych Zlotów. Jeździmy całymi rodzinami . Nie mamy ochoty kości rzucać byle jak i byle gdzie.
Wolę zapłacić więcej w zamian za pewien "Luxus" Znaczki poczęstunek chleb kawa herbata też kosztuje coraz więcej (inflacja)przygotowanie konkursów i nagród . Ja to tak widzę .Jak się mylę proszę mnie poprawić .

Zapisane
Member  JAWA-CZ KLUB POLSKA
http://www.youtube.com/watch?v=OZH4UPxW2zE

Pawand

  • v-ce President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 863
  • Jawa 350 TS 638,
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2021, 02:29:18 »

Cóż, przyłączając się do wypowiedzi Holgera pozostaje poprosić Andree o zorganizowanie pokazowego zlotu  ;)
Zapisane

darol73

  • Treasurer JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 736
  • jawa 350 TS
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 26, 2021, 06:27:54 »

Tak dla porównania. 16-18 lipca byłem na Spocie w swojej  drugiej grupie Paramotocyklistów.
320 zł / osoba
- bez piątkowej kolacji
- bez obiadokolacji w sobotę
- bez ogniska w sobotę
- za bilety w punktach zwiedzania za swoje
- bez konkursów czyli i bez nagród

Cena zawierała
- dwa noclegi
- dwa śniadania
- naklejki
- koszulka t shirt

Czy nasze Złoty są drogie????
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2021, 06:33:49 wysłana przez darol73 »
Zapisane

Zysiu

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2317
    • JAWA-CZ KLUB POLSKA
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 26, 2021, 06:50:50 »

Ok . Jeszcze nikt nic nie powiedział ile Klub z tego ma .
Zapisane
Member  JAWA-CZ KLUB POLSKA
http://www.youtube.com/watch?v=OZH4UPxW2zE

darol73

  • Treasurer JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 736
  • jawa 350 TS
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 26, 2021, 07:02:14 »

Jako skarbnik Klubowy INFORMUJĘ, że do dnia 26 lipca 2021 na konto Klubowe nie wpłynęła żadna wpłata powiązana z organizacją jakiegokolwiek Zlotu.
Zapisane

Jacek64

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 752
  • Jawa TS 350 CZ 175/487.0 Jawa 50 typ 23 Mustang
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 26, 2021, 07:59:10 »

No i sprawa się definitywnie wyjaśniła , brak wpłat za zloty na konto Klubowe  ;D swoją drogą jak się nie posmaruje to się nie po jedzie mam na myśli motocykl i samego siebie  ;D jak za mało oleju w mieszance to potem mamy zacier i wydatki większe  ;D jak brak konta do spania w normalnych warunkach to potem spore wydatki mnie czekają na lekarza albo lekarstwa więc wolę dopłacić i być względnie zdrowym Jawerem  ;D niestety ceny wszystkiego  rosną  i Zloty Jawerów nie omijają .
Zapisane

elkinio

  • President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2942
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 26, 2021, 08:34:08 »

Ludzie robią zloty - po kosztach, bez narzutu, poświęcając własny czas i jeszcze ku.....a źle.
Zapisane
Jawa 559 z Velorex 560, Jawa 634 i kilka innych

j@wa

  • Kudłaty durnowaty reperuje stare graty
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1834
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 26, 2021, 09:27:20 »

Z organizacji zlotu w Turawie zostało parę złotych. Parę. Już nie pamiętam ,ale zabawić się za to to by nie szło. Poszło na konto klubu.
Za nocleg u Damdamków na ślubie było na zero.
Gdzie dziś znajdziesz pokój za 20 zł osoba/doba? No chyba że w takim mariocie jak raz się trafił. Czasy toważysza Wiesława. Ogrzewanie raz działało,raz nie. W pokoju kran z zimną wodą i umywalka.
Andre , poszukaj ile kosztuje wpisowe na pierwszy lepszy rajd pojazdów zabytkowych. 

