Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marca 29, 2024, 01:27:21
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać  (Przeczytany 13666 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bimberpołudnie

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 778
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 06, 2016, 23:11:16 »

Przecież dziadek z dowodu mógł odkupić ten motocykl od paciaciaka, co go kupił od misia. o go kupił od dziadka. A dziadek nie rejestrował na nowo, bo dowód miał na siebie. Minęło od kupna z 15 lat to i umów nie ma. W razie W tłumaczenie jest. Ja sprawdziłbym w PZU na kogo stoi ubezpieczenie.
Zapisane

STÓWA

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 776
  • Ile to już lat ?
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 06, 2016, 23:14:37 »

Nie wiem czy ci udzielą takiej informacji ze względu na ustawę o ODO.
Zapisane

Bison

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 926
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 06, 2016, 23:14:50 »

Gdyby mnie odwiedził gość proponujący spisanie umowy na pojazd, który już sprzedałem ileś tam lat wstecz, to bym go śmiechem za...ał a tego samego dnia wpłynęło by stosowne pisemko do WK, chroniące odpowiednio moje cztery litery  ;)   
Zapisane
CZ 350 typ 472.5 - 1985
Ford Orion 1,6 D - 1985
IŻ 350  Planeta 5 - 1991
VW Golf 1,3 CL - 1991
Peugeot 405 1,6 GL - 1993
Hyundai Accent  1,5 GL - 1995
Honda ST 1100 - 2001
Royal Enfield Bullet 500 - 2007

STÓWA

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 776
  • Ile to już lat ?
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 06, 2016, 23:18:28 »

Fakt jest jednak taki i tego raczej nic nie zmieni że właścicielem jest człowiek widniejący na dowodzie ewentualnie jegomość z umowy kupna sprzedaży pomiędzy człowiekiem z dowodu i kolejnym właścicielem z umowy bo przecież przy sprzedaży spisuje dię umowę i przekazuje nabywcy dowód rejstracyjny .
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2016, 23:26:59 wysłana przez STÓWA »
Zapisane

Mateusz34342

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 0
  • Jawa 350 TS Cafe racer
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 06, 2016, 23:26:26 »

Czyli ogólnie nie ciekawa sytuacja . Bo wiadomo nie chciał bym aby ten dziadek miał jakieś problemy . Niby spisać umowę z dziadkiem ale nie wiadomo czy się nie dopatrzą że już kiedyś był sprzedany a ten ktoś został pominięty . Dziadek pamięta jak ma na nazwisko tamten gość ale też pewnie tylko tyle że pamięta nazwisko . Mam jeszcze drugie papiery które są na sąsiada ale do tych brakuje tablicy , ramy i umów . Najlepiej było by gdyby dało się pogadać z kimś z wydziału komunikacji tak żeby wyjaśnił jak można było by to zrobić . Kupować ramę z dokumentami to dodatkowe koszta i to nie małe . Wchodziłem na stronę taką gdzie da się sprawdzić poprzednich właścicieli , ubezpieczenie i przegląd . Jest tam że 1 właściciel , brak oc i przeglądu . Mam również drugi motocykl który stoi jeszcze również na poprzedniego właściciela ale mam umowę i na osi czasu nie ma nic o zmianie właściciela .
Zapisane

pitterpan

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 256
  • Jawa TS 350 1991r
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 06, 2016, 23:30:33 »

Najbezpieczniejsze opcje to 3 i 4.
Zawsze możesz iść do wydziału, i przedstawić sytuacje jakbyś dopiero chciał kupić pojazd, do którego brakuje umów, bo stał  x lat i umowy zagubiono. Jest jedynie adres właściciela z dowodu. I co w takiej sytuacji można zrobić?

