Wolna Strefa Jawa - CZ

  • Marzec 29, 2024, 08:15:16
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: W gościnie u Jerrego  (Przeczytany 3319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kronobel

  • Gość
W gościnie u Jerrego
« dnia: Maj 05, 2007, 16:58:28 »

Witajcie Bracia.
Chciałbym się z wami podzielić wrażeniami z wycieczki do Bielawy.Wraz z Tomkiem i Moją Kobietką pomkneliśmy w stronę Bielawskich górek.Najpierw Jerry zagonił nas do paleniska popularnie zwanego grillem gdzie władowaliśmy w siebie spory zapas żywności.Kiedy już kwadratowi od pyszności i ledwo poruszający się o własnych siłach stwierdziliśmy że czas najwyższy znów dosiąść nasze Rumaki pognaliśmy w stronę kilku nie aż tak gro¼nie wyglądających górek.Tak....już po chwili serpentynki i zawijaski pokręciły nam we łbach.Droga wiła się i krętoliła jak to tylko najbardziej możliwe.Jawy gnały, wyły i powarkiwały budząc po lasach staropolskie demony chaszczy.Niektórzy z was Bracia mieszkający w takim terenie mają to na codzieñ ale dla nas była to absolutna rewelacja.Piękne widoki i niecodzienne trasy.Ktokolwiek nie był jeszcze w Bielawie Jawą, ten powinien nadrobić tą zaległość.Jest gdzie poje¼dzić.Jest co pooglądać.W galerii jest kilka fotek.
Ech...żałuję tylko że nie pojechałem do Piotrawina.Siła wyższa.Mam nadzieję że Nasi Bracia użyją tam ile wlezie.  <cheers>

Zapisane

Brein

  • Gość
Odp: W gościnie u Jerrego
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2007, 18:39:42 »

 <cheers>
Zapisane

Kosa86

  • Gość
Odp: W gościnie u Jerrego
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2007, 19:44:49 »

sorki z etak sie wtrace ale brein nie pojechales do kazimierza????
Zapisane

wojk2

  • Gość
Odp: W gościnie u Jerrego
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2007, 21:12:43 »

Witam
Właśnie byłem na przejażdce u chłopaków w Kazimieżu  :> pogawędziliśmy troche no i po niespełna godzinie musiałem wracać do domu <crybaby> a co do zabawy to napewno się bawią znakomicie stało tam ze 10 jaw aż miło było popatrzeć na tak nie spotykany widok.
Zapisane

TosT

  • Gość
Odp: W gościnie u Jerrego
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 07, 2007, 13:15:28 »

Cytuj
ten powinien nadrobić tą zaległość.Jest gdzie poje¼dzić

Hej Bracia - dajcie znac nastepnym razem o terminie spotkania - wiem ze do tej pory wymigiwałem się .. ale w koñcu jakos postaram sie wstrzelić w spotkanie

pozdrawiam
Zapisane

Tomek

  • Gość
Odp: W gościnie u Jerrego
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 08, 2007, 21:05:28 »

Bracie TosT, następne spotkanie w niedzielę 13.05 na 1 Zlocie Motocykli Jawa  :> Będę ja i Kronobel. Chłopaki z Bielawy mają niestety zajęcia  :-/
Zapisane

j@wa

  • Kudłaty durnowaty reperuje stare graty
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1834
Odp: W gościnie u Jerrego
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 08, 2007, 21:39:24 »

Tomek? Jedziecie na ślęże???
Zapisane
Jawa 638.0 '87r
Jawa 638.5 Velorex 562 '86r

I coś tam jeszcze.

Tomek

  • Gość
Odp: W gościnie u Jerrego
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 08, 2007, 21:41:32 »

« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 21:43:31 wysłana przez Tomek »
Zapisane

j@wa

  • Kudłaty durnowaty reperuje stare graty
  • Jawer Weteran
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1834
Odp: W gościnie u Jerrego
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 08, 2007, 22:04:51 »

Ja też jade,tylko że autem  <mur> <crybaby> Ale lepsze to niż niejechać wcale.
Zapisane
Jawa 638.0 '87r
Jawa 638.5 Velorex 562 '86r

I coś tam jeszcze.

TosT

  • Gość
Odp: W gościnie u Jerrego
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 09, 2007, 01:40:03 »

Cytuj
Bracie TosT, następne spotkanie w niedzielę 13.05 na 1 Zlocie Motocykli Jawa  :> Będę ja i Kronobel. Chłopaki z Bielawy mają niestety zajęcia  :-/

Ja niestety tez mam zajecia .. a ze po nauki jezdze "az" do Zielonej Gory to niestety nie zdaze na czas wrocic ...

Chyba zeby zlot przelozyli o tydzien; informuja o tej mozliwosci w razie zlej pogody
Zapisane