Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marzec 29, 2024, 07:04:25
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: wzywam Lublin!  (Przeczytany 2940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bimber

  • Gość
wzywam Lublin!
« dnia: Marzec 08, 2008, 22:55:00 »

witam, wątek kieruje do Jawerów z Lublina, a konkretnie chodzi o to, czy w Lublinie mamy jeszcze jakis inny sklep z częściami do naszych motocykli oprócz tego na ul. Lubartowskiej, bo tam niestety nie wszystko mozna dostać, albo trzeba czekać, albo cena zabija :/
Zapisane

henryk_o

  • Gość
Odp: wzywam Lublin!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2008, 10:08:43 »

Zgadza się - cena na Lubartowskiej zabija!!! Kiedyś był jeszcze sklep na 1 Maja ale niestety gościu zbankrutował. W Lublinie jest chyba tylko na Lubartowskiej :( chyba że o czymś nie wiem. Pytałem o części do Jawy na Mełgiewskiej, Energetyków - ale tam albo im się nie chce albo mówią że mają tylko do przecinaków i skuterów. Nie wiem jak w Jastkowie k. Lublina - ale podejrzewam że pewnie tak samo.
Ja części do Jawy zamawiam z www.allegro.pl , www.agmot.pl lub teraz mam zamiar z www.jawaczesci.pl U Ruszczyka nie zamawiam i zamawiać nie będę bo za drogo sobie ceni.

Może kolega Gringo się wypowie bo też jest z Lublina i może wie więcej.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2008, 10:10:27 wysłana przez henryk_o »
Zapisane

bimber

  • Gość
Odp: wzywam Lublin!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2008, 07:04:47 »

czyli zostaje nam internet :/
chociarz przyznam się, ze na www.jawaczesci.pl jeszcze nie kupowałem, zaraz tam zajrze ;)
Zapisane

henryk_o

  • Gość
Odp: wzywam Lublin!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2008, 16:27:23 »

www.jawaczesci.pl to dość nowy sklep - nie mają jeszcze wszystkiego wprowadzonego. Ale powoli jakoś uzupełniają bazę produktów. Kontaktowałem się z nimi jakiś miesiąc temu i powiedzieli że części mają ale niektórych nie ma na stronie.
Sprzedają tylko części od Ruszczyka.
Tłoki mają po 40zł.
Zapisane

gringo

  • Gość
Odp: wzywam Lublin!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2008, 19:46:05 »

a jest sklep :] świdnik :]tzn  franciszków :]ale jest to tak naprawde czesc swidnika, trzeba wjechac w swidniku w ulice kosynierów od racławickiej, potem przez przejazd kolejowy, za przejazdem w prawo, zakretas wlewo i cały czas prosto,az po lewej stronie bedzie szyld czesci motocyklowe:p duzo taniej niż jak to mówimy "u Hama" na Lubartowskiej.
Zapisane

bimber

  • Gość
Odp: wzywam Lublin!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2008, 11:30:08 »

no prosze, o sklepie w świdniku nie słyszałem! aż się tam przejade tak z ciekawości, bo do tej pory moje zakupy opierały sie głównie na agmocie.
Wielkie dzięki za pomoc chłopaki!
Zapisane

henryk_o

  • Gość
Odp: wzywam Lublin!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 14, 2008, 12:56:07 »

Hey - Gringo - czy może w tym franciszkowie robią szlify cylindrów? - jak tak to za ile chcą?
Bo niedługo planuje mały remoncik Jawy i nie wiem gdzie zrobić szlif.
Zapisane

Marek01

  • Gość
Odp: wzywam Lublin!
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2008, 16:10:42 »

Mieszkam we Franciszkowie, chciałbym sprostować, iż nie jest to żadna część ¦widnika. Jest to wieś FRANCISZKÓW.
Ceny są bardzo przystępne, robią szlify cylindrów.
Jest maly wybór, bo mały sklepik ale to co mi było potrzebne to dostałem. Oprócz szlifu cylindrów oferują regeneracje wałów.
Gorąco polecam. :)
Zapisane

gringo

  • Gość
Odp: wzywam Lublin!
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2008, 19:44:51 »

hmmm dałem chyba 160 albo 200zł za szlif nie pamietam... czy 200 albo 220 z tłokami i pierscieniami .... tak czy inaczej napewno taniej niż "u chama" na lubartowskiej w lublinie.
Zapisane

Wasyl

  • Gość
Odp: wzywam Lublin!
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 20, 2011, 16:02:39 »

Żeby nie zakładać 5 takiego samego tematu o zakładach w Lublinie odkopuję i zapytuję:
Gdzie w lublinie znajdę szpeca od cezety 350? Bo mnie już chyba przerasta... :/
Zapisane

panaspirant

  • Gość
Odp: wzywam Lublin!
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 20, 2011, 18:12:14 »

Jest jeszcze sklep u  Nastaja.Peryferie lublina.  Lublin, Rataja 118
tel. (81) 746-83-01. Nie wiem ile ma do CZ. Cena kranika do jawy czy do cz u gościa 20 zł. To całkiem przyzwoicie. .A te mniejsze sklepiki zaopatrują się u niego. Gość z Franciszkowa robi remonty ale nie złą kasę doi za to i jak coś spapra to potem problem z jakąś reklamacją. Kiedyś robił mi wał do WFM. Zrobił dziury w blachach i tak zostawił. Szlify robi 40 zł za usługę. Ale nie piłuje kanałów w oknach co skutkuje zaczepieniem tłoka lub pierścienia o okno i uszkodzenie i cylindra i tłoka(przypadek niejednorazowy).Nawet nie mówi klientowi że to trzeba poprawić pilnikiem. Dopiero jak nastąpi awaria to mówi ze trzeba było sobie podpiłować. Części też nieraz ma do jawy w sklepie przy warsztacie. Ale kupowałem do wsk. Jak chcesz więcej sztuk czegoś to nie chce sprzedawać tylko pyta po co ci tyle. Bo nie dość że i tak nieźle zarabia  to i takk wydaje mu się że za tanio bo chcesz dużo. Z lubartowskiej. Ceny z kosmosu. Dużo ludzi narzeka że oszukuje. Nastaj gość nie sympatyczny ale jak coś miał to najtaniej w okolicy sprzedawał.
Zapisane

żuko999

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 28
Odp: wzywam Lublin!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 20, 2011, 21:22:02 »

a ja tam gościowi z Franciszkowa w częściach i dostępności stawiam plusik bo jak mi coś potrzeba do mojej Jawy czy WSK-i to ma a jak nie to od razu zamawiam a poza tym kontaktuję się z nim telefoniczni i wiem na czym stoję.co do naprawy u niego to raczej bym mu nie zaprowadził swojego sprzętu.Miałem kiedyś taką historyjkę że za samo rozpołowienie silnika w romecie 50ccm krzyknął 300zł
Zapisane
    Status GG
Moje marzenie stało się jawą :)
661222960