Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marca 29, 2024, 11:55:33
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: ceny mieszkania- kawalerki  (Przeczytany 2909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gustaw

  • Jawa 354/03 + velorex 561
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2221
    • moja stronka
ceny mieszkania- kawalerki
« dnia: Stycznia 14, 2008, 21:00:42 »

Jako ze na każdy temat to pisze.
W pa¼dzierniku bede musiał znale¼ć mieszkanie w £odzi poniweaz bede na studiach .Orjetuje sie ktos w jakich cenach oscyluje takie mieszkanko , koniecznie musi miec piwnice ewentualnie garaż ( gdzie ja bede klamoty trzymał) . Dochodzi do delikatnych sporów z moja Kobietą i chciałbym sie troszke rozeznać .Mieszkanko jest mi potrzebne na 5 lat. Jak to jest ogrzewaniem w takim miescie i ile sie średnio za nie płaci . Przegladałem oferty ale jakos mi kosmiczne sumy wychodziły. Wiem ze wiekszosc Was mieszka na wsi no alw moze ktos ma rozeznanie .Proszę o pomoc :)
Zapisane
Jawa 354/03 + velorex 561, jawa 354/06 , komar 2, Cz 350 6v

Brein

  • Gość
Odp: ceny mieszkania- kawalerki
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 14, 2008, 21:35:51 »

Gustaw Tobie potrzebny jest ktoś konkretnie z £odzi bo ceny są różne. Ja Ci mogę podać kieleckie, ale to niestety nie pomoże.
Zapisane

gustaw

  • Jawa 354/03 + velorex 561
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2221
    • moja stronka
Odp: ceny mieszkania- kawalerki
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 14, 2008, 21:40:51 »

no kieleckie tez moga byc ja chce tak srednio wiedziec na czym to wszystko polega czy do kazdego mieszkania jest piwnica i takie tam jak wyglada sprawa ogrzewania. poprostu jestem ciemny kazda informacja jest wazna wiec piszcie
Zapisane
Jawa 354/03 + velorex 561, jawa 354/06 , komar 2, Cz 350 6v

wysoki33

  • Gość
Odp: ceny mieszkania- kawalerki
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 14, 2008, 21:56:10 »

To wszystko to różnie bywa z tymi mieszkaniami. Piwnice niby powinny mieć chyba wszystkie. Z ogrzewaniem to jest tak, że w nowym budownictwie jest ogrzewanie miejskie, a w starych kamienicach bywają piece kaflowe, piecyki gazowe, albo niekiedy kotły CO. Jeżeli chodzi o garaż to ja np. płacę 150 zł miesięcznie za wynajem garażu. U mnie w Zielonej Górze wynajęcie kawalerki to koszt w granicach 700-800 zł +rachunki (gaz,tel,prąd).
Zapisane

Jawsim

  • Gość
Odp: ceny mieszkania- kawalerki
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 14, 2008, 23:20:49 »

Gustaw nie bardzo kumam? masz problemy z kobitą i zmykasz do łodzi na osobną chatę? bo może lepiej by było się ładnie pogodzić bo wtedy opłaty poszły by na połowę.
Zapisane

gustaw

  • Jawa 354/03 + velorex 561
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2221
    • moja stronka
Odp: ceny mieszkania- kawalerki
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 14, 2008, 23:39:10 »

nie no nie uciekam chce z nia mieszkac ale jakos nie mozemy dojsc do porozumienia bo dla mnie studia sa az takie wazne , a chce jechac z nia bo ja kocham tyle ze ceny mieszkan sa bardzo drogie i nie wiem czy dam rade . Wg tego co patrzyłem to w łodzi mieszkanko 1 pokojowe itp wacha sie w granicach tysiączka . Do tego mym musiał garaz i opłaty czyli na mnie by wychodziło około 800-900zł  czyli czasem moge nie zwazac konca z koncem doszły by do tego studia jedzenie  i chyba bym splajtował. Studia zaoczne (sobota niedziela) na tygodniu do pracy tylko ze praca musi byc dobrze płatna by jakos to sie kreciło . Dlatego pytam Was o rozeznanie <cheers>
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2008, 00:11:02 wysłana przez gustaw »
Zapisane
Jawa 354/03 + velorex 561, jawa 354/06 , komar 2, Cz 350 6v

Jawsim

  • Gość
Odp: ceny mieszkania- kawalerki
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 15, 2008, 01:49:31 »

brak kasy może okazać się wirusem,który zapaskudzi ci związek.
nie chcę się wymądrzać,  <sadwalk>ale jak będziesz na dziennych to ciężko będzie też pracować- lepsze zaoczne- wtedy sobie pracujesz i masz kasę. ja to przerabiałem- z uczucia jak w bajce zrobił się horror- nie było na nic kasy, na nic czasu-wszystko trafia szlag.ja oprócz nauki nie miałem żadnego zajęcia, nawet plan zajęć był tak poryty,że gdy ja wstawałem na zajęcia o 7 i wracałem o 14 to moja szła o 13 i wracała koło 19. <sadwalk>
ja byłem nieznośny, bo moto w domu i nudziłem się po południu, moja zła,że marudzę... bo jak się nudziłem to stałem się apatyczny. tak więc polecam znajd¼ pracę i studiuj zaocznie. a jak tam Powszechny obowiązek?
Zapisane