Jak powiedzą ze becie ciężko,  albo coś w tym stylu, to robisz wariant 4
Zapisane

yuzik

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 143
  • cz 175/450, jawa 350/638
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 06, 2016, 23:31:15 »

Spisywanie umowy z gościem jest o tyle ryzykowne, że może się po ruszeniu tematu odezwać do niego fundusz gwarancyjny za niezapłacone OC przez lata. I jak się gość wytłumaczy? Ze już sprzedał kiedyś?Takie rzeczy nie śmierdzą dopóki się ich nie ruszy.
Zapisane

Mateusz34342

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 0
  • Jawa 350 TS Cafe racer
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 06, 2016, 23:42:55 »

No tak , tak ostrożnie można było by popytać w wydziale co i jak a jak nie to dalej w to nie brnąć . A nie ma tak że wraz ze zmianą właściciela ubezpieczenie się tak jakby zerowało bo gdyby tak było to ludziom nie opłacało by się sprzedawać motocykli które długo stoją . Kiedyś kupiłem suzuki które stało u gościa 15 lat i było bez ubezpieczenia .
Zapisane

BOBBER

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 30
  • Albo sztywno ,albo wcale.
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 06, 2016, 23:55:53 »

Wariant nr 5 sprzedaj go mi ,ja go zalegalizuje i odsprzedam Ci po kosztach zarejestrowanego motocykla. ;D
Zapisane
Louder than your girlfriend last night

Pawand

  • v-ce President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 863
  • Jawa 350 TS 638,
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 07, 2016, 08:39:39 »

No tak , tak ostrożnie można było by popytać w wydziale co i jak a jak nie to dalej w to nie brnąć . A nie ma tak że wraz ze zmianą właściciela ubezpieczenie się tak jakby zerowało bo gdyby tak było to ludziom nie opłacało by się sprzedawać motocykli które długo stoją . Kiedyś kupiłem suzuki które stało u gościa 15 lat i było bez ubezpieczenia .
Dowód rejestracyjny jest na gościa, z którym rozmawiasz, czy na kogoś innego?
Zapisane

Mateusz34342

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 0
  • Jawa 350 TS Cafe racer
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 07, 2016, 09:49:16 »

Na gościa z którym rozmawiam . W dowodzie jest jego nazwisko oraz stary adres .
Zapisane

darekcz

  • Młodszy Jawer
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 57
  • Jeżdrzę bo chcę!!!
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 07, 2016, 10:07:56 »

Ja miałem taką oto sytuacje:  ok roku temu zakupiłem simsonka ,spisalem umowę i oplacilem OC już na siebie i po ok roku poszedłem rejestrować i sam na własne oczy widziałem jak kobieta w WK  sprawdza autentyczność umowy porównując ją z kopią umowy poprzedniego właściciela gdyz ta kobieta od której kupiłem zgłosiła sprzedaż  swoim WK.  Tak więc z tego wynika ze moze być ciężko załatwić papiery na chybil-trafił. Musisz jakimś sposobem dowiedzieć sie na kogo stoi w Wk ta Jawa lub na kogo została zgłoszona sprzedaż i z nim napisać umowę


« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2016, 10:17:22 wysłana przez darekcz »
Zapisane
Honda Deauville 650,
Cz 350 Chopper, Jawka Mustang, Jawa 350 Delux ,
 Simson S 53, Toros 50 , Wektor 150- Mojej żonki                          http://www.polskajazda.pl/Motocykle/CZ/350/144905                    https://www.facebook.com/dariusz.chara

Mateusz34342

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 0
  • Jawa 350 TS Cafe racer
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 07, 2016, 11:17:46 »

Przepraszam jeżeli coś nie tak . Ale po prostu chciał bym uratować tą Jawę . Myślałem że ta strona jest po to aby się poradzić jakoś osób które miały może podobne problemy i mają już doświadczenie w takich sprawach bądź mają jakieś dobre rady jak coś załatwić . Staram się żeby wszystko było ok . Żadnych machlojek nie mam zamiaru robić . Jak będę mógł załatwić to jak najbardziej zgodnie z prawem to tak zamierzam zrobić nie inaczej . Nic nie będę kręcić . Tym bardziej nie chcę aby ten Pan miał jakieś problemy prze zemnie . Jak coś będzie nie tak to odpuszczę i nie będę dalej brnąć w ten temat a temu Panu dam spokój .
Zapisane

Pawand

  • v-ce President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 863
  • Jawa 350 TS 638,
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 07, 2016, 16:00:51 »

