Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marzec 29, 2024, 10:15:20
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Problem ze sklepem jawamarkt.cz  (Przeczytany 2859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Macjedenek

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 0
  • Czarne na czerwonym jedzie po zielonym
Problem ze sklepem jawamarkt.cz
« dnia: Czerwiec 22, 2016, 19:08:43 »

Witam wszystkich forumowiczów!
Jak widać jestem nowy na forum, więc od razu się przywitam. Maciej, ze wsi Kurów obecnie na studiach w Lublinie, lat 20. Od ładnych paru lat dłubię w rożnych jednośladach. Od 2 lat jestem posiadaczem Jawy 175 typ 356. Jawka czekała na lepsze czasy i się wreszcie doczekała. Kompletując części korzystałem z usług sklepu jawaczesci.pl, z którego jakby to powiedzieć byłem średnio zadowolony. Słyszałem od paru starszych jawaczy o jawamarkt.cz i tu pojawia się moje pytanie. Złożyłem zamówienie już ładnych parę tygodni temu (niedługo będzie miesiąc), ale odpowiedzi ani widu ani słychu. Nie odpowiadają za żadne maile, telefon się nie odzywa. Czy ten sklep nadal działa?
Zapisane

Macjedenek

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 0
  • Czarne na czerwonym jedzie po zielonym
Odp: Problem ze sklepem jawamarkt.cz
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2016, 11:07:58 »

Sklep odpisał (po miesiącu ale odpisał) więc jakby ktoś miał podobny problem, to sklep nadal działa.
Zapisane

Yabaman

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1095
  • 638.1+562.10; 362 Californian; ETZ251 SW x 3
Odp: Problem ze sklepem jawamarkt.cz
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2016, 11:30:32 »

Moje doswiadczenia z Jawamarkt.cz byly poczatkowo bardzo pozytywne i kupilem u nich sporo rzeczy gdzie indziej nie wystepujacych. Kiedys przyslali mi dwa chinskie kraniki zamiast zamowionego oryginalnego Jikova. Wyrazilem im swoje niezadowolenie z tego powodu, przeprosili ze oryginalnych Jikovow juz nie ma ale od tego czasu (juz ponad rok) totalnie mnie olewaja i pozostawiaja moje zamowienia bez odpowiedzi.
A wracajac do tych chinskich kranikow to wygladaja  zupelnie inaczej ale okazaly sie bardzo dobre i nic nie cieknie. Moze gdybym podziekowal i wyrazil swoj zachwyt to zaczeliby mi odpowiadac.

Macjedenek

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 0
  • Czarne na czerwonym jedzie po zielonym
Odp: Problem ze sklepem jawamarkt.cz
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 30, 2016, 11:38:06 »

Właśnie dlatego bardzo zależało mi na tym sklepie, mają części których próżno szukać gdzie indziej. Ale zauważyłem, że odpisali po wysłaniu maila na adres Pani Langerovy. Może to tylko przypadek ale gdyby ktoś miał podobne problemy warto spróbować.
Zapisane

Yabaman

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1095
  • 638.1+562.10; 362 Californian; ETZ251 SW x 3
Odp: Problem ze sklepem jawamarkt.cz
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 30, 2016, 11:44:26 »

Faktycznie, to moze byc sposob. Korespondencje z Pania Langerova wspominam bardzo mile ale moze aktualnie odbieraniem i selekcja zamowien zajmuje sie jakas mniej gramotna albo po prostu zarobiona po uszy osoba.

Tjack

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 37
  • Jawa 634.7+Velorex562
Odp: Problem ze sklepem jawamarkt.cz
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 30, 2016, 12:40:35 »

Ja w zeszłym roku zamawiałem u nich oryginalne z epoki przerywacze PAL, po złożeniu zamówienia i opłaceniu dostałem odpowiedź, że wysyłka będzie za 2 tygodnie bo właśnie zaczynają urlop i firma zamknięta będzie. Ok, czekam 2 tygodnie i cisza, po 3 lub 4 interwencjach mejlowych dostałem odpowiedź że zamówienie jest gotowe do wysyłki i jutro wyjdzie. Próbowałem też dzwonić ale nikt nie odbierał. W końcu przesyłka przyszła po 6 tygodniach od zamówienia. Jak dla mnie poziom ich obsługi jest fatalny. Nie polecam choć przyznam, że wybór części mają bardzo dobry.
Zapisane
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Problem

Zaczęty przez MaSSeY Mechanika

8 Odpowiedzi
4142 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipiec 20, 2007, 07:02:38
wysłana przez MaSSeY
problem z CZ

Zaczęty przez wnyku « 1 2 » Elektryka

27 Odpowiedzi
11103 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 24, 2008, 17:30:58
wysłana przez madras30
Problem

Zaczęty przez Junior1923 « 1 2 » Mechanika

46 Odpowiedzi
12184 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Luty 23, 2008, 22:14:23
wysłana przez MarcinS
problem w CZ 350

Zaczęty przez wnyku Elektryka

6 Odpowiedzi
4263 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marzec 16, 2008, 12:54:59
wysłana przez gustaw
1 Odpowiedzi
1746 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Październik 20, 2014, 20:23:42
wysłana przez korczi