P.s.
Nie dziwię się że ludzią odchodzą chęci do podjęcia trudu organizacji. Bo łatwe to to nie jest, a potem i tak kiełbasa jest za krótka (fakt z Turawy). 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2021, 09:33:46 wysłana przez j@wa »
Zapisane
Jawa 638.0 '87r
Jawa 638.5 Velorex 562 '86r

I coś tam jeszcze.

saszek5

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 576
  • Jedziem tam :D
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 26, 2021, 09:29:11 »

Moim zdaniem nie ma co marudzić , i tak każdy stara się by w miarę tanio wyszło , ośrodek także musi coś z tego mieć . Mówi się ogólnie ,ze za spanie tylko ale ktoś musi później sprzątać to wszystko a jednak to koszty . Teraz byliśmy chyba na najtańszym polu namiotowym pttk w Bieszczadach to fakt 25 zł w tym ciepły prszynic i w sumie to by było na tyle z udogodnień , wiec można tanio ale jak miałbym jechać 300 km w deszczu i później męczyć się w mokrym namiocie No to wole dopłacić i spać w pokoju .
Zapisane

elroj

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 341
  • JAWA 350/640 Sport White Style
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 26, 2021, 10:18:09 »

Za zlot letni który organizowałem nic klubowi nie płaciłem bo niby dlaczego miałbym to robić, pensjonat tani nie był ale i warunki były wg mnie więcej niż zadowalające plus sauna i jacuzzi, do dużej altany oddzielnie wypożyczalem stoły i ławki więc dodatkowy koszt, autokar, obiad, czterech przewodników po Majdanku, ognisko ,w niedzielę śniadanie blachy nagrody wszystko kosztuje , owszem zostało parę złotych bo nie sposób wyliczyć niektórych kosztów nie znając dokładnej liczby osób gdyż niektóre koszty rozkładają się na osoby a niech kolega Andre zauważy że najpierw rzuca się wysokość składki na forum a dopiero później się zapisujemy, za to co zostało zmieniłem menu na piątkową kolacje bo było liczone coś tańszego, 10 korytek mięs pieczonych które zamówiłem na piątek kosztowało 1700 złotych polskich plus bimberek, obiło mi się o uszy że smakowało więc chyba było warto, tym co marudzą z cenami proponuję zorganizować zlot samemu i pokazać że można taniej w czym problem? Można też nie jechać jak drogo i nie marudzić
Zapisane
bo jazda na CEZECIE to najlepsza jazda na świecie a jazda na JAWIE to spełnienie marzeń !!! :-)

elkinio

  • President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2942
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 26, 2021, 11:14:47 »

.....................tym co marudzą z cenami proponuję zorganizować zlot samemu i pokazać że można taniej w czym problem? Można też nie jechać jak drogo i nie marudzić
Dobrze gada  :D
Zapisane
Jawa 559 z Velorex 560, Jawa 634 i kilka innych

Maliniasty

  • Murarz, piekarz, akrobata, z zamiłowania mechanik.
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3258
  • Panie... a kto to poskłada...
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 26, 2021, 11:22:22 »

W 2015 robiliśmy z Juhasem spotkanie w Świebodzinie. Nocleg na ośrodku w Nowym Dworku, tam grill i kiełbasa, piwo do oporu.
Dodatkowo w sobotę był obiad w restauracji, plus koszulka "zlotowa" jakaś naklejka i chyba smycz...
Całość kosztowała 50 zł, bo udało się załatwić sponsora.
I co? Pojawił się koleś, Zysiek będzie go pamiętał, z czerwonej curvety, który stwierdził że nie będzie spał na ośrodku bo płaci i wymaga... A w pokoju nie ma łazienki jest wspólna dla kilku pokoi.

Na każdym zlocie jest coś co jest mniej lub bardziej uciążliwe, ale na takie sytuacje marudzą  Ci którzy do niczego jeszcze ręki nie przyłożyli.
Zapisane
Motocykle wciągają jak woźny flaszkę :)

Zysiu

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2317
    • JAWA-CZ KLUB POLSKA
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 26, 2021, 15:46:06 »

I co? Pojawił się koleś, Zysiek będzie go pamiętał, z czerwonej curvety, który stwierdził że nie będzie spał na ośrodku bo płaci i wymaga... A w pokoju nie ma łazienki jest wspólna dla kilku pokoi.
Pamiętam . Zostawił po sobie na pamiątkę dwa ślady po oponach na trawniku >:(
Zapisane
Member  JAWA-CZ KLUB POLSKA
http://www.youtube.com/watch?v=OZH4UPxW2zE

andree

  • MoTóRzysta z PRLu
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1590
  • Burek 650, Jawa 638.0
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 26, 2021, 16:56:53 »

Witam wszystkich, no widzę że Zysiowi „ ciśnienie podniosłem, że aż postanowił założyć temat., 
Nie było to moim zamiarem, większość starych forumowiczów, zna mój charakter i poglądy na pewne sprawy i z niejednym już miałam „przyjemność się pokłucić, więc myślałem że moje pierdolamento po kilku browarach już nikogo aż tak bardzo nie denerwuje.
Jeżeli Zysiu, słowo przepraszam załatwi sprawę ?, to je mówię, jeżeli nie, proponuje dobre bro na zlocie, jeżeli też nie, trodno.., nie wszyscy wszystkich lubią i muszą się z nimi całować.