Na gościa z którym rozmawiam . W dowodzie jest jego nazwisko oraz stary adres .
Jeśli gość fizycznie ma motocykl i dokumenty są na niego to jedyne co się mogło zdażyć to to, że nie pamięta, że zgłosił jej sprzedaż w wydziale komunikacji po tym, jak niby sprzedał.
Żeby to sprawdzić to musicie pójść obaj do najbliższego WK, najlepiej tego, pod który Jawa podlega i się tego dowiedzieć. Właścicielowi informacji nie odmówią.
Jak gość nie będzie chciał iść to możesz pokombinować w ten sposób, że napisać z nim umowę kupna- sprzedaży, a równolegle drugą, żę zostawiasz zaliczkę, którą on zobowiązuje się oddaC jeśli w WK odmówią rejestracji. Idziesz sam do WK i jeśli po sprawdzeniu  będzie ok, to Ty mu dopłacasz resztę pieniędzy, a on Ci wydaje motor. Nawet jeśli się okaże, że faktycznie kiedyś motor sprzedał i to zgłosił, to ani jemu, ani Tobie niczego nie zrobią, tylko po prosztu odmówią rejestracji. Odbierzesz od gościa tę stówę zaliczki i szukasz następnego knedla.
Hipotetyczny nabywca, który ją kiedyś kupił nie mógł jej w żaden sposób przerejestrować, bo nawet jeśli miał umowę kupna sprzedaży, to bez tablic i dow. rej. nic nie zdziałał.
Jak w urzędzie jej zgłoszona jej sprzedaż, to trzeba się będzie dowiedzieć komu i do niego dotrzeć. Umowę wtedy będziesz musiał napisać z nim co może podrożyć koszty, bo gość może chcieć odstępne, albo inną cenę itd. itp. Trzeba będzie ponegocjować ;) .
Zapisane

DZIUK

  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 265
  • Jawa 638-X, Jawa 638-7
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 07, 2016, 16:17:55 »

Pierwsza mądra rada.  Zrób jak pisze Pawand. Mój teścio kupił mz od gościa z dowodu. W WK okazało się że zapomniało mu się o tym że sprzedał moto kilka lat wcześniej. Na szczęście kupcem okazał się jego brat więc pojechaliśmy i kupiliśmy ją jeszcze raz ale poprawnie. Sprzedaż była zgłoszona.
Zapisane

Mateusz34342

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 0
  • Jawa 350 TS Cafe racer
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 08, 2016, 10:40:26 »

Oj chyba daje sobie spokój z tymi umowami skoro mogą być jakieś problemy . Wolę nie ryzykować . Jawa jak na razie postoi , może znajdzie się jakąś ramę z papierami normalnymi . Niestety to są dodatkowe koszta ale lepiej zrobić tak .
Zapisane

Yabaman

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1095
  • 638.1+562.10; 362 Californian; ETZ251 SW x 3
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 08, 2016, 11:42:14 »

Jesli wlasciciel z dowodu jest komunikatywny i sklonny do wspolpracy to robiac tak jak podpowiada Pawand niczym nie ryzykujecie. Mysle ze warto sprobowac bo szanse powodzenia sa chyba duze.

Mateusz34342

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 0
  • Jawa 350 TS Cafe racer
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 08, 2016, 14:17:37 »

Ale to jest tak że motocykl mam ja dokumenty oraz tablicę również . Dziadek sprzedał motocykl 25 lat temu dla typa i spisał z nim umowę a co potem się działo to nie wiadomo . Trzeba by było szukać tego typa spisać z nim umowę o ile zechce a potem żeby on spisał umowę z dziadkiem .
Zapisane

Yabaman

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1095
  • 638.1+562.10; 362 Californian; ETZ251 SW x 3
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 08, 2016, 14:44:42 »

Niech wiec dziadek widniejacy w dowodzie jako wlasciciel rznie glupa, pokaze ksero dowodu rejestracyjnego i zapyta w WK w ktorym motor byl ostatnio zarejestrowany czy mozliwa jest sprzedaz, ponowna rejestracja i powrot na drogi.  Za takie zapytanie nie bedzie scigany a jak go zmotywujesz jakims zalacznikiem to powinien sie zgodzic.

