Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marzec 29, 2024, 03:38:10
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634  (Przeczytany 6378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pawelooo2

  • Gość
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 14, 2020, 18:58:32 »

Ja nie widzę w tej sprawie żadnego oczerniania. Sebaxll kupił cześć za nie małe pieniądze i okazała się wadliwa. Nic szczególnego w tym, że postanowił ostrzec innych przed zakupem. Zwłaszcza, że część jest opisana jako czeska co ma być synonimem lepszej jakości niż części z Chin. Niestety okazuje się, że czeskie części są podobnej jakości jak chińskie lub jeszcze gorsze.
A wierzysz w to ze Czesi cos produkuja?
Obawaiam sie ze jest tego niewiele....i jest to manufaktura.....
Zapisane

4motor

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 34
  • Jawa 638, Jawa 634, CZ 350 472, Jawa Perak 250
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 14, 2020, 19:05:41 »

Skoro 4 motor takie mądre straszy prawnikami  to niech odda też kasę za dojazd do azbesta, za azbesta robotę, za silikon, za olej, za stracony czas, za unieruchomienie motocykla, czyli następne plus pincet do zaistnialej sytuacji   :P owszem każdy kij ma dwa końce ale oddając siebie kasę tylko za cześći i wysyłkę to w tym momencie tylko seba jest wydymany

za takie sprawdzenie nie profesjonalne nie zapłacił bym - powiedzcie na jakiej podstawie pokazujecie akurat w tym miejscu jaki luźny jest łańcuch sprzęgła? Przecież akurat w tym miejscu czyli u góry podczas pracy silnika ten łańcuch jest zawsze napięty i tam akurat nie ma żadnego luzu. Podczas pracy silnika od strony dołu obudowy silnika owszem tam jest luźno ale nigdy u góry - tam zawsze będzie napięty - to tak na przyszłość do sprawdzania.



Zapisane

elroj

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 341
  • JAWA 350/640 Sport White Style
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 14, 2020, 19:08:19 »

Chłopaki rozbierzcie jeszcze raz i nagrajcie u dołu  :o
Zapisane
bo jazda na CEZECIE to najlepsza jazda na świecie a jazda na JAWIE to spełnienie marzeń !!! :-)

4motor

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 34
  • Jawa 638, Jawa 634, CZ 350 472, Jawa Perak 250
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 14, 2020, 19:12:55 »

Ja nie widzę w tej sprawie żadnego oczerniania. Sebaxll kupił cześć za nie małe pieniądze i okazała się wadliwa. Nic szczególnego w tym, że postanowił ostrzec innych przed zakupem. Zwłaszcza, że część jest opisana jako czeska co ma być synonimem lepszej jakości niż części z Chin. Niestety okazuje się, że czeskie części są podobnej jakości jak chińskie lub jeszcze gorsze.



Niestety w wielu przypadkach to że Czeskie nie znaczy że najlepsze. Jest wiele takich produktów które zwracamy Czechom jak zauważymy że są źle zrobione.

Wiele razy pytacie mnie w jakim kraju było wyprodukowane to czy tamto?
Odpowiadam że to nie ma żadnego znaczenia w jakim kraju, ważne jest to jakiej towar jest jakości.
Wtedy wiele razy klient w słuchawce zastanawia się co ja wygaduję, jak mogą być inne części lepsze niż Czeskie?
W większości przypadków mogę z góry śmiało doradzić co brać a czego nie.

EDIT:
Ja nie widzę w tej sprawie żadnego oczerniania. Sebaxll kupił cześć za nie małe pieniądze i okazała się wadliwa. Nic szczególnego w tym, że postanowił ostrzec innych przed zakupem. Zwłaszcza, że część jest opisana jako czeska co ma być synonimem lepszej jakości niż części z Chin. Niestety okazuje się, że czeskie części są podobnej jakości jak chińskie lub jeszcze gorsze.
A wierzysz w to ze Czesi cos produkuja?
Obawaiam sie ze jest tego niewiele....i jest to manufaktura.....

Pewnie że Czesi produkują i to bardzo dużo, a nawet większość części jakie mamy to są części wyprodukowane w Czechach.

« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2020, 20:37:41 wysłana przez Rozztocz »
Zapisane

pawelooo2

  • Gość
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 14, 2020, 19:17:26 »

Ja nie widzę w tej sprawie żadnego oczerniania. Sebaxll kupił cześć za nie małe pieniądze i okazała się wadliwa. Nic szczególnego w tym, że postanowił ostrzec innych przed zakupem. Zwłaszcza, że część jest opisana jako czeska co ma być synonimem lepszej jakości niż części z Chin. Niestety okazuje się, że czeskie części są podobnej jakości jak chińskie lub jeszcze gorsze.
A wierzysz w to ze Czesi cos produkuja?
Obawaiam sie ze jest tego niewiele....i jest to manufaktura.....

Pewnie że Czesi produkują i to bardzo dużo, a nawet większość części jakie mamy to są części wyprodukowane w Czechach.
Nie bede sie klocil....moze trzeba bylo wczesniej kosz wlozyc sprawdzic czy dziala? Malina dostal towar sprawdzony po montazu....
Zapisane

elroj

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 341
  • JAWA 350/640 Sport White Style
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 14, 2020, 19:21:01 »

Skoro 4 motor takie mądre straszy prawnikami  to niech odda też kasę za dojazd do azbesta, za azbesta robotę, za silikon, za olej, za stracony czas, za unieruchomienie motocykla, czyli następne plus pincet do zaistnialej sytuacji   :P owszem każdy kij ma dwa końce ale oddając siebie kasę tylko za cześći i wysyłkę to w tym momencie tylko seba jest wydymany

za takie sprawdzenie nie profesjonalne nie zapłacił bym - powiedzcie na jakiej podstawie pokazujecie akurat w tym miejscu jaki luźny jest łańcuch sprzęgła? Przecież akurat w tym miejscu czyli u góry podczas pracy silnika ten łańcuch jest zawsze napięty i tam akurat nie ma żadnego luzu. Podczas pracy silnika od strony dołu obudowy silnika owszem tam jest luźno ale nigdy u góry - tam zawsze będzie napięty - to tak na przyszłość do sprawdzania.
wydaje mi się że podczas hamowania silnikiem a więc bardzo często góra nie jest napięta
Zapisane
bo jazda na CEZECIE to najlepsza jazda na świecie a jazda na JAWIE to spełnienie marzeń !!! :-)

zagier

  • Młodszy Jawer
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 63
  • Jawa 638
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 14, 2020, 19:21:12 »

Ale przecież nigdzie nie jest powiedziane, że reklamacji nie uwzględniono. Kosz kupiony w 4motor fakt. Kosz wadliwy też fakt. Gdzie tu oczernianie lub nieprawda? Firma uwzględniła reklamacje super. Ale za pracę nikt nie zwróci. Niestety została tylko wiara, że ktoś produkuje coś o przyzwoitej jakości ale jak tak dalej będzie szło to pozostanie odlewanie tłoków na kuchni i piłowanie zębatek pilnikiem ;)
Zapisane

Pietras

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 644
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 14, 2020, 19:25:12 »

Napiszę coś od siebie co  mnie  się nie podoba.

..... potem nikt tego nie sprawdził i tak poszło, aż trafiło do montażu u klienta.

..... towaru, którego my nawet nie jesteśmy producentem

Wcześniej czy później nastąpiła wpadka.
Fotografowanie, wycena, umieszczanie na stronie każdej części to też dużo pracy. Pozdro

« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2020, 20:55:31 wysłana przez Pietras12v »
Zapisane
Jawa to świetny motocykl pod warunkiem że wymieni się z tuzin części na inne, lepsze.
Niektóre oryginalne rozwiązania są śmieszne i należy je poprawic.

4motor

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 34
  • Jawa 638, Jawa 634, CZ 350 472, Jawa Perak 250
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 14, 2020, 19:29:36 »

Wiele części sprawdzamy, ale nie sposób sprawdzić wszystkiego. Tym bardziej części które dopiero wychodzi przy montażu czy są dobre...


Malina pierwszą stopkę dostał produkcji Czeskiej a drugą mojej własnej produkcji, jest różnica w jakości? Bo nie chwalił się już tym...

EDIT:
Naprawdę miło by się współpracowało, ja cały czas widzę ogromny potencjał we współpracy z Wami.


Powtarzam - współpracy!