Co do tematu, winny się tylko tłumaczy, to że wk... kolegę, fakt, ale już to, z jakiego powodu, to nie do końca musi leżeć wina po jednej stronie.

Jeżeli idzie o komentarze kolegów którzy są tu nie za wiele czasu (starszym forumowiczom też przypomne, Szanownej Dyrekcji, bo chyba umknęło co niektórym z pamięci),  Tym co zlot organizowali, tym co za wielke nie wiedzą, a dużo piszą.,  czy jest drogi, z czym ten temat ogólnie się je, jak się robi konkursy, robi/załatwia nagrody, ile czasu ta wszystko zajmuje i jakie są to koszty, to nadmienie, że miałem już taką przyjemność organizowania/być współorganizatorem, temupodobnych imprez, mniejszych, większych, więc taki ciemny w temacie do końca nie jestem,
 
Przykłady;
2017 Zlot Wiosenny Grotniki, organizator Jaca /andree, koszt ogłony zlotu na osobe 100 zł, w tym; wycieczka, obiad, grill, występ DJ, karaoke – drogo ?, pozostawiam odpowiedź zainteresowanym.. 

http://www.jawacz.pl/index.php?topic=32886.msg305393&fbclid=IwAR3u_5xYVN-EQ26Pgxmla4sV72XIp9VP5Fq98JXsVx75E28lYkZ0fymANvE#msg305393

Kolejne impreza, regionalna (wstęp otwarty dla kolegów z poza) Łódzkie Zakończenie Sezonu, moja rola - współorganizator, obiad, gril, wiatrówka, pokoje 2 doby, koszt ogólny około 80 zł na osobę, drożyzna  ::) ??

http://www.jawacz.pl/index.php?topic=34151.100&fbclid=IwAR28lDLGcERBHl6JBMtT8iGTMwFaMXb5383k_r5K-QW9w50kpxRNY9Lj610

Kolejna impreza organizowana przezemnie, Biała nad Piilicą - październik 2016, Spot Zimowy Ekipy Łódzkiej, wstęp otwarty, 2 dni, domki, magnetofon kaseciak  :), grill, wiatrówka, - koszt łączny zlotu na to  70 zł za osobę..

http://www.jawacz.pl/index.php?topic=11380.325&fbclid=IwAR3UB5zeJsgxnwTuXcqS-oDuiNPBX1KUWWGgLgjNakOL-OlOr1U5NrgKous

Wiem, inny czas, inne atrakcje, wygody, itd..,  ale jak dla mnie to 200-250 zł za zlot, doliczając koszty pozostałe, podróż, itp, to jest stanowczo za drogo, jasne, nie pasuje, nie muszę przyjeżdżać, jak ktoś napisał, ale czy to o to chodzi ??.

Tyle odemnie. Nagar  ;)
Zapisane
Czasem trzeba długo iść, aby dojść do siebie..  ;)
Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów

kuba.g6

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 211
  • Jawa 50 23p 1978 | CZ 487.0 1988 | CZ 472.5 1985
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 26, 2021, 17:25:39 »

Witam wszystkich, no widzę że Zysiowi „ ciśnienie podniosłem, że aż postanowił założyć temat., 
Nie było to moim zamiarem, większość starych forumowiczów, zna mój charakter i poglądy na pewne sprawy i z niejednym już miałam „przyjemność się pokłucić, więc myślałem że moje pierdolamento po kilku browarach już nikogo aż tak bardzo nie denerwuje.
Jeżeli Zysiu, słowo przepraszam załatwi sprawę ?, to je mówię, jeżeli nie, proponuje dobre bro na zlocie, jeżeli też nie, trodno.., nie wszyscy wszystkich lubią i muszą się z nimi całować.

Co do tematu, winny się tylko tłumaczy, to że wk... kolegę, fakt, ale już to, z jakiego powodu, to nie do końca musi leżeć wina po jednej stronie.

