Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marzec 29, 2024, 09:12:26
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Powrót  (Przeczytany 1865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Powrót
« dnia: Maj 22, 2008, 19:44:33 »

Nie wiem czy ktoś z szanownej Braci zauważył, że przez jakiś czas mnie nie było widac na forum. Pomijając fakt że pojawiam sie niespodziewanie i równie niespodziewanie znikam teraz będe widoczny....

No to tak co proponujecie koledzy jako wypełnienie czasu wolnego bo mam go troche jeszcze zanim mi się kości nie pozrastają i stawy nie wrócą na swoje miejsce ??   

Pytam bo siedze drugi dzieñ przy kompie i mnie rozpie...la ta świadomość. Do motocykla też nie pójde bo o kulach nie za dużo zrobie. Poza tym motocykl też delikatnie by się do naprawy nadawał-ale nie za dużo.

jeżdził ktos z Was rowerem z gipsem ?  wogóle siedzenie na dupalu mnie za bardzo nie odpowiada, tzn odpowiada ale jak jade czymś 
Może sobie puzzle 3000 cz. niebo nocą kupić i układać ??

Kurdeee nie mam pomysła....


p.s


to że będe teraz mógł się oddać kasowaniu postów na forum to jest wiadome  :>
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

lluke

  • Gość
Odp: Powrót
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2008, 19:54:21 »

Zaraz zaraz czy to nie ty pisałeś do mnie o czopka?? Co jest poskładałeś się na moto czy inna przypadłość?? Na twoją nudę niestety nic nie poradze :-/
Zapisane

madras30

  • Gość
Odp: Powrót
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2008, 20:19:39 »

Cześć Paweł. Zauważyłem jak najbardziej monitoruję forum w miarę możliwości na bieżąco, nie odzywałem się po esie-przepraszam gdyż sam dziś oddech załapałem dopiero ale opowiem jak sie zobaczymy, może w tą niedzielę?

co do puzzli to proponuję ocean tez na 3000 części albo- wyzwanie dla  Jawerów-twardzieli :-) - trójwymiar  ;]
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2008, 20:22:53 wysłana przez madras30 »
Zapisane

_Wujek samo Zło_

  • Mistrz Zła...
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1345
  • przekażcie mu że Belzebubik się o niego pytał....
Odp: Powrót
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2008, 12:02:52 »

Luke tak to ja pytałem o czopa - narazie z przyczyn wiadomych temat nieaktualny...

Radek - ja bym najchętniej pomalował sobie silnik na np czarno a wypolerował jedynie krawędzie żeberek cylindra i głowicy no może jeszcze paski (te przetloczenia) na bokach silnika.

Mirek a zapraszam zapraszam.


p.s
wracajac do puzzli....

....może kupić sobie bułke tartą i rogaliki zacząć skaładać   
Zapisane
"Szukajcie, a znajdziecie. Proście, a będzie wam dane - Kiedyś prosiłem Boga o rower, po latach zrozumiałem, że Bóg nie działa w ten sposób. Ukradłem rower i prosiłem Boga o przebaczenie" ;)

lluke

  • Gość
Odp: Powrót
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2008, 12:27:57 »

No to chyba mam dla ciebie zajęcie:) Spróbuj zbudować małe miasto z zapałek i kleju sam kiedyś się w to bawiłem Tylko uważaj na klej żeby nie zadziałał na ciebie <lol>
Zapisane