Jestem otwarty na bardzo wiele, nie raz mam chęć przy jakiś nowościach ogłosić że chętnie coś komuś wyślę do sprawdzenia albo do pojeżdżenia w celu podzielenia się opinią, ale jak widzę do czego te forum często służy to..... po prostu odechciewa mi się.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2020, 20:38:17 wysłana przez Rozztocz »
Zapisane

muczacz

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1466
  • gazu gazu na wirazu
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 14, 2020, 19:36:20 »


za takie sprawdzenie nie profesjonalne nie zapłacił bym - powiedzcie na jakiej podstawie pokazujecie akurat w tym miejscu jaki luźny jest łańcuch sprzęgła? Przecież akurat w tym miejscu czyli u góry podczas pracy silnika ten łańcuch jest zawsze napięty i tam akurat nie ma żadnego luzu.


4Motor a Ty widziałeś założony nowy łąńcuch na nowych kołach bo z twojej wypowiedzi widzę że chyba nie on jest lekko napięty a na filmiku luźny jak ..uj więc też nie pisz głupot
Zapisane
Jawa TS 350 638-1 z wozem
traktorek Sam z silnikiem cz 175 rok budowy nieznany
cz 175 typ 450 rok budowy 1961 kolor wiśniowy stan zabytkowy

4motor

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 34
  • Jawa 638, Jawa 634, CZ 350 472, Jawa Perak 250
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 14, 2020, 19:38:52 »

Tak, wczoraj jako pierwsze to otworzyliśmy nowy silnik w nowej Jawie i porównaliśmy.
Jest w nim duża różnica w stosunku do tych wadliwych koszy.

EDIT:
Ale czy nie mam racji mówiąc że w tym akurat miejscu sprawdzenie nie ma większego sensu bo i tak jest on tam napięty podczas pracy?
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2020, 20:38:47 wysłana przez Rozztocz »
Zapisane

sebatoja

  • fizykkk
  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 152
  • Jawa 250 353 1958r
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 14, 2020, 19:46:19 »

Skoro 4 motor takie mądre straszy prawnikami  to niech odda też kasę za dojazd do azbesta, za azbesta robotę, za silikon, za olej, za stracony czas, za unieruchomienie motocykla, czyli następne plus pincet do zaistnialej sytuacji   :P owszem każdy kij ma dwa końce ale oddając siebie kasę tylko za cześći i wysyłkę to w tym momencie tylko seba jest wydymany

za takie sprawdzenie nie profesjonalne nie zapłacił bym - powiedzcie na jakiej podstawie pokazujecie akurat w tym miejscu jaki luźny jest łańcuch sprzęgła? Przecież akurat w tym miejscu czyli u góry podczas pracy silnika ten łańcuch jest zawsze napięty i tam akurat nie ma żadnego luzu. Podczas pracy silnika od strony dołu obudowy silnika owszem tam jest luźno ale nigdy u góry - tam zawsze będzie napięty - to tak na przyszłość do sprawdzania.
wydaje mi się że podczas hamowania silnikiem a więc bardzo często góra nie jest napięta

Hamujesz silnikiem w 2suwie?
Zapisane
Pozdrawiam. Seba
Jawa&Kawa
Moja Jadwiga rocznik 1958
Kawasaki Zephyr 750 2000r
Jawa 250 60r "Złomek"
Jawa 354 56r

4motor

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 34
  • Jawa 638, Jawa 634, CZ 350 472, Jawa Perak 250
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 14, 2020, 19:46:27 »

Co do samych łańcuszków to też jest osobna kwestia, męczę dostawców o to żeby ktoś się skusił i wyprodukował gdzieś na Taiwanie łańcuch który byłby naprawdę na bardzo wysokim poziomie ale niestety na razie nie ma chętnego na jego produkcję.
Zapisane

muczacz

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1466
  • gazu gazu na wirazu
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 14, 2020, 19:47:51 »

Ale czy nie mam racji mówiąc że w tym akurat miejscu sprawdzenie nie ma większego sensu bo i tak jest on tam napięty podczas pracy?


nie ma sensu twoja wypowiedź ponieważ na oko widać że nikt tam na siłę nic nie naciąga  aco mieli naciągnąć na zębatce  :o , luźno ja w piździe starek k...wy a Ty jeszcze próbujesz coś tam mędrkować , jest do dupy i tyle, nie ma co gówno burzy w dalszym ciągu kontynuować bo szkoda i czasu i nerwów, ja swoje zdanie już mam , było kilka fajnych postów i do Czech do sklepu też mam niedaleko
Zapisane
Jawa TS 350 638-1 z wozem
traktorek Sam z silnikiem cz 175 rok budowy nieznany
cz 175 typ 450 rok budowy 1961 kolor wiśniowy stan zabytkowy

4motor

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 34
  • Jawa 638, Jawa 634, CZ 350 472, Jawa Perak 250
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 14, 2020, 19:48:12 »

Póki co to ten zestaw jest na razie najlepszy i pewny:

https://4motor.pl/pl/jawa-350-ts-638-639-640/7797-sprzeglo-kompletne-jawa-350-638-639-640-zestaw-9999999086670.html?search_query=sprzeglowy&results=4

EDIT: Dobra ja na dzisiaj kończę, w razie czego jutro odpiszę.