Jeżeli idzie o komentarze kolegów którzy są tu nie za wiele czasu (starszym forumowiczom też przypomne, Szanownej Dyrekcji, bo chyba umknęło co niektórym z pamięci),  Tym co zlot organizowali, tym co za wielke nie wiedzą, a dużo piszą.,  czy jest drogi, z czym ten temat ogólnie się je, jak się robi konkursy, robi/załatwia nagrody, ile czasu ta wszystko zajmuje i jakie są to koszty, to nadmienie, że miałem już taką przyjemność organizowania/być współorganizatorem, temupodobnych imprez, mniejszych, większych, więc taki ciemny w temacie do końca nie jestem,
 
Przykłady;
2017 Zlot Wiosenny Grotniki, organizator Jaca /andree, koszt ogłony zlotu na osobe 100 zł, w tym; wycieczka, obiad, grill, występ DJ, karaoke – drogo ?, pozostawiam odpowiedź zainteresowanym.. 

http://www.jawacz.pl/index.php?topic=32886.msg305393&fbclid=IwAR3u_5xYVN-EQ26Pgxmla4sV72XIp9VP5Fq98JXsVx75E28lYkZ0fymANvE#msg305393

Kolejne impreza, regionalna (wstęp otwarty dla kolegów z poza) Łódzkie Zakończenie Sezonu, moja rola - współorganizator, obiad, gril, wiatrówka, pokoje 2 doby, koszt ogólny około 80 zł na osobę, drożyzna  ::) ??

http://www.jawacz.pl/index.php?topic=34151.100&fbclid=IwAR28lDLGcERBHl6JBMtT8iGTMwFaMXb5383k_r5K-QW9w50kpxRNY9Lj610

Kolejna impreza organizowana przezemnie, Biała nad Piilicą - październik 2016, Spot Zimowy Ekipy Łódzkiej, wstęp otwarty, 2 dni, domki, magnetofon kaseciak  :) , grill, wiatrówka, - koszt łączny zlotu na to  70 zł za osobę..

http://www.jawacz.pl/index.php?topic=11380.325&fbclid=IwAR3UB5zeJsgxnwTuXcqS-oDuiNPBX1KUWWGgLgjNakOL-OlOr1U5NrgKous

Wiem, inny czas, inne atrakcje, wygody, itd..,  ale jak dla mnie to 200-250 zł za zlot, doliczając koszty pozostałe, podróż, itp, to jest stanowczo za drogo, jasne, nie pasuje, nie muszę przyjeżdżać, jak ktoś napisał, ale czy to o to chodzi ??.

Tyle odemnie. Nagar  ;)
Znajdź ośrodek za 35zł/os na 100+ osób życze ku*** powodzenia
Zapisane
- Z mustanga ścigacza nie zrobisz. - Xepher
- Ale próbować warto :D - ja

Maliniasty

  • Murarz, piekarz, akrobata, z zamiłowania mechanik.
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3258
  • Panie... a kto to poskłada...
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 26, 2021, 22:01:32 »

Witam wszystkich, no widzę że Zysiowi „ ciśnienie podniosłem, że aż postanowił założyć temat., 
Nie było to moim zamiarem, większość starych forumowiczów, zna mój charakter i poglądy na pewne sprawy i z niejednym już miałam „przyjemność się pokłucić, więc myślałem że moje pierdolamento po kilku browarach już nikogo aż tak bardzo nie denerwuje.
Jeżeli Zysiu, słowo przepraszam załatwi sprawę ?, to je mówię, jeżeli nie, proponuje dobre bro na zlocie, jeżeli też nie, trodno.., nie wszyscy wszystkich lubią i muszą się z nimi całować.

Co do tematu, winny się tylko tłumaczy, to że wk... kolegę, fakt, ale już to, z jakiego powodu, to nie do końca musi leżeć wina po jednej stronie.