Mateusz34342

  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 0
  • Jawa 350 TS Cafe racer
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 08, 2016, 14:48:49 »

Pytałem się czy by nie dowiedział się to powiedział że on stary ma latać po urzędach jeszcze . Nie bardzo mu się chce . Mówi żebym samemu się dowiedział i jakoś to załatwił . Trzeba będzie załatwić ramę z papierami i już . Już znalazłem za 600 zł i może jeszcze silnik za 350 ale jak na razie z kasą krucho . Jawa będzie musiała poczekać trochę .
Zapisane

Yabaman

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1095
  • 638.1+562.10; 362 Californian; ETZ251 SW x 3
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 08, 2016, 14:58:06 »

Popros, podwiez i odwiez taksowka, niech widzi ze Ci zalezy na tej Jawie. Ludzie nie sa z kamienia i potrafia docenic takie zachowanie. Jak sie nie uda to trudno. Jak sie uda to bedziesz mial upragniony i legalny motor.

Krystian

  • Młodszy Jawer
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 91
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 08, 2016, 15:10:16 »

Popros, podwiez i odwiez taksowka, niech widzi ze Ci zalezy na tej Jawie. Ludzie nie sa z kamienia i potrafia docenic takie zachowanie. Jak sie nie uda to trudno. Jak sie uda to bedziesz mial upragniony i legalny motor.


dokładnie tak, jakiś dobry flakon za fatyge :) i na pewno będzie zadowolony.
Zapisane
CZ 472.5   WSK 125 M06B3   Suzuki GSF 1200S  Jawa 20

Pawand

  • v-ce President JAWA-ČEZET KLUB POLSKA
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 863
  • Jawa 350 TS 638,
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 10, 2016, 14:43:57 »

Popros, podwiez i odwiez taksowka, niech widzi ze Ci zalezy na tej Jawie. Ludzie nie sa z kamienia i potrafia docenic takie zachowanie. Jak sie nie uda to trudno. Jak sie uda to bedziesz mial upragniony i legalny motor.


dokładnie tak, jakiś dobry flakon za fatyge :) i na pewno będzie zadowolony.
Jak nie chce biegać to powiedz, żeby Ci podpisał upoważnienie do załatwienia tej jednej, konkretnej sprawy i podeprzyj to jakąś flaszką. Niewielkie są szanse, że 25 lat temu ktokolwiek myślał o zgłoszeniu sprzedaży w WK. To po pierwsze. Po drugie, tak starych spraw nie przenosili do systemów informatycznych, więc marne szanse są na to, cokolwiek w WK znajdą. A po trzecie po kiego grzyba wydawać 600 stówek na ramę z papierami ( sam napisałeś, że z kasą krucho), jak wystarczy trochę się tylko postarać i będziesz miał legalnie moto 100% legalne i w całości.
Ja kupiłem swoją Jawę z pięcioma umowami kupna. Ciągłość umów była, ale drugi nabywca był niepełnoletni i dodatkowo ten co zgłosił sprzedaż miał na umowie inną datę niż ta, która na drugiej umowie figurowała. Sprawa nie do odkręcenia.  Pierwszy właściciel nie chciał na początku współpracować bo byłem już czwartym, który go nachodził. A ja w międzyczasie wydałem 1.5 tysia na remont. Skończyło się tak, że z pierwszym właścicielem i ojcem niepełnoletniego pojechaliśmy do WK, oficjalnie, za zgodą kierownika wydziału anulowaliśmy tę złą umowę ( pozostałe się nie liczyły bo nie były zgłaszane), podpisałem nową bezpośrednio z pierwszym właścicielem i potem już bez problemu przerejestrowałem moto.
Nie opowiadaj, że coś jest skomplikowane zanim nie spróbujesz. Twoja sprawa jest bardzo prosta. Dziadek żyje, masz wszystkie dokumenty, tylko tyle, że starzy ludzie boją się urzędów i mu się nie chce iść. Pomyśl dlaczego Ci na tym motorze zależy, powiedz to dziadkowi, zapewnij go że po pierwsze nikt mu niczego nie zrobi, po drugie większość rzeczy załatwisz sam, ale być może będziesz go potrzebował, ale że być może wystarczy upoważnienie i zobaczysz, że dziadek stanie po Twojej stronie. Wystarczy trochę się postarać. Do roboty!
Zapisane

