Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marca 29, 2024, 06:02:46
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Wysyłka Jawa ts 350  (Przeczytany 1826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

beduin929

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 109
  • CZ 350 (472.4) 1979r & MZ ETZ 251 1990r
Odp: Wysyłka Jawa ts 350
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 22, 2021, 22:27:36 »

Yyyyy... nie miałem nic złego na myśli. Ale nic za takie pieniądze pojadę nawet 600km jak to taka okazja  :P
Zapisane

Jawoch

  • Młodszy Jawer
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 59
  • Jawa 350TS (1987)
Odp: Wysyłka Jawa ts 350
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 22, 2021, 23:05:27 »

Oczywiście nie miałem nic złego na myśli mówiąc o wyrolowaniu kogokolwiek , nie po to jesteśmy w grupie osób co się interesują motoryzacja żeby robić takie rzeczy wg mnie musimy darzyć się wspólnym zaufaniem . Admin musiałby  interweniować jakby takie rzeczy miałyby  miejsce :D
Przemyślałem wszystko i zastosuje się do przedmówców . Nie będę kombinować z wysyłką po prostu pojadę i się przekonam na własne oczy czy w ogóle zdjęcia przedstawiają stan faktyczny.
Zapisane
Jawa 350 TS 638.1 1987r.

Kanter

  • Grupa Podlasie
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1769
  • JAWA TS 350 638-1/639
Odp: Wysyłka Jawa ts 350
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 23, 2021, 00:10:21 »

I to jest najlepsze rozwiązanie
Zapisane
Jawa TS 350 638-1/639

Jacek_L

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 160
Odp: Wysyłka Jawa ts 350
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 24, 2021, 14:17:22 »

Zdarzyło mi się kupić motocykl wysyłkowo. (W sumie to nawet cztery motocykle, ale dwa kupiłem od dobrego znajomego, a jeden przywiózł mi sam sprzedający więc się nie liczy).


Enfielda kupiłem bez oglądania, a tylko na podstawie zdjęć i rozmowy z właścicielem. Skorzystałem ze strony na której daje się ogłoszenie, że na trasie z A do B potrzebny jest transport i zgłaszają się firmy, które mogą się tego podjąć podając cenę usługi. Nie pamiętam co to za strona/serwis (pewnie jest ich kilka). W każdym razie dzięki temu udało się ogarnąć tani transport.
Sam zakup był bardziej problematyczny, bo wymagał odpowiedniego dogrania ze sprzedającym kwestii przelewu kasy i przesyłki umowy.


W moim przypadku kupno "kota w worku" skończyło się dobrze, jestem zadowolony, ale do dziś odczuwam dyskomfort na wspomnienie stresu związanego z przedpłatą kilkunastu tys. przed odbiorem motocykla przez kuriera i obejrzeniem go, gdy dotarł pod dom.


Tak więc wszystko się da, ale jeśli masz możliwość podjechać, obejrzeć i dograć wszystko na miejscu to to zrób - będziesz spokojniejszy i w razie problemów czy niezgodności pojazdu z opisem ograniczysz komplikacje.
Powodzenia!
Zapisane
Aktualnie: Royal Enfield Himalayan, Enfield Bullet, Jawa 638.0
Wcześniej: Royal Enfield Classic, CBX 750F, Dniepr MT12, CZ 180 Roland, 3x Jawa 350, VN700, VN1500 i tak dalej...

sebatoja

  • fizykkk
  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 152
  • Jawa 250 353 1958r
Odp: Wysyłka Jawa ts 350
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 24, 2021, 20:01:17 »

Zdarzyło mi się kupić motocykl wysyłkowo. (W sumie to nawet cztery motocykle, ale dwa kupiłem od dobrego znajomego, a jeden przywiózł mi sam sprzedający więc się nie liczy).


Enfielda kupiłem bez oglądania, a tylko na podstawie zdjęć i rozmowy z właścicielem. Skorzystałem ze strony na której daje się ogłoszenie, że na trasie z A do B potrzebny jest transport i zgłaszają się firmy, które mogą się tego podjąć podając cenę usługi. Nie pamiętam co to za strona/serwis (pewnie jest ich kilka). W każdym razie dzięki temu udało się ogarnąć tani transport.
Sam zakup był bardziej problematyczny, bo wymagał odpowiedniego dogrania ze sprzedającym kwestii przelewu kasy i przesyłki umowy.


W moim przypadku kupno "kota w worku" skończyło się dobrze, jestem zadowolony, ale do dziś odczuwam dyskomfort na wspomnienie stresu związanego z przedpłatą kilkunastu tys. przed odbiorem motocykla przez kuriera i obejrzeniem go, gdy dotarł pod dom.


Tak więc wszystko się da, ale jeśli masz możliwość podjechać, obejrzeć i dograć wszystko na miejscu to to zrób - będziesz spokojniejszy i w razie problemów czy niezgodności pojazdu z opisem ograniczysz komplikacje.
Powodzenia!


Próbowałem tak kupić motocykl z Danii w październiku 2020. Firmę transportową znalazłem tak jak Ty, ale był problem z załatwieniem formalności. Coś mi nie pasowało w sprzedającym bo gość miał za dobrze obcykany temat załatwienia formalności/płatności za pośrednictwem jakiejś firmy. Raczej chodziło o wyłudzenie zaliczki. Odpuściłem temat.
Zapisane
Pozdrawiam. Seba
Jawa&Kawa
Moja Jadwiga rocznik 1958
Kawasaki Zephyr 750 2000r
Jawa 250 60r "Złomek"
Jawa 354 56r