Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marzec 29, 2024, 11:28:15
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Potrzebny ktoś z Lublina.  (Przeczytany 3669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MrMojoRisin

  • Gość
Potrzebny ktoś z Lublina.
« dnia: Marzec 29, 2013, 18:21:03 »

Dobry. Mam taki problem: Kupiłem Jawę, ale typ od którego ją kupiłem nie spisał umowy z właścicielem z dowodu. Ostatni przegląd jest z 96, więc mam nadzieje, że człowiek jeszcze żyje.. Tyle że jest z Lublina, a ja z Warszawy.. Mam adres tego człowieka i prosił bym jakiegoś miłego ludka z tego Forum, a jednocześnie z Lublina by w moim imieniu odwiedził Pana Marcina z ulicy Lipińskiego w w/w i zapewne pięknym mieście.. Umozliwiło by to mi zarejestrowanie Jawy -> jakiś zlot gdzie mógłbym flaszkę dziękczynną wręczyć.. Liczę że ktoś pomoże, ta zima wiecznie trwać nie będzie...
Zapisane

MrMojoRisin

  • Gość
Odp: Potrzebny ktoś z Lublina.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2013, 22:04:46 »

Dobra.
http://www.jawacz.pl/kosz/podciecie-tlokow/msg173965/#msg173965
Tamto z podciętymi tłokami to rzeczywiście nie na serio było, tylko byłem ciekaw ile osób będzie mi chciało pomóc w takiej sytuacji.. Zrobiłem to, bo nie wierzę że nie ma nikogo tu z Lublina.. Macie może jekieś złote rady co do tego problemu? Jeśli facet np nie będzie chciał podpisać ze mną tamtej umowy bo.. cośtam, to co? Jak go przekonać..?


Btw. Sytuacja z tłokami nie jest wymyślona przeze mnie. Jak kupowałem malczara od pewnego mechanika opowiedział mi taką historię ze typ obciął tłoki w jawie właśnie za namową kolegi, a później sie przyznać nie chciał przed mechanikiem, mówił że na kamień wjechał i dlatego nie chodzi..


I przepraszam za tamto, jeśli ktoś utracił wiarę w ludzki intelekt przeze mnie..
Zapisane

Ogorek350ts

  • Jawer
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 109
  • JAWA 350 TS 1987r :D
Odp: Potrzebny ktoś z Lublina.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2013, 22:11:09 »

po poprzedniej akcji z tłokami nie wiele osób tu się udziela..chyba musisz zmienić NICK
Zapisane
Stajnia;
Jawa 350 TS 1987
Jawka 50 mustang

Wróciłem! tym razem z mocą !

Anusiak

  • Żółtodziób
  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 296
Odp: Potrzebny ktoś z Lublina.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2013, 22:13:36 »

Straciłem, straciłem nawet ja ale po długim procesie tentegowania w głowie postanowiłem Ci wybaczyć. Nie przekonasz jak nie będzie chciał, ewentualnie dobre whisky i może da rade, na forum jest gdzieś opisane jak zarejstrowac coś wyrejstrowanego lub bez dokumentów, jak się nie dogadasz to spróbuj kosztownej opcji zarejestrowania jako unikat
Zapisane
"Lepiej, żeby nienawidzili Cię takim jaki jesteś, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będziesz"

MrMojoRisin

  • Gość
Odp: Potrzebny ktoś z Lublina.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 02, 2013, 22:18:08 »

Nicku nie będę zmieniał co tydzień przecież... Poza tym on dobrze określa moją osobę..
Za rozgrzeszenie dziękuję bardzo..
A nie wiecie czy ktoś z forum jest z Lublina? Stali bywalcy tutejsi powinni wiedzieć.. Coś.. Hm..?
Zapisane

Anusiak

  • Żółtodziób
  • Starszy Jawer
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 296
Odp: Potrzebny ktoś z Lublina.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 02, 2013, 22:26:49 »

Czort- co tak  nie ładnie się wyrażasz? Proponuje wejść w zakładkę użytkownicy, odrazu poznasz info o ludziach z forum jak każdego z osobna otworzysz, lub jeżeli Ci się nie chce to mapka jawerów ale moim zdaniem pierwsze wyjście lepsze
Zapisane
"Lepiej, żeby nienawidzili Cię takim jaki jesteś, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będziesz"

von_Majzel

  • Gość
Odp: Potrzebny ktoś z Lublina.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 03, 2013, 07:30:39 »

Jakby gościa w Lublinie już nie było (właściciela) , to zawsze możesz kupić gołą ramę z papierami , przekładka wszystkiego na drugą ramę i spokojnie rejestrujesz . Ostatnio ktoś oferował tu na forum ramę bodajże od 638-1 . Poza detalem na mocowanie siedzenia z tyłu pasuje bez zmian do 634 .
 
 
Moja to 634-7-00 , z której zrobiono kiedyś typ 638 (TS) z silnikiem żeliwniakiem zanim ją kupiłem , a potem zrobiłem z niej "634" z porwotem , tylko z silnikiem 638 - magia Jawy =)
Zapisane

saszek5

  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 576
  • Jedziem tam :D
Odp: Potrzebny ktoś z Lublina.
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 03, 2013, 09:56:20 »

Dokładnie na forum w dziale sprzedam jest rama z Wyszkowa czyli masz bardzo blisko z tego co kojarze sprzedaje ja użytkownik mroziak 94
Zapisane
 


Podobne Tematy

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
5727 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marzec 01, 2015, 15:15:26
wysłana przez kiełbasa
13 Odpowiedzi
3196 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Październik 06, 2015, 19:00:19
wysłana przez Karolek
25 Odpowiedzi
6738 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Luty 11, 2016, 14:10:02
wysłana przez maki53
3 Odpowiedzi
2474 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 03, 2016, 11:07:58
wysłana przez Patyk
52 Odpowiedzi
10061 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipiec 18, 2016, 22:59:12
wysłana przez AndrewS