EDIT: Zawsze w jakiejkolwiek sprawie piszcie, znajdziemy rozwiązanie jak tylko jest wola z obu stron.


« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2020, 20:36:41 wysłana przez Rozztocz »
Zapisane

muczacz

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1466
  • gazu gazu na wirazu
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 14, 2020, 19:54:59 »

czy admin m może posty 4motor scalić bo się tasiemiec robi
Zapisane
Jawa TS 350 638-1 z wozem
traktorek Sam z silnikiem cz 175 rok budowy nieznany
cz 175 typ 450 rok budowy 1961 kolor wiśniowy stan zabytkowy

Bison

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 926
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 14, 2020, 19:57:24 »

Dobrze poczytać i sobie faktycznie opinię człowiek wyrabia  ::)
Zapisane
CZ 350 typ 472.5 - 1985
Ford Orion 1,6 D - 1985
IŻ 350  Planeta 5 - 1991
VW Golf 1,3 CL - 1991
Peugeot 405 1,6 GL - 1993
Hyundai Accent  1,5 GL - 1995
Honda ST 1100 - 2001
Royal Enfield Bullet 500 - 2007

DZIUK

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 265
  • Jawa 638-X, Jawa 638-7
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 14, 2020, 20:07:02 »

Panowie spokojnie!
Naskoczyliście na chłopaka jakby chciał kogoś oszukać!
Czy widzieliście jakikolwiek sklep z częściami w którym sprzedawca sprawdza części? Gość jako jedyny wyszedł na przeciw nam i chce robić i sprzedawać części dobrej jakości a wy go linczujecie. Najpierw reklamacja a później informacja czy sklep zachował się OK. No chyba że pomimo reklamacji towar dalej jest sprzedawany to w dyby! Mam nadzieję że znajdzie się producent tych łańcuszków!
Zapisane

ZoR

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 15
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 14, 2020, 20:14:44 »

Opanujmy troszkę emocje. Z jednej strony zanim nowy asortyment trafi do klienta powinien być sprawdzony, ale patrząc na zasób części jakie mają gdyby mieli sprawdzać itd itp. Ok. Do swojej lali kupowałem części glownie z 4motor i miałem problem z czołem wału, które miało wady produkcyjne. Telefon, wyslałem zdjęcia, reklamacja i po problemie. Tutaj kolega pomylił kolejność. Najpierw ustalenia ze sprzedającym, a jeżeli jest brak porozumienia tzn. Sprzedający wali fuszere no to wtedy nagłaśniamy.
Zapisane
MZ ETZ 250 - 1985
S51 - 1987
638.0 - 1988
638.1 - 1989
TDM 850 - 1996

4motor

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 34
  • Jawa 638, Jawa 634, CZ 350 472, Jawa Perak 250
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 14, 2020, 20:40:04 »

Obejrzyjmy mecz! To nam wszystkim dobrze zrobi!


Zaczynamy!
Zapisane

muczacz

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1466
  • gazu gazu na wirazu
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 14, 2020, 20:42:27 »

Ooooooo ;D ;D ;D
Zapisane
Jawa TS 350 638-1 z wozem
traktorek Sam z silnikiem cz 175 rok budowy nieznany
cz 175 typ 450 rok budowy 1961 kolor wiśniowy stan zabytkowy

zagier

  • Młodszy Jawer
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 63
  • Jawa 638
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 14, 2020, 20:43:41 »

