Wolna Strefa Jawa - CZ

• Marzec 19, 2019, 03:57:53
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Iżami na Gibraltar.  (Przeczytany 382 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

motolis

• Świeżak
  • *
  • CZ 175 SPORT
Iżami na Gibraltar.
« dnia: Listopad 25, 2018, 15:17:27 »

Tu moja( póki co) najdłuższa wyprawa :)http://izhmoto.pl/viewtopic.php?t=6610

Yabaman

• Jawer Weteran
  • 638.1+562.10; 362 Californian
Odp: Iżami na Gibraltar.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2018, 08:14:02 »

Fajna wyprawa.
Popatrzylem na mape aby po raz kolejny ocenic, jak wyglądałby przejazd Jawą z Japonii do Polski. Da sie ale Wasze 4000km w jedną strone w moim przypadku byłoby przejechaniem jedynie przez nadmorskie obszary w Chinach albo przekroczeniem Amuru gdybym wybrał trase przez Rosje . Troche daleko wiec znowu skonczyło sie na jeżdzeniu palcem po mapie...

Hutmen

• obserwator rzeczy dziwnych i ulotnych
  • Świeżak
  • *
  • CZ była pierwsza i zawsze
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2018, 09:20:53 »

Skoro na forum robi się iżowo to nie omieszkam pochwalić się moim najnowszym nabytkiem :
     https://youtu.be/Ak4auAODBJQ

motolis

• Świeżak
  • *
  • CZ 175 SPORT
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2018, 10:24:31 »

Fajna wyprawa.
Popatrzylem na mape aby po raz kolejny ocenic, jak wyglądałby przejazd Jawą z Japonii do Polski. Da sie ale Wasze 4000km w jedną strone w moim przypadku byłoby przejechaniem jedynie przez nadmorskie obszary w Chinach albo przekroczeniem Amuru gdybym wybrał trase przez Rosje . Troche daleko wiec znowu skonczyło sie na jeżdzeniu palcem po mapie...
  Niestety i  moje ,dalekie wyprawy  często  się  tak  kończą . Człowiek sie  rozmarzy a  realia  szybko  studzą zapał  :P   Ale   i te  krótsze są  fajne , ważne jest , aby  porostu zwiedzać ,jeździć  i mieć  z tego  przyjemność .
  A  nie   pomyślałeś o  podróży  w  jedną  stronę a potem  powrót  samolotem ? Myślę że jest to do  zrobienia .  Ja  nieśmiało  planuje wyprawę w Twoje (po kątem geograficznym) strony  ;) Ale  to  kiedyś .
 HutmenPiękny  zwierzak , daleko  można  na nim  zajechać . No i -kto ma Iża ,ten zapiża !!!  ;)  He he , muszę poskładać ''knedelka '' i  jakąś wyprawę opisać ,bo mnie z tymi Iżami  ,wykapią z tego sympatycznego forum :)

czeron

• Jawer Weteran
  • CEZET 472.6 1986r.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2018, 14:50:51 »

Miałem dość mocno zarysowany plan pojechać cezetą na Gibraltar i powrót przez Sycylię, ale potem zacząłem zwiedzać Europę zawodowo i odechciało mi się zrobić to samo motocyklem. Jednakowoż moje wielkie gratulacje za tak duży wyczyn.
CEZET 472.6