Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marca 29, 2024, 16:27:04
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Cz 175 model 450  (Przeczytany 1161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fiolek30

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 0
  • Czyżbym nie posiadał motocykla?
Cz 175 model 450
« dnia: Czerwca 21, 2017, 20:26:39 »

Witam serdecznie wszystkich użytkowników jestem nowym forumowiczem tematy o które chce sie zapytać pewnie jusz przerabiane ale spróbuje pierwszy z nich to zapytanie o czeski sklep jawamarkt.cz czy ten sklep jeszcze działa? Bo złożyłem zamówienie niezbyt co prawda duże i chyba padłem ofiarą oszustów no i swej głupoty do przelania pieniędzy bardzo sprawnie i miło sie korespondowało puzniej przestali odpisywać na moje meyle. Pytanie jest takie czy ten markt działa czy wysyłają paczki jak długo sie na nie czeka czy mogę o swej zapomnieć
Drugie moje pytanie chodzi o ustawienie wyprzedzenia zapłonu posiadam Cz 175 model 450 z 62 R wszystko niby wiem wszystkie wartości znam wiem co i jak tylko nikt nigdzie chyba nie pisze od którego momentu zacząć chodzi mi o te kulko które jest przykręcone do statora czy ustawiać przerwę no właśnie jak chodzi mi o to od którego momentu na kółku sa wycięte fasolki czy od początku zacząć tzn maksymalnie przekręcone w lewo czy od środka zacząć ustawienie przerwy czy kółko metalowe na kturym jest przerywacz ma być przekręcona na maxa w prawo wtedy zacząć regulacje przerwy na przerywacz a moze ktoś posiada zdjęcie jak zacząć
No i trzecie moje pytanie potrzebuje kondensatora i przerywacz no i poszukuje oryginalnych czesci z gury dziękuje za pomoc

Zapisane

Glider

  • Młodszy Jawer
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
  • Jawa 555, CZ 125/453
Odp: Cz 175 model 450
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 21, 2017, 21:17:12 »

Witaj! Temat wałkowany sporo razy. Trzeba mieć cierpliwość. Poczytaj opinie innych tutaj ;)
http://www.jawamarkt.cz/en/guestbook 
Zapisane
Pozdrawiam
Misiek

Jawka 555 '60
CZ 125 453 '66

Fiolek30

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 0
  • Czyżbym nie posiadał motocykla?
Odp: Cz 175 model 450
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 22, 2017, 11:55:52 »

Dziękuje Galider
Zapisane