Ale chyba po to jest forum, aby dzielić się informacjami. Przecież w tym czasie ktoś mógł również kupić taki zestaw i nie mieć pojęcia czy jest ok,, czy nie i też by się napracował tudzież zapłacił mechanikowi i byłby stratny, nie mówiąc już o nieplanowanym postoju motocykla. Zanim się odeśle, sklep rozpatrzy reklamacje, kupi drugi to minimum tydzień, super opcja jak właśnie szykujemy się na zlot. Podobnie jak ktoś kupuje części do remontu i później one leżą miesiącami a przy składaniu niespodzianka. Nie każdy sklep wysyła do wszystkich informacje któży kupili dany produkt z danej partii, że może być wadliwy, chyba,że ktoś tak robi to by się bardzo chwaliło. Dlatego wydaje mi się, że wstawianie takich informacji na forum jest potrzebne i pomaga innym użytkownikom uniknąć takiej sytuacji.
Zapisane

Rozztocz

  • vice President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3495
  • Smoczyciel
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 14, 2020, 20:45:56 »

Każdemu zdarzają się pomyłki i uważam, że w pierwszej kolejności powinno się skontaktować ze sprzedającym i wyjaśnić co i jak. Z drugiej strony rozumiem Sebę bo pojechał kawałek drogi do mechanika, żeby wymienić zestaw i osobiście też bym się pewnie wk*&wił wydając 5 stów a tu taki zonk...

Prośba do 4motor aby nie pisał posta pod postem. Jest taka opcja "modyfikuj" i można dopisać coś czego się zapomniało dodać...
Zapisane
Kilka Jaw, Čezetek i Velorex 562 :)

pawelooo2

  • Gość
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 14, 2020, 20:46:52 »

Ale chyba po to jest forum, aby dzielić się informacjami. Przecież w tym czasie ktoś mógł również kupić taki zestaw i nie mieć pojęcia czy jest ok,, czy nie i też by się napracował tudzież zapłacił mechanikowi i byłby stratny, nie mówiąc już o nieplanowanym postoju motocykla. Zanim się odeśle, sklep rozpatrzy reklamacje, kupi drugi to minimum tydzień, super opcja jak właśnie szykujemy się na zlot. Podobnie jak ktoś kupuje części do remontu i później one leżą miesiącami a przy składaniu niespodzianka. Nie każdy sklep wysyła do wszystkich informacje któży kupili dany produkt z danej partii, że może być wadliwy, chyba,że ktoś tak robi to by się bardzo chwaliło. Dlatego wydaje mi się, że wstawianie takich informacji na forum jest potrzebne i pomaga innym użytkownikom uniknąć takiej sytuacji.
Taaaaa kontener wplynal do gdyni. I ktos sprawdza czeskie wykonanie. Przed sprzedaza.... I chinskie raczki partie oznaczyly hahahaha.....amen....
Zapisane

sebatoja

  • fizykkk
  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 152
  • Jawa 250 353 1958r
Odp: UWAGA na nowy zestaw z 4motor sprzęgła/ kosz do ČZ 350/Jawa 634
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 14, 2020, 20:55:04 »

Ale chyba po to jest forum, aby dzielić się informacjami. Przecież w tym czasie ktoś mógł również kupić taki zestaw i nie mieć pojęcia czy jest ok,, czy nie i też by się napracował tudzież zapłacił mechanikowi i byłby stratny, nie mówiąc już o nieplanowanym postoju motocykla. Zanim się odeśle, sklep rozpatrzy reklamacje, kupi drugi to minimum tydzień, super opcja jak właśnie szykujemy się na zlot. Podobnie jak ktoś kupuje części do remontu i później one leżą miesiącami a przy składaniu niespodzianka. Nie każdy sklep wysyła do wszystkich informacje któży kupili dany produkt z danej partii, że może być wadliwy, chyba,że ktoś tak robi to by się bardzo chwaliło. Dlatego wydaje mi się, że wstawianie takich informacji na forum jest potrzebne i pomaga innym użytkownikom uniknąć takiej sytuacji.


Zagier, ale Ty na serio? Chcesz mieć plug&play? Kup sobie japonie, ale jak zobaczysz ceny częsci to uklękniesz. Ty sie bawisz motocyklami z lat 80tych z bloku wschodniego... albo robisz sam i liczysz się z takimi wtopami, albo zlecasz renowację/naprawę komuś i płacisz za to że on się z tym męczy. Tak to już jest, 4motor sprzedał złom, zwrócił kasę dla niego temat jest zamknięty a wy na nim psy wieszacie. Co ma jeszcze zrobić?
Zapisane
Pozdrawiam. Seba
Jawa&Kawa
Moja Jadwiga rocznik 1958
Kawasaki Zephyr 750 2000r
Jawa 250 60r "Złomek"
Jawa 354 56r