Jeżeli idzie o komentarze kolegów którzy są tu nie za wiele czasu (starszym forumowiczom też przypomne, Szanownej Dyrekcji, bo chyba umknęło co niektórym z pamięci),  Tym co zlot organizowali, tym co za wielke nie wiedzą, a dużo piszą.,  czy jest drogi, z czym ten temat ogólnie się je, jak się robi konkursy, robi/załatwia nagrody, ile czasu ta wszystko zajmuje i jakie są to koszty, to nadmienie, że miałem już taką przyjemność organizowania/być współorganizatorem, temupodobnych imprez, mniejszych, większych, więc taki ciemny w temacie do końca nie jestem,
 
Przykłady;
2017 Zlot Wiosenny Grotniki, organizator Jaca /andree, koszt ogłony zlotu na osobe 100 zł, w tym; wycieczka, obiad, grill, występ DJ, karaoke – drogo ?, pozostawiam odpowiedź zainteresowanym.. 

http://www.jawacz.pl/index.php?topic=32886.msg305393&fbclid=IwAR3u_5xYVN-EQ26Pgxmla4sV72XIp9VP5Fq98JXsVx75E28lYkZ0fymANvE#msg305393

Kolejne impreza, regionalna (wstęp otwarty dla kolegów z poza) Łódzkie Zakończenie Sezonu, moja rola - współorganizator, obiad, gril, wiatrówka, pokoje 2 doby, koszt ogólny około 80 zł na osobę, drożyzna  ::) ??

http://www.jawacz.pl/index.php?topic=34151.100&fbclid=IwAR28lDLGcERBHl6JBMtT8iGTMwFaMXb5383k_r5K-QW9w50kpxRNY9Lj610

Kolejna impreza organizowana przezemnie, Biała nad Piilicą - październik 2016, Spot Zimowy Ekipy Łódzkiej, wstęp otwarty, 2 dni, domki, magnetofon kaseciak  :) , grill, wiatrówka, - koszt łączny zlotu na to  70 zł za osobę..

http://www.jawacz.pl/index.php?topic=11380.325&fbclid=IwAR3UB5zeJsgxnwTuXcqS-oDuiNPBX1KUWWGgLgjNakOL-OlOr1U5NrgKous

Wiem, inny czas, inne atrakcje, wygody, itd..,  ale jak dla mnie to 200-250 zł za zlot, doliczając koszty pozostałe, podróż, itp, to jest stanowczo za drogo, jasne, nie pasuje, nie muszę przyjeżdżać, jak ktoś napisał, ale czy to o to chodzi ??.

Tyle odemnie. Nagar  ;)
Znajdź ośrodek za 35zł/os na 100+ osób życze ku*** powodzenia
Zależy Kuba gdzie mieszkasz :) w jakiej części Polski się organizuje zlot. U mnie  z takim ośrodkiem nie ma problemu, jest ich sporo w okolicy więc nie bardzo jest opcja windowania ceny.
Więc mogę sobie pozwolić na zrobienie spotkania gdzie wszystkie koszty to 135 zł od osoby za domek z łazienką lub 75 gdy domek jest bez łazienki.
To samo tyczy się terminu, wiosną lub jesienią jest zawsze taniej że względu na brak obłożenia.
Jak mi jest za drogo, to po prostu nie jadę i nie marudzę :) jak nie teraz to innym razem :)
Zapisane
Motocykle wciągają jak woźny flaszkę :)

darol73

  • Treasurer JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 736
  • jawa 350 TS
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 26, 2021, 23:15:48 »

To czy ktoś zrobi Zlot za 150 zł. czy za 300 zł. to jedna sprawa. Robi ten co ma chęci i czas a jedzie ten kto chce i kogo stać.
Druga sprawa i najważniejsza to ta, czy Klub bierze haracz, bo chyba to było zasadnicze pytanie. NIE, NIE BIERZE.
Zapisane

elkinio

  • President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2942
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 27, 2021, 17:10:46 »

Andree - pamiętam jak na jednym zlocie marudziłeś, że piwo na zlocie było po 3 zł a w Biedronce po 2,80 zł .......
Zapisane
Jawa 559 z Velorex 560, Jawa 634 i kilka innych

andree

  • MoTóRzysta z PRLu
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1590
  • Burek 650, Jawa 638.0
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 27, 2021, 17:45:28 »

Andree - pamiętam jak na jednym zlocie marudziłeś, że piwo na zlocie było po 3 zł a w Biedronce po 2,80 zł .......

Prezes, bądź troche poważniejszy.. :-X
Zapisane
Czasem trzeba długo iść, aby dojść do siebie..  ;)
Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów

elkinio

  • President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2942
Odp: Ceny Zlotów
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 27, 2021, 18:06:30 »

Andree - pamiętam jak na jednym zlocie marudziłeś, że piwo na zlocie było po 3 zł a w Biedronce po 2,80 zł .......

Prezes, bądź troche poważniejszy.. :-X
No jestem ..... tak było.
Zapisane
Jawa 559 z Velorex 560, Jawa 634 i kilka innych