MichałCZ350

  • Dwa koła to pasja, cztery koła to konieczność ;)
  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 0
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 07, 2017, 12:32:39 »

Witam, odświeżam temat sprawa wygląda na załatwioną ale od momentu zarejestrowania z zaciekawieniem przeglądam i czytam to forum i różne watki. Sprawa jest podobna do sytuacji w której był mój kumpel z ta różnica że to była MZ TS 150 i wszystko odbywało się w jednym wydziale. Kumpel kupił od x właściciela MZ umowy nie były spisywane przechodziła tylko MZ z dowodem (cały dowód) i tablicą z rąk do rąk. W dowodzie dane właściciela i ostani przegląd na rok 92 (byl 2010). Pierwsze co zrobiliśmy to odszukaliśmy właściciela z dowodu, troche to czasu zajęło bo sie przeprowadził i w ogóle, ale udało się żyje i jest okej. Napisał uprawnienie i pełnomocnictwo w tej sprawie synowi i to z nim pojechalismy do WK. Dowiedzielismy sie ze MZ nie figuruje przynajmniej w systemie a żeby sprawdzić archiwum trzeba wystosować wniosek i poczekac do kilku dni. Przyszedł polecony do właściciela, że MZ musi przejść przegląd i musi zostać opłacone OC i aby ponownie zarejestrować (juz na kolege) musi być legalnie kupiona, a zeby nie upominali się od wlaściciela zaległego OC to i musi być wystawiona opinia rzeczoznawcy o unikalności motocykla tu wystarczyło, że MZ nie była produkowana conajmniej od 25lat, bo była z 83r i nie jeżdżona była od 92r kiedy OC nie było przymusowe. Tym sposobem kumpel ma zarejestrowaną MZ, wydane ok 1000zł i kilka tyg na załatwienia papierów które jakby sie wydawało były na tacy.
Teraz moja sąsiadka pracuje w WK więc załatwilibyśmy tą sprawe szybciej :) aha i z rejestracją motocykla bez dokumentów na zabytek nie da rady, nie ma przepisu pozwalającego na ten czyn. takie coś mozna zrobić ale tylko ze sprzętami z okresu wojny lub bardzo rzadkimi egzemplarzami (mało sztuk zachowanych jak shl 04 05, sokół itp) jezeli wykażemy że taki sprzęt był legalnie kupiony i jest u nas przez zasiedzenie (pow 3lat) w tym przypadku ostatnie słowo ma rzeczoznawca. Tak więc niestety nasze Zjawy TS i Czesławy bądź wsk (z olx) nie łapią się narazie. Może troche nie na temat ale może komuś się przyda.
Pozdrawiam Michał
Zapisane
Było:
wsk125, jawa ts 350, kawa er5, suzi gsxf750, kawa zn 750, awo turist 250
Jest: suzi sv650 i Jawa CZ 350 84r

MichałCZ350

  • Dwa koła to pasja, cztery koła to konieczność ;)
  • Świeżak
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 0
Odp: Problem z załatwieniem umowy kupna sprzedaży . Jak go rozwiązać
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 07, 2017, 15:31:01 »

VeteranJaro, dysponuję informacją z mojego WK. Rzeczoznawca stwierdza to czy pojazd jest zabytkowy i jak mi powiedziano to jego opinie biorą pod uwagę rejestracji na zabytek, dla mnie to jest logiczne. Czy mógłbyś wysłać link do tych informacji?
Zapisane
Było:
wsk125, jawa ts 350, kawa er5, suzi gsxf750, kawa zn 750, awo turist 250
Jest: suzi sv650 i Jawa CZ 350 84r
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
problem w CZ 350

Zaczęty przez wnyku Elektryka

6 Odpowiedzi
4263 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marca 16, 2008, 12:54:59
wysłana przez gustaw
14 Odpowiedzi
5885 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Września 16, 2009, 18:03:44
wysłana przez marqs
32 Odpowiedzi
17749 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpnia 23, 2011, 21:28:28
wysłana przez marek_k-750
3 Odpowiedzi
3966 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Października 10, 2015, 18:44:46
wysłana przez debrzyna
16 Odpowiedzi
2882 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marca 02, 2021, 10:43:27
wysłana przez damsc