NaczelnyFilozof

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1270
  • Cezet 350 '83 NCC-1701-D USS Enterprise
    • www.e75.prv.pl
Odp: ceny mieszkania- kawalerki
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 15, 2008, 12:08:08 »

Cytuj
dla mnie studia sa az takie wazne , Studia zaoczne (sobota niedziela) na tygodniu do pracy tylko ze praca musi byc dobrze płatna by jakos to sie kreciło .

Nie wiem co to za studia. Mam nadzieje ze to uczelnia jakaś pañstwowa z renomą na nie jakiś wymysł prywatny. Bo jak Uczelnia Prywatna to lepiej nawet nie zaczynaj studiować...
Zapisane
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]

WhitePower

  • Gość
Odp: ceny mieszkania- kawalerki
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 15, 2008, 12:28:36 »

nie wiem jak u was ale u mnie z pracą jest prze...bane !!!! <furious> <furious> <furious> szukam juz kilka miechow i nic konkretnego nie ma, nie mam jakis chorych wymagan co do pracy i do płacy, szukałem roboty np jako kierowca kat.B, chuja znalazłem, szukam pracy fizycznej na magazynie itp ale nic nie ma, na ulotki sie załapałem ale tam tylko patrza zeby kazdego wyciulac oszołomy jedne !!!

zarobki jakie by mnie z pewnoscia zadowolily to 1000 zł netto, powiem szczerze ze nawet za mniej moglbym spokojnie pracowac jezeli byla by to normalna praca a nie kamieniołomy....  powiedzcie mi!!! zeby teraz dostac normalna prace fizyczną to trzeba miec wykształcenie wyzsze czy jaki ch...j <eek> <eek>

nie wiem ale wydaje mi sie ze nie wymagam az tak wiele :/ niestety w Polsce bez kombinowania nie ma lekko, jak tak dalej pojdzie to zaczne krasc  :-/   ehhhhh ręce opadają
Zapisane

wysoki33

  • Gość
Odp: ceny mieszkania- kawalerki
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 15, 2008, 15:11:21 »

Wiesz co £ukasz, może u was na śląsku jest tak ¼le. Ja jestem z Zielonej Góry i tu nie ma większych problemów z pracą. Ja studiuje dziennie i nawet pracę znalazłem w zawodzie- jestem ogrodnikiem. Od jesieni z 2 kumplami założyliśmi firme ogrodową w Berlinie i je¼dzimi tam na 3 dni (piętek, sobota, niedziela) i powiem, że pracując tyle byłbym stanie utrzymać się sam z ZG.
Zapisane

lluke

  • Gość
Odp: ceny mieszkania- kawalerki
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 15, 2008, 15:30:21 »

Co do tej pracy £ukasz to ja jestem z pod Poznania i tutaj jak już niema innej opcji to wszyscy idą na magazyny HM połowa moich znajomych tam pracuje są to nowo wybudowane magazyny narazie pracują na 2 zmiany ale z tego co wiem mają być 3
Zapisane

gustaw

  • Jawa 354/03 + velorex 561
  • Global Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2221
    • moja stronka
Odp: ceny mieszkania- kawalerki
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 15, 2008, 18:51:17 »

jesli chodzi o powszechny obowiazek to jest w panach w razie W .bo jesli pracy nie bedzie to do woja odsłuzyć  a pó¼niej raz na jakis czas do roboty za granicę chyba ze sie znajdzie praca:)  Dla mnie szkoła nie jest na pierwszym miejscu dlatego nie jest az taka wazna bo z tego co sie orjetuje to tak czy inaczej z praca ciezko . No ale powtarzam jak bedzie praca bedzie wszystko bez pracy to dupa bedzie <dontgetit>
Zapisane
Jawa 354/03 + velorex 561, jawa 354/06 , komar 2, Cz 350 6v

Mienki

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2082
  • Jawa Tramp
Odp: ceny mieszkania- kawalerki
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 15, 2008, 20:38:14 »

zeby studiowac zaocznie trzeba miec dobrze platna prace zeby wyciulac na oplacenie studiow i na zycie... a z praca to zalezy od regionu i od szczescia jakie mamy... Poztym kobitki czesto i gesto potrafia sie z czegos rozmyslic i pozmieniac swoje plany a tym samym rozpieprzyc nasz plan (jak tu przekabacic jej na moje i z nia wyzyc  <lol>)
Zapisane
http://mienki1987.blogspot.com/

_________